Banane: sestava, koristi, kako pravilno jesti in katere banane so bolj zdrave

Le redki vedo, na katerem drevesu rastejo tako priljubljeni sadeži, kot so banane. Tam, kjer rastejo banane - predvsem v Južni Aziji, Maleziji, Latinski Ameriki, na japonskih otokih. Vendar pa obstajajo številne države, ki jih gojijo v industrijskem obsegu, na primer v Braziliji, Šrilanki, na Kitajskem, v Pakistanu in na Tajskem. To je rastlina, ki ljubi vlago, vendar lahko koreninski sistem globoko išče 1,5 metra v iskanju življenjske vlage.

Obstaja več kot 70 sort banan, ki so razdeljene na 3 podvrste:

  • sladice se jedo brez potrebe po toplotni obdelavi;
  • plantano (velike zelenjavne banane) pred uporabo kuhamo, na primer ocvrte, kuhane, pečene in kuhane na pari;
  • okrasne imajo neužitno sadje, ki se uporablja v tekstilnih izdelkih.

Zgodovina banan

Zgodovina nastanka banan se je začela v 17. stoletju pred našim štetjem, malajsko otočje pa velja za njihovo domovino. Verjamejo, da so prebivalci rastlino gojili in jedli z ribami, da bi popestrili prehrano. Ko so začeli potovati na najbližje otoke, so dobroto prinesli in jo tako razširili. Toda za številne države je še vedno ostal eksotično sadje, ker med prevozom potrebno vzdrževati določeno temperaturo skladiščenja. In šele po izumu hladilnih enot so banane postale dostopne vsem (XIX. Stoletje).

Kje in kako zorijo zelene banane - da ne dozorijo prej, jih poberejo še zelene, jih predelajo in prevažajo na ladjah s hladilnimi enotami, katerih temperatura ne presega 14 stopinj. Ta temperatura upočasni proces zorenja. Način obdelave banan med prevozom - postopek pliniranja etilena, ki se izvaja med prevozom, naredi zorenje enotno, brez škode. Ta plin je neškodljiv za ljudi in ne poslabša okusa..

Zanimivo dejstvo! Izkazalo se je, da je kljub dejstvu, da rastejo kot drevesa, zelnata rastlina, njeni plodovi pa so jagode.

Sestava banane

  • Banane vsebujejo beljakovine, sladkor, škrob, ogljikove hidrate, pektine in zelo malo maščob. Minerali, kot so cink, železo, baker, fosfor, kalij, magnezij, kalcij.
  • Kaj vsebujejo vitamini - PP, C, E in predstavniki skupine B, ki človeku prinašajo nedvomne koristi.
  • Poleg tega 1 banana vsebuje vlaknine, da se boste počutili polno..

Sestava banane na 100 g: beljakovine - 1,5 g, maščobe - 0,5 g, ogljikovi hidrati - 21 g. Vsebnost kalorij v banani je odvisna od kemične sestave in zunanjega stanja, na primer zrela vsebuje do 120 kcal, prezrela - 175 kcal in zelena - 89 kcal.

Koristi banan za telo

Zakaj so banane koristne za človeško telo:

  • Zaradi nizke vsebnosti maščob je vsebnost kalorij v banani nizka, kar je koristno za tiste, ki imajo težave s prebavili, vendar je treba biti previden, njegova škoda pri visoki vsebnosti glukoze, ki vodi do lakote.
  • Blagodejne lastnosti veljajo za celotno banano, brez izjeme. Celuloza je dietetična hrana in je indicirana za zdravljenje razjed na želodcu in bolezni ustne votline. Infuzija cvetov pomaga pri bronhitisu in diabetesu, sok stebel deluje antikonvulzivno. Tudi lupina banane ima blagodejne lastnosti, pomaga pri opeklinah in vrenju, uporablja pa se tudi kot gnojilo za sobne rastline..
  • Poleg tega banane proizvajajo antioksidant, ki se bori proti rakavim celicam, lahko pa telesu škoduje, če ga denimo zaužijemo pred obroki..
  • Zahvaljujoč vlakninam in mikroelementom je sadje dobro za srce. njihova uporaba zmanjša tveganje za možgansko kap in druge bolezni srca. Poleg tega izdelek uravnava krvni tlak, srčni utrip in možgansko aktivnost..
  • Dosledna uporaba uravnava raven glukoze, preprečuje slabokrvnost in ohranja zdravje kosti zaradi prisotnosti kalija v njegovi sestavi, ki upočasni izpiranje kalcija.
  • Zaradi blažilnega učinka draženje, utrujenost in depresija hitreje izginejo zaradi vitamina B6, ki spodbuja proizvodnjo serotonina.
  • Spodbuja zdravje ledvic zaradi vsebnosti kalija, ki uravnava ravnovesje vode in soli.

Zanimivo! 100 g banane ne vsebuje holesterola in vsebuje le 0,1 g nasičenih maščobnih kislin.

Koristi banan za ženske

Banane so izjemno koristne, čeprav so lahko škodljive za žensko telo. Neprekinjena uporaba bo izboljšala stanje kože, odstranila toksine in odpadne snovi, povečala proizvodnjo oksitocina, zmanjšala bolečino med menstruacijo in zmanjšala migreno.

Korist nosečnic je, da imajo veliko vitamina B6 in mineralov, se borijo proti zgagi, zaprtju, slabi volji, nespečnosti, škoda pa se kaže s prekomerno telesno težo in individualno nestrpnostjo. Zato je nujen zdravniški posvet.

Koristi banan za moške

Tudi banane so koristne in škodljive za moško telo. Za tiste, ki vodijo aktiven življenjski slog, je ta izdelek izredno pomemben, saj poveča regeneracijo mišic, izboljša stanje vezi in telo napolni z energijo..

Sadje lajša otekline, se bori z vnetji v ustni votlini, izboljša delovanje želodca. Moški z debelostjo, težavami s krvjo, motnjami spanja in alergijami morajo biti previdni.

Tudi sadje velja za odličen afrodiziak. Dokazano je, da uživanje banan izboljša spolno sposobnost: erekcijo, dolgotrajen seks.

Koristi banan za otroke

Da bi banana imela koristi, jo je treba postopoma uvajati v otroški jedilnik. Lahko ga dajemo od šestih mesecev, ker povečuje imunost, izboljšuje spomin, pozornost, spanje in sodeluje pri oblikovanju kostnega in mišičnega sistema. Škoda banan za otroke je očitna le v primeru alergijske reakcije, ki pa se lahko začne tudi pri odrasli osebi..

Zanimivo dejstvo! Česar telesu primanjkuje, če želite banane - kalij, ki podpira delo srca in celotnega telesa.

Kontraindikacije za uživanje banan

Kot pri vseh izdelkih obstajajo koristne lastnosti, vendar obstajajo kontraindikacije. Ljudje, ki trpijo za spodaj naštetimi boleznimi, tega sadja ne bi smeli uporabljati, ker dražijo črevesje, zgostijo kri, odstranijo tekočino in vodijo do povečanja telesne mase:

  • odvečna teža;
  • ishemija;
  • težave s strjevanjem krvi;
  • sindrom razdražljivega črevesa;
  • zaradi visoke vsebnosti sladkorja morajo biti bolniki s sladkorno boleznijo previdni.

Kako jesti banane

Ali lahko ponoči jem banane

Med dieto se ljudje sprašujejo, ali je banano mogoče pojesti pred spanjem, ali bo koristna ali škodljiva. Da izdelek ne bo škodoval, ga morate uporabiti uro pred spanjem, to vas bo navdalo z občutkom sitosti in vas pripravilo na trden spanec. Pomiril bo tudi živčni sistem. Vendar pa banane z mlekom niso koristne, ker bo okrepila fermentacijske procese in povzročila napenjanje.

Pogosto vprašanje: kako dolgo se absorbira v človeškem telesu - zrela banana je približno 40 minut, zelena pa približno eno uro.

Ali lahko med dojenjem jedo banane?

Med dojenjem je materina prehrana omejena, zato morate, da dodate novo, natančno vedeti, ali jo je mogoče jesti. Izdelek je zelo pomemben, kompenzira pomanjkanje elementov in mineralov, zato je izjemno previden, vendar ga je mogoče vnesti v prehrano.

Ali lahko jeste banane na tešče?

Banana na tešče ne bo prinesla nič dobrega, lahko pa škodi, ker bo povzročilo neravnovesje magnezija in kalcija.

Pomembno! Da bi dosegli največjo korist, je priporočljivo zaužiti 1-2 banani, na primer za zajtrk, ker vsebujejo tretjino dnevnega vnosa kalija, vendar bodite previdni, ker lahko presežek le-tega škoduje.

Ali lahko jem počrnjene banane?

Ti plodovi so koristni le, če na njih ni utorov ali razpok, sicer bi sadne muhe vanje položile svoje ličinke, kar pa škodi človeku. Majhne temne lise na koži ne bodo vplivale na kakovost jagodičja..

Banane v športu

Po treningu ima športnik okno 30 minut, ko lahko uživa ogljikove hidrate. Lahko samo pojeste jagodičje ali pa skuto zmešate z banano in izkoristite obe sestavini kar najbolje, vnesete občutek sitosti in ne pridobite odvečnih kalorij..

Zanimivo dejstvo! Ob katerem času, razen po treningu, je bolje jesti banane. Menijo, da je idealno obdobje pred kosilom, ker pozno popoldan se glukoza ne izloči, ampak se usede in vodi do povečanja telesne mase.

Katere banane so bolj zdrave

  • Zelene vidbanane niso bolj zdrave ali škodljivejše od rumenih, ker imajo enako sestavo elementov v sledovih. Razlika je le v tem, da se škrob ob dozorevanju spremeni v sladkor. Nezrele jagode izboljšajo delovanje prebavnega trakta, ne zvišujejo ravni sladkorja in dajejo občutek sitosti.
  • Posušene banane imajo veliko prednosti. vsebujejo 2-krat več ogljikovih hidratov, vendar ne spreminjajo njihove vsebnosti kalorij, poleg tega pa ne škodijo ljudem, nagnjenim k alergijam. Primerno za uporabo pri boleznih možganov, srca, jeter in črevesja.
  • Na soncu posušene banane se hranijo dlje, obdržijo vse prednosti, uravnavajo delo kardiovaskularnega sistema in odstranjujejo škodljivo odvečno tekočino.
  • Kljub razpoložljivosti nekateri uporabljajo zamrznjene banane, ne škodijo, imajo enako vsebnost kalorij, vendar so lahko koristni pri pripravi sladoleda, peke in sladic, kar prinaša največ koristi.
  • Če želite popestriti prehrano, lahko dodate pečene banane, ki ob predelavi zadržijo elemente v sledovih.

Uporaba banan

Banane v medicini

Izdelek se zaradi svojih lastnosti uporablja pri zdravljenju nekaterih bolezni..

  • Pri diabetesu mellitusu je priporočljivo jesti zeleno ali rumeno sadje, vendar kuhano. S pomanjkanjem sladkorja lahko jeste zrelo sadje, katerega glikemični indeks je 50 enot..
  • Banana je koristna za pankreatitis, ker obdaja želodčne stene in uravnava prebavne procese.
  • Pri zdravljenju gastritisa se zaradi lastnosti banan zmanjšajo vnetni procesi.
  • V primeru težav s črevesjem so tudi indicirani za sprejem, ker spodbujajo gibanje črevesja.
  • Neprekinjena uporaba pomaga pri zaprtju. pomaga zmehčati odvajanje blata.
  • Pri protinu vplivajo na vnetne procese, lajšajo bolečine.
  • Med poslabšanjem kolitisa se v prehrano dodajo banane, na primer majhne obljubljajo toliko koristi kot velike.
  • Sadje odstranjuje toksine in toksine, zato je neverjetno zdravilno za jetra.
  • Neprijetni občutki med poslabšanjem hemoroidov nenehno preganjajo bolnika, če se v prehrano doda sadje, bodo težave z delom v želodcu in črevesju odpravljene, poslabšanje pa bo minilo bolj mirno.
  • Tudi pri holecistitisu lahko jeste jagode, vendar je to treba storiti previdno in v majhnih količinah..

Banane v kozmetologiji

Zdravilne lastnosti ima tudi eterično olje banane, ki se uporablja kot dodatna sestavina kreme za obraz. Vitaminizira, odlično zmehča kožo, odpravlja suhost, luščenje in prhljaj, zmanjšuje maščobo lasišča. Poleg tega mažejo suhe komolce, hrapavo kožo na petah, vodi do mehčanja kože in jo naredi nežno in mehko. Tudi olje odpravlja krhke nohte, krepi ploščo in jo naredi gosto in enakomerno.

Ljudska zdravila z banano

  • Maska za lase iz 1 žlice. l. med in limonin sok ter zdrobljena banana, ki se nekaj ur nanese na lasne korenine, bodo nasitili z vitamini, okrepili lasne mešičke in zmanjšali vsebnost maščobe.
  • Iz banane lahko naredimo masko za obraz, še posebej koristna bo za tiste z zelo suho kožo. Če želite to narediti, morate vzeti 2 žlički. maščobna skuta, 1 žlička. kaša, rumenjak in 1 žlička. kafrino olje, premešajte do gladke mase in nanesite na kožo 30 minut, nato sperite s toplo vodo. Posledično bo koža dobila mehkobo, postala bo sveža, nahranjena, fine gubice se bodo zgladile, suhost bo izginila.
  • Obstaja priljubljen recept z banano za kašljanje, za to lahko zmešate pol čajne žličke medu, kozarec vrele vode in zmečkano sadje, pustite, da se kuha in pije pol kozarca na toplem vsaki 2 uri. Otroci lahko kuhajo še en recept - zdrobljeno sadje, 2 žlički. kakav, med in kozarec vročega mleka, premešajte in pijte vroče v majhnih požirkih.

Banane v kuhanju

Izdelek se aktivno dodaja v napitke, koktajle, nadeve za palačinke in z njimi pečejo mafine, poleg tega pa so pripravljeni kot samostojna jed, na primer ocvrta ali pečena.

Zanimivo je! Da se zjutraj zbudite, lahko vzamete zrelo banano, kozarec kave in kozarec mleka, zmešate v mešalniku in pijača, polna koristi, je pripravljena za pitje..

Izhod

Sadje je težko predozirati, vendar ne pozabite, da vsebuje veliko kalija, ki ga najdemo tudi v drugi zelenjavi. Če je norma minerala 3500 mg presežena, se lahko pojavijo bolečine v trebuhu, slabost in driska. Tisti, ki trpijo zaradi ledvične bolezni, morajo biti še posebej previdni. zmanjšana zmogljivost vodi do zapoznelega umika snovi.

Redno uživanje banan v zmernih količinah hrane bo okrepilo imunski sistem, nasitilo z vitamini in minerali, zlasti kalijem, ki je za človeka zelo pomemben.

Kdo lahko in kdo ne more jesti banan. Korist in škoda

10. april - Bananin dan: malo zgodovine in receptov. Banana se je za nas, pa tudi za ostale Evropejce že dolgo preoblikovala iz eksotičnega sadja v vsakdanje. Toda malo ljudi ve, da obstaja dan banan. 10. aprila 1963 so v Londonu prvič prodali banane..

Foto: Aleksej TOMAŠEVSKI

Banana je eno najbolj priljubljenih in zdravih sadežev na svetu. Je srčen, okusen in takoj spodbudi živahnost, piše l24.lt.

Ko jemo banane, dobimo vitamina C in E ter vitamin B6, ki je odgovoren za vzdrževanje ravni glukoze v krvi in ​​pomaga umiriti živčni sistem. In zahvaljujoč železu, ki ga vsebujejo banane, lahko dvignete raven hemoglobina v krvi..

Če še vedno potrebujete razloge, zakaj morate v svojo prehrano vključiti banane, preberite spodnji seznam koristi za zdravje..

Koristne lastnosti banan

Po mnenju nutricionistov je kemična sestava banan tako harmonična in uravnotežena, da jo je težko ponoviti tako v naravi kot v umetnih pogojih..

Redno, a hkrati zmerno uživanje banan v hrani bo koristilo vašemu zdravju in zato:

  • zaradi vsebnosti kalija in magnezija banane pozitivno vplivajo na stanje kardiovaskularnega sistema, hranijo in oksigenirajo možganske celice, normalizirajo ravnovesje med vodo in soljo;
  • zaradi enakega kalija in magnezija, ki aktivno uporabljata banane, je mogoče prej opustiti kajenje; s pomočjo teh mikroelementov telo lažje premaga tako imenovano "odvisnostno pregrado";
  • zaradi visoke vsebnosti vitaminov B in triptofanov banane pomagajo premagati živčno napetost, lajšajo stres, zavirajo izbruh jeze;
  • 1-2 banani na dan bodo poskrbeli za odlično razpoloženje, saj se isti triptofani iz banan v človeškem telesu spremenijo v hormon radosti serotonin;
  • banana je zaradi visoke vsebnosti železa koristna za tvorbo hemoglobina v krvi;
  • vlaknine v bananah pomagajo odpraviti motnje v delovanju prebavil;
  • banane se priporočajo v obdobju okrevanja za lezije ustne sluznice in prebavnega trakta;
  • vsebnost naravnih sladkorjev v banani naredi to sadje vir hitre energije, kar pomeni, da je porcija banan indicirana za povečano utrujenost ter visok fizični in intelektualni stres;
  • banane so koristne za zdravje in lepoto kože, pogosto se njihova kaša uporablja kot osnova za negovalne maske.

Škoda banan: kdo jih ne sme jesti

Banane na žalost niso med sadjem, popolnoma brez kontraindikacij. Potencialna škoda zaradi prekomerne uporabe banan vključuje:

  • banana odstranjuje tekočino iz telesa, spodbuja zgoščevanje krvi;
  • povečanje viskoznosti krvi s poznejšim zmanjšanjem pretoka krvi v posamezne organe ali dele telesa;
  • zgoraj navedeno dejstvo je neugodno za ljudi s krčnimi žilami in za moške s težavami v erekciji;
  • iz podobnih razlogov je nezaželeno jesti banane bolnikom s tromboflebitisom, koronarno boleznijo srca in vsem ostalim, ki imajo povečano strjevanje krvi;
  • Banane lahko nekaterim povzročijo napihnjenost, zato jih odsvetujemo ljudem s sindromom razdražljivega črevesja.
  • banane niso priporočljive ljudem s povečano telesno težo, ker imajo veliko kalorij; tega sadja ni treba izključiti iz prehrane, temveč ga uporabiti čim manj ali v skladu s prehrano, ki jo je razvil zdravnik.

Banana

Banane imajo antioksidativne, protivnetne, antibakterijske in antialergijske lastnosti. S pomočjo komponent banane (dopamin, serotonin, adrenalin in noradrenalin) zdravijo aterosklerozo, hipertenzijo, povečajo aktivnost jetrnih encimov, lajšajo konvulzije, majhni odmerki banane pa povečajo kakovost in količino sperme.

Glavna stvar je, da ne pretiravate z bananasto prehrano, da ne bi dosegli nasprotnega učinka in tudi ne bi povzročali težav s prekomerno težo in krčnimi žilami..

Koristi banane za zdravje

Sestava in vsebnost kalorij

Osnovne snovi (mg / 100 g):Sveže sladice brez lupine [7]Sveže rumeni trpotci [8]Pečeni rumeni trpotci [9]Ocvrti rumeni trpotci [10]
Voda74,9165,2055,8749.17
Ogljikovi hidrati22.8431,8941.3736.08
Sladkor12.2317.5121.333.63
Prebavne vlaknine2.061.72.23.5
Beljakovine1.091.301,521.5
Maščobe0,330,350,1611.81
Kalorije (Kcal)89122155309
Minerali
Kalij358487477482
Magnezij27.364158
Fosfor22.323744
Kalcijpet4.3.4.
Natrij1.3.2.2.
Železo0,260,550,280,67
Cink0,150,190,210,23
Vitamini
Vitamin C8.718.416.43.4
Vitamin PP0,6650,6720,6850,818
Vitamin B60,3670,2420,2100,264
Vitamin B20,0730,0760,1300,102
Vitamin A0,064
Vitamin B10,0310,0620,0900,047

Po preučitvi zgornjih tabel lahko ugotovimo, da sveža banana ni zelo maščoben, ampak zelo hranljiv in energetsko dragocen izdelek. Kar zadeva trpotce, ki pred uživanjem zahtevajo toplotno obdelavo, so bogate z istimi minerali in vitamini kot sladice. S peko takšnega sadja lahko ohranite njihove koristne snovi, toda cvrtje zmanjša količino vitaminov in jih naredi bolj mastne in hranljive..

Zdravilne lastnosti

Kljub temu, da je banana 75% vode, vsebuje veliko koristnih sestavin. Na primer, to tropsko sadje je zelo bogato s kalijem in tako telesu pomaga ohranjati zdravje srca in ledvic ter poveča osredotočenost in delovanje možganov. Znanstveniki trdijo, da zadostna količina tega minerala v telesu preprečuje nastanek ledvičnih kamnov, pomaga normalizirati krvni tlak in zmanjša tveganje za srčni napad za 27% [11]. Magnezij v kombinaciji z vitaminom C in B6 pozitivno vpliva tudi na delo srca..

Poleg tega je banana priporočljiva pri driski. Samo sadje ne bo rešilo težave, zagotovo pa bo pomagalo obnoviti raven kalija, ki se med razdraženim želodcem izpere iz telesa [12]. Banana vsebuje tudi prehranske vlaknine, ki podpirajo normalno delovanje črevesja in igrajo pomembno vlogo pri preprečevanju raka debelega črevesa in danke. Mimogrede, antioksidanti v banani lahko pomagajo zmanjšati škodo zaradi prostih radikalov, za katere znanstveniki menijo, da prispevajo k razvoju rakavih tumorjev..

Banana velja za učinkovito pomoč v boju proti razjedam, saj vsebuje snovi, ki se upirajo bakterijam, ki povzročajo to bolezen. Deluje tudi antacidno (zmanjšuje draženje sluznice, pomirja prebavni sistem) in obdaja želodčne stene.

Banane so zdrave v kateri koli starosti, vendar so še posebej pomembne v zgodnjem življenju. Torej, pire krompir iz tega tropskega sadja običajno postane skoraj prvi otrokov obrok po materinem mleku. Banana praviloma ne povzroča alergij in otrokovemu telesu zagotavlja koristne snovi. Poleg tega se po ugotovitvah britanskih znanstvenikov, če otroci vsak dan pojedo eno banano, tveganje za nastanek astme zmanjša za 34% [12].

Uživanje tega tropskega sadja koristi tudi očem. Kljub temu, da je korenje običajno povezano s pozitivnim učinkom na oči, banane zaradi prisotnosti vitamina A v svoji sestavi prispevajo tudi k boju proti makularni degeneraciji (poškodbe mrežnice in oslabljen osrednji vid)..

Banane vsebujejo ne prav velike količine kalcija, a vseeno pomaga krepiti kosti. Poleg tega nekateri neprebavljivi ogljikovi hidrati povečajo sposobnost telesa, da absorbira kalcij iz drugih virov..

Končno so banane pogosto in z dobrim razlogom povezane z izdelkom za športnike. Minerali in hitri ogljikovi hidrati nasičijo telo ter energizirajo in energizirajo za intenziven trening. Nekateri znanstveniki poleg tega verjamejo, da lahko banane pomagajo lajšati mišične krče in lajšati vneto grlo. Vendar ta učinek ni znanstveno dokazan..

Podobno ni dokazan učinek banan na človekovo razpoloženje. Antioksidant dopamin, pridobljen iz banane, ne vpliva na hormone, zato zaužitja ne bi smeli povezovati z izboljšanjem razpoloženja. In v primeru aminokisline triptofan, ki se v telesu spremeni v nevrotransmiter serotonin ("hormon dobre volje"), je njegova količina v banani tako nepomembna, da skoraj ne more vplivati ​​na razpoloženje.

V medicini

Čeprav se banane ne uporabljajo v farmacevtski industriji, imajo nedvomno zdravilne lastnosti, ki se pogosto uporabljajo v tradicionalni medicini. V tropskih državah, kjer banana velja za eno glavnih sestavin vsakodnevne prehrane, se za zdravljenje različnih bolezni ne uporablja samo celuloza sadja, temveč tudi preostala rastlina (korenine, listi, cvetovi, sadna lupina). Na primer, verjamejo, da infuzija cvetov pomaga pri diabetesu, razjedah in bronhitisu, korenine - pri boleznih želodca, dizenterije in listov - pri kožnih ranah in opeklinah [13]. Na našem območju je uporaba banan v zdravilne namene v glavnem omejena na uporabo sadja in njegove lupine..

Pijače in poparki

V primeru bronhitisa je v kombinaciji z zdravljenjem z zdravili priporočljivo piti medeno-bananin napitek. Za pripravo olupite in pretlačite 3 zrele banane, jih prelijte s 400 ml vrele vode in pustite, da se mešanica kuha približno 30 minut. Ohlajenemu izdelku dodajte 2 žlici medu in 5 dni pijte pol kozarca 4-krat na dan.

Napitek iz čokoladne banane vam lahko pomaga, da se znebite vnetega grla. Zmečkati morate 1 zrelo banano in ji dodati 1 žlico kakava v prahu. Nato dobljeno zmes raztopite v 1 kozarcu kuhanega mleka. Zdravilo jemljite pred spanjem 5 dni.

Za boj proti suhemu kašlju priporočamo, da zamesite eno zrelo banano, dodajte 100 ml pomarančnega soka, 200 ml vrele vode, 1 žlico medu in cimeta po svojem okusu. Izdelek uporabljajte 5-7 dni. In če skuhate celo banano z lupino, kot je čaj, in dodate malo cimeta, potem se bo pojavilo zdravilo za nespečnost..

Tradicionalni zdravilci trdijo, da lahko 1 pretlačena banana v kozarcu mleka pomaga telesu obvladovati blage alergijske reakcije. Pijačo je treba uživati ​​2-3 krat na dan. In če tej mešanici dodate malo medu, potem dobite dobro zdravilo za mačka..

Končno velja, da je bananin kvass pomočnik telesa v primeru aritmij. Za njegovo pripravo damo 2 skodelici sesekljane bananine lupine v gazo in vlijemo 3 litre vrele vode. Nato dodajte 1 žlico kisle smetane, kozarec sladkorja in pustite 12 dni. Na površini tekočine lahko nastane tanka plast plesni, ki jo je treba takoj odstraniti. Po 12 dneh lahko 1 liter kvasa vlijemo in filtriramo skozi gazo, v preostalo pa dodamo 1 liter vode in tretjino kozarca sladkorja, ki ostane še nekaj dni, da se napolni. Kvas morate piti po pol kozarca 2-krat na dan pred jedjo.

Kot nanašanje se uporabljajo bananine lupine, redkeje bananina celuloza. Notranja stran kože deluje kot naravni antiseptik in zahvaljujoč čreslovinam in vosku lahko pomaga ustaviti krvavitev. Poleg tega olja v njegovi sestavi pomagajo lajšati bolečino in srbenje. Tako lahko lupino ali kašo, skrbno postrgano z nje z nožem, uporabimo za praske, odrgnine, žulje, modrice, opekline in pike žuželk. Priljubljeni recepti predlagajo tudi redno nanašanje bananin olupkov na bradavice. Rezultat mora biti viden v 3-4 tednih.

V orientalski medicini

V vzhodni praksi banana velja za zdrav izdelek in se uporablja za različne namene. Posebno pozornost namenjamo zrelosti plodov, ker to močno vpliva na njegove zdravilne lastnosti. Na primer, z dozorevanjem se v banani pojavi protein, ki sodeluje pri preprečevanju razvoja rakavih tumorjev. Nasprotno pa nezrele banane vsebujejo odporen škrob (prehranske vlaknine), za katerega indijski zdravniki menijo, da lahko izboljša diabetes..

Vzhodna medicina meni, da je banana tudi učinkovit način za odmašitev krvnih žil. To sadje vsebuje fitosterole, ki pomagajo zniževati raven holesterola. Po enem od receptov 50 g pretlačene banane prelijte s skodelico čaja in dodajte 2 žlički medu. To zdravilo je treba piti zjutraj in zvečer..

Poleg tega v vzhodni praksi ni običajno kombinirati banane z mlekom, kot to pogosto počnejo na Zahodu. Menijo, da takšna spojina negativno vpliva na proces prebave, lahko izzove alergije in lahko povzroči, na videz popolnoma nepovezane, kašelj in izcedek iz nosu [14]..

V znanstvenih raziskavah

Ker ima banana številne koristne lastnosti in je glavni del prehrane v mnogih tropskih državah, je že dolgo predmet znanstvenih raziskav. Znanstveniki iščejo načine, kako narediti to sadje bolj odporno na različne bolezni, pa tudi preučujejo njegov potencial kot zdravilo..

Na primer, nedavno je bil uspešno zaključen 10-letni humanitarni projekt skupine avstralskih raziskovalcev, katerega cilj je bil izvabiti banane, bogate s provitaminom A. slep zaradi pomanjkanja tega vitamina v telesu. Zdaj bo težava delno rešena zahvaljujoč prihodnjim letinam "zlatih" banan [15]. Vzporedno s tem v ZDA preučujejo mehanizme proizvodnje karotenoidov v bananah [16].

Tudi v ZDA skupina znanstvenikov iz različnih držav dela na preiskavi spojine, ki jo najdemo v banani - beljakovine lektin (BanLec). Ugotovljeno je bilo, da lahko ta beljakovina postane osnova za zdravila proti virusnim boleznim (gripa, hepatitis C, HIV itd.). Prvi poskusi so pokazali, da virusom preprečuje vstop v telesne celice, hkrati pa povzroča neželene učinke v obliki draženja in vnetja. BanLec je bil nekoliko "izboljšan" s strani znanstvenikov, zato ga bodo postopoma preizkušali na živalih in nato na ljudeh. [17].

Poleg tega britanski znanstveniki delajo na ustvarjanju zdravil, ki bodo uporabljala vlaknine iz banane in brokolija. To zdravilo je namenjeno zdravljenju bolnikov s Crohnovo boleznijo (vnetna bolezen prebavil) [18].

V dietetiki

Nutricionisti banano priporočajo pri vnetnih boleznih dvanajstnika, želodca in ustne votline. Vključen je v prehransko hrano pri boleznih trebušne slinavke, pa tudi pri nekaterih boleznih jeter in ledvic..

Glede prehrane, namenjene hujšanju, je na tem področju odnos do banan dvoumen. Nekateri verjamejo, da je to sadje preveč kalorično in ga v nobenem primeru ne bi smeli vključiti v prehrano hujšanja. Drugi, nasprotno, trdijo, da banana, čeprav ima veliko kalorij, ne vsebuje maščob, zato jo lahko in bi jo morali uživati, vendar zmerno..

Vsekakor je med dieto zaželeno jesti nezrele banane, ki vsebujejo škrob, ki še ni imel časa, da bi se spremenil v sladkor. Glikemični indeks takšnega sadja je le 30 enot, medtem ko ima zrela banana približno 50. Tako bo nezrelo sadje prebavljivo dlje, izognilo se bo močnemu skoku sladkorja in bo prineslo daljšo nasičenost..

Pri kuhanju

V nekaterih tropskih državah, kjer je banana osnova prehrane, je ne uživajo samo surovo ali v sladicah, temveč tudi kuhano, ocvrto in pečeno na premogu. Običajno iz trpotcev pripravimo priloge. Afričani jih dodajajo žitaricam, omletam in celo juham, na Kitajskem pa banane najdemo v zelenjavni solati. Banane se uporabljajo za pripravo omak, iz njih so narejene enolončnice, čips, moka in kečap.

Mimogrede, banana lahko pride prav tudi med kuhanjem mesa. Da bi bile bolj mehke in nežne, izkušene gospodinje v ponev dodajo bananine olupke.

Ko gre za kombiniranje banane z drugo hrano, se dobro ujema s sladkim sadjem in oreščki. Nekateri nutricionisti v mešanju banane z mlečnimi izdelki ne vidijo ničesar pobudenega, drugi pa menijo, da je tak tandem nesprejemljiv. Najbolje je, da med obroki pojeste banano, ločeno od drugih obrokov..

Banana se uporablja za pripravo najrazličnejših pijač, od svežih sokov, napitkov in koktajlov do čaja, kave, piva in gina. Za nas bolj tradicionalni sokovi in ​​smutiji je priporočljivo piti vsak dan med obroki ali po vadbi. Nutricionisti in trenerji Victoria's Secreta svetujejo pripravo zelenega soka iz banane, dveh hrušk, stebla zelene, peščice špinače, limone in medu.

Ljubitelji kave lahko dodajo bananin sirup svoji pijači, lahko pa tudi eksperimentirajo s svežim sadjem. Torej, morate ohladiti 350 ml močne kave, dodati 100 g sladoleda, 1 banano, ščepec cimeta, malo naribane čokolade in vse pretlačiti v mešalniku. Nato v kozarec damo zdrobljen led in natočimo pijačo.

Banana se uporablja tudi v alkoholnih pijačah. Na primer v Ugandi se iz njega pripravlja nacionalna pijača waragi (domači gin). Običajno waragi pijejo iz sodov skozi posebne dolge slamice..

Banano lahko uporabimo tudi za pripravo sladkega koktajla na osnovi vina. Če želite to narediti, vzemite 1 banano, 2 limeti, 100 g čokoladnega sladoleda, 1 žlico sladkorja v prahu v kozarec belega muškatnega oreha in dodajte led po mešanju.

V kozmetologiji

Številne študije kažejo, da je banana koristna ne samo za zdravje notranjih organov in sistemov, ampak tudi učinkovita, če jo uporabljamo zunaj. To sadje se aktivno uporablja pri razvoju kozmetike za nego kože in las. Svetovni kozmetični velikani vsako leto kupijo tone banan za izdelavo različnih krem, mask, losjonov itd..

Banana naj bi pomagala vlažiti kožo, pomagala odpraviti gube in prispevala k boju proti aknam. Recept za vlažilno masko je preprost: polovico zrele pretlačene banane zmešajte z 1 žlico jogurta in 1 žlico olja vitamina E. Nanesite na čist obraz in po 30 minutah sperite. Da bi bila koža bolj elastična in elastična, morate zmešati celulozo, izrezano iz bananine lupine, in 1 rumenjak. To masko hranimo 5 minut in nato speremo. Za zdravljenje aken prizadeto območje preprosto podrgnite z notranjo stranjo lupine in po nekaj minutah sperite z vodo.

Pri negi las ima banana hranilni, vlažilni in krepilni učinek. Da bi dosegli učinek in se izognili težavam, morate upoštevati naslednja priporočila:

  • banane ne gnetemo z vilicami, temveč stepamo z mešalnikom, dokler ne dobimo homogene mase, sicer se grudice ne bodo dobro izprale;
  • preden masko sperete z vodo, nanesite na lase in sperite s šamponom, sicer lahko lasje ostanejo lepljivi;
  • maske ne držite na laseh dlje kot 20–30 minut (ne pustite, da se posuši).

Za recepte morate le pripraviti surovo jajce s 4 žlicami pretlačene banane. Za doseganje vlažilnega učinka zmešajte 3 žlice pireja iz banane in avokada, surovo jajce in 2 žlici nerafiniranega oljčnega olja. V boju proti izpadanju las je priporočljivo kombinirati 4 žlice bananinega pireja z 1 žlico morske soli in dodati malo oljčnega olja za tanjšo konsistenco. Ta maska ​​se vtre v korenine, ne da bi se nanašala na celotno dolžino las..

Nekonvencionalna uporaba

Sama plod banan se običajno uporablja povsem tradicionalno, čeprav se včasih bananin olupki uporabljajo namesto usnjenega laka za čevlje ali kot kozmetika, vendar se listi banane uporabljajo veliko širše..

Prvič, uporabljajo se kot okras med različnimi budističnimi obredi in rituali. V Indiji služijo tudi kot krožniki za tradicionalne jedi. Drugič, iz bananin listov se izdelujejo nekakšni dežniki, pa tudi nekakšen ovojni papir za hrano. Tretjič, goji se celo posebna vrsta rastlin - tekstilna banana. Iz njegovega močnega lažnega debla listov se izdelujejo ribiške mreže, morske vrvi in ​​splavi. Na koncu se v delih Indije še vedno uporabljajo bananine liste namesto toaletnega papirja..

Nevarne lastnosti banane in kontraindikacije

Tako kot kateri koli drugi živilski izdelek tudi v splošnem pozitiven učinek na telo lahko tudi banana povzroči nasprotni učinek. To ne pomeni, da ga je treba popolnoma izključiti iz prehrane, vendar je treba pod določenimi pogoji omejiti uživanje tega sadja..

  • Banana aktivno odstranjuje tekočino iz telesa, zaradi česar pride do zgoščevanja krvi in ​​zmanjšanja njenega pretoka v organe in dele telesa. Zato se ljudje, ki trpijo zaradi krčnih žil, moški, ki imajo težave z erekcijo, in bolniki s tromboflebitisom ne smejo zanositi z uživanjem banan..
  • Jemanje zaviralcev adrenergičnih receptorjev beta za srčne bolezni znatno poveča raven kalija v telesu, zato ne bi smeli uživati ​​velikih količin banan, bogatih s tem mineralom, zlasti z nezdravo ledvico.
  • Banane v velikih količinah niso priporočljive za sindrom razdražljivega črevesja, saj lahko povzročijo napihnjenost.
  • Nenadzorovano uživanje banan je kontraindicirano pri debelih ljudeh.
  • Ljudje s sladkorno boleznijo morajo biti previdni pri izbiri banan. Najbolje je jesti rahlo nezrelo sadje, saj se zreli kompleksni ogljikovi hidrati, ki jih vsebujejo (škrob in vlaknine), spremenijo v ogljikove hidrate z visokim glikemičnim indeksom..

Na tej ilustraciji smo zbrali najpomembnejše točke o koristih in možnih nevarnostih banane in zelo vam bomo hvaležni, če boste sliko delili na družbenih omrežjih s povezavo do naše strani:

Zanimiva dejstva

Ozemlja, na katerih rastejo banane, se nahajajo v istem podnebnem pasu, obkrožajo celotno zemljo in so dobila igrivo ime "bananin pas". V mnogih od teh držav banana po pomembnosti ni slabša od našega kruha, vendar Uganda in Burundi veljata za vodilni pri uživanju tega sadja, kjer po statističnih podatkih vsak človek na leto poje približno 200 kg..

Toda na Filipinih banan ne jedo samo, ampak z njimi tudi dobro zaslužijo. Sorta Gokusen je bila vzrejena tako, da je od 100 drugih sort vzel najboljšo, zato je to sadje bolj aromatično in bolj sladko od drugih. Goji se na nadmorski višini 500 m na ekološko čisti zemlji. En sadež tehta približno 200 g in stane 6 dolarjev.

Prebivalci tropskih držav, ki so tisoče let gojili in uživali banane, si niso mogli pomagati, da bi podobo tega sadeža uvedli v svojo kulturo in jezik. Na primer, če pri nas, ko gre vse dobro, rečejo "kot po maslu", potem v Indiji rečejo "gre kot bananina kožica". Veliko je tudi afriških pregovorov, v katerih se na primer banana ali njeni listi primerjajo z osebo: "tudi stari bananin list je bil nekoč mlad in zelen" ali "ženska, ki je rodila otroka, je kot bananina drevesa, ki se je zlomila pod težo svojih plodov".

Če je bila v tropskih državah z banano že dolgo naklonjena, potem o Evropi tega ni mogoče reči. Na primer v Nemčiji v 30-ih. V dvajsetem stoletju so eksotično sadje označili kot "nepatriotsko". Gre za to, da je bil denar, uporabljen za uvoz banan, usmerjen v druge potrebe. Da bi to skrili, so bili zdravniki po vsej državi prisiljeni upoštevati ukaze in govoriti o strašni nevarnosti banane. In na prodajalnah sadja so bili plakati "Patrioti jedo nemška jabolka".

Dandanes se banane aktivno prodajajo po vsem svetu, tržniki pa se ne naveličajo novih načinov za povečanje prodaje. Tako lahko v enem od ameriških supermarketov kupite prezrele banane s priloženim receptom za bananin kruh. In v Koreji so pripravili paket, ki vsebuje sedem banan z različno stopnjo zrelosti (od še vedno zelenih do pripravljenih za uživanje). Ideja je, da sadje dozori postopoma in z nakupom takega kompleta stranka vsak dan prejme zrelo banano.

Banana najde svoj odraz v svetovni kulturi. Posvečeni so mu spomeniki (v ZDA, Avstraliji, Kanadi, Norveški), odpirajo se muzeji (v Avstraliji, ZDA, Nemčiji), 10. aprila pa ljudje praznujejo dan, posvečen temu sadežu. Poleg tega so prepevali pesmi o bananah (na primer »Nimamo banan« Louisa Prime ali »Zelene banane« Jakea Owena), o njih so pisali otroške pesmi, pogosto so jih upodabljali v tihožitjih. V zadnjem času so se pojavili umetniki, kot je Nizozemec Stefan Bruchet, ki sadje banan spremeni v prava umetniška dela..

Botanični opis

Banana je plod velike trajnice zelišč iz rodu banana (lat. Musa) iz družine banan (lat. Musaceae). Čeprav smo v vsakdanjem življenju in pri kuhanju banane navajeni misliti le na sadje, jih botaniki uvrščajo med jagode. Prav te nestandardne jagode spadajo med najpomembnejše pridelke na svetu, skupaj s pšenico, rižem, koruzo in krompirjem. Po statističnih podatkih ljudje po vsem svetu pojedo približno sto milijard banan na leto [1].

izvor imena

Kar zadeva znanstveni izraz Musa, obstajata dve različici njegovega izvora. Po prvem je bila izposojena iz arabskega jezika, v katerem beseda mauz (arabsko: موز) pomeni banana. Po drugi različici je bilo latinsko ime dano v čast grškemu renesančnemu botaniku Antoniju Museu. Kar zadeva samo besedo "banana", se v večini sodobnih evropskih jezikov sliši enako. Verjetno so ga prvotno Portugalci ali Španci sprejeli iz zahodnoafriškega jezika Wolof, v katerem se izgovarja - banana [2].

Zgodovina

Številni raziskovalci izvora banane se strinjajo, da sta bila Malajsko otočje in Oceanija rojstni kraj tega sadeža. Znanstveniki verjamejo, da so tam ljudje začeli gojiti banane za prehrano ljudi v 5. tisočletju pred našim štetjem. In nekateri celo trdijo, da so banano gojili v Papui Novi Gvineji (Oceanija) že v 8. tisočletju pred našim štetjem. [3]

Do zdaj spori o obdobju pojava banan v Afriki ne ponehajo. Tako so nekateri raziskovalci prepričani, da banane na Madagaskarju gojijo približno 3 tisoč let. Vendar trdnejši dokazi kažejo, da so se ti plodovi na afriškem otoku pojavili šele v letih 400-600 po zaslugi azijskih kolonialistov. Približno istočasno so se banane razširile po Bližnjem vzhodu, na Kitajskem pa so se pojavile malo prej - okrog leta 200 po Kr., Čeprav so široko priljubljenost uspele pridobiti šele v 20. stoletju [4]..

Zahvaljujoč portugalskim mornarjem, ki so v Afriki odkrili sladko rumeno sadje, so se na Kanarskih otokih pojavili nasadi banan, od tam pa je to sadje odprlo pot v države Karibov, Srednje in Južne Amerike. Kar zadeva severnoameriško celino, so bili tam rumeni sadeži vključeni v prehrano lokalnih prebivalcev šele v drugi polovici 19. stoletja..

Ista usoda je doletela banano v Evropi. Do začetka viktorijanske dobe po bananah ni bilo veliko povpraševanja, čeprav so jih poznali že v starem svetu (po legendi je njihov odličen okus prizadel Aleksandra Velikega, ki jih je pripeljal iz Indije). Nov val zanimanja za banane se je pojavil v 19. stoletju v Hamburgu v Nemčiji, kamor so mornarje pripeljali to čezmorsko sadje in ga zajeli po Evropi. Francozom je bila nova dobrota še posebej všeč. Poleg tega je v Parizu banana postala sestavni simbol salonskega življenja..

Kar zadeva Rusijo, se je aktiven uvoz banan začel pri Nikiti Hruščovu. Seveda ni treba govoriti o široki dostopnosti teh sadežev, toda v velikih mestih so se občasno pojavili na policah. Vendar pa v 60-ih. odnosi ZSSR z enim od dveh glavnih dobaviteljev tropskega sadja, Kitajsko, so se poslabšali. In še eno državo dobaviteljico, Vietnam, je zajela vojna, zato se je uvoz banan praktično ustavil. V sedemdesetih letih. Leonid Brežnjev je vzpostavil uvoz sadja iz Afrike in Latinske Amerike.

Zanimivo je, da za razliko od našega časa, ko lahko rumeno sladko banano kupimo skoraj kjer koli na svetu, prej sladke sorte tega tropskega sadja ni bilo mogoče uživati ​​povsod. Ne v vseh državah, kjer so gojili banane, so bile primerne za uživanje surovih. In okus bi bil lahko opazno drugačen.

Vendar je v 19. stoletju srečno naključje pomagalo širiti sadje sladkih banan po vsem svetu. V začetku stoletja je francoski botanik in kemik Jean-Francois Pouillat z Martinika na Jamajko pripeljal vrsto banan, ki so jih kasneje poimenovali Gros Michel [5]. To sladko tropsko sadje je hitro pridobilo priljubljenost med domačini in z uvedbo prvih hladilnih komor je Jamajka začela pošiljati prve večje pošiljke banan v druge države. Tako je Gros Michel postopoma pridobil svetovno slavo..

Sorte

Vrstna in sortna raznolikost banan je neverjetna. Poleg rastlin, ki dajejo užitne plodove, obstajajo tudi okrasne in divje banane. Neposredno užitne sorte banan običajno delimo na sladico (s sladko kašo) in trpotce (s trdo, škrobno sredico). Prve običajno jedo surove ali posušene, druge pa potrebujejo toplotno obdelavo ali pa se uporabljajo kot krma za živino..

Zanimivo je, da so danes skoraj vse sorte užitnih banan sorte istega kultigena - gojene rastline, ki v naravi nima analoga. Včasih so divje banane vizualno podobne znanim rumenim polmesecem, v notranjosti pa so posejane s semeni, majhna količina celuloze pa ima neprijeten okus..

Kar zadeva pojedene banane, so skoraj vse obstoječe sorte različice človeškega vzgojenega hibrida. Z delom rejcev je bilo mogoče doseči dobre lastnosti okusa in zahtevano stopnjo odpornosti proti boleznim in škodljivcem. Glede na to, da se rastlina razmnožuje vegetativno, imajo pravzaprav vse banane, ki danes rastejo, iste rodovnike..

Kljub temu pa tudi tako mukotrpno delo ni jamstvo za varnost sadja. Na primer, že omenjeno sorto Gros Michel, nespornega vodjo svetovnih zalog, je sredi dvajsetega stoletja skoraj popolnoma uničila bolezen, imenovana "panamska gliva". Po tem so znanstveniki razvili novo sorto - Cavendish, ki jo zdaj lahko najdemo na policah trgovin po vsem svetu..

Med nenavadnimi bananami poleg že opisane divje izstopa tudi rdeča Cavendish, ki ima poleg lupine ustrezne barve kremast okus z malinovimi notami. Na otoku Java lahko najdete modro banano, na Floridi in Havajih pa rastejo banane Ae Ae, ki so po videzu (menjavanje temno zelenih in svetlo zelenih črt) bolj podobne bučkam [6]. Poleg tega je v mnogih državah sveta, vključno z našo, priljubljena tako imenovana "otroška banana". Kot že ime pove, gre za majhne banane (do 12 cm), s tanko lupino in kremastim mesom. Običajno so slajši od običajnega sadja..

Gojenje lastnosti

V nasprotju s splošnim prepričanjem sadje banane ne raste na palmi, temveč na istoimenskem zelišču, ki mimogrede, skupaj z bambusom, velja za najvišje zelišče na svetu. Listi, ki se med seboj spiralno prekrivajo, iz katerega nastane lažni trup, včasih dosežejo 12 metrov višine. Barva listov se razlikuje glede na vrsto in sorto banane (popolnoma zelena, dvobarvna - škrlatno zelena ali lisasta - z rjavimi madeži). Med razvojem banana odvrže stare liste, znotraj lažnega debla pa se pojavijo novi poganjki..

Obdobje cvetenja banane se začne 8-10 mesecev po sajenju. Izpod tal požene deblo skozi deblo, ki tvori zapleteno socvetje treh slojev cvetov: zgoraj so ženski cvetovi, ki tvorijo plodove, spodaj dvospolni in celo spodaj moški. Opraševanje se zgodi zaradi netopirjev, ptic in majhnih sesalcev. Iz enega socvetja se običajno razvije več sto banan. Barva, oblika in okus sadja so odvisni od sorte..

Naravni habitat rastočih banan je ozemlje v tropskem in subtropskem pasu. Rastline potrebujejo visoko vlažnost, optimalna temperatura pa je od 25 do 36 ° C. Poleg tega banane najbolje uspevajo v kislih tleh, bogatih z dušikom, kalijem in fosforjem..

Na ozemlju Rusije gojijo banane samo v bližini Sočija, vendar nizke zimske temperature ne omogočajo, da plodovi popolnoma dozorijo. Praviloma se pri temperaturah okoli 16 ° C rast tropskega sadja upočasni, pri 10 ° C pa se ustavi. Dolgo bivanje v neugodnih razmerah lahko rastlino pripelje do smrti.

Kljub neprimernemu ruskemu podnebju lahko banano z užitnim sadjem gojimo kar v vaši hiši ali celo v stanovanju, če upoštevate določene pogoje:

  1. 1 izbrati morate sadike pritlikavih sort (na primer Musa Super Cavendish Dwarf ali Musa Cavendish Dwarf), ki dosežejo višino največ 1,5-2 metra;
  2. 2 najboljše mesto za tropsko rastlino je najsvetlejše mesto;
  3. 3 banana potrebuje obilno zalivanje in visoko vlažnost zraka, če v stanovanju ni popolnoma zagotovljena, je treba liste redno škropiti.

Poleg tega je priporočljivo, da banano hranite vsaka 2 tedna, pa tudi pravočasno presadite. Znak, da je rastlina zrela za večjo posodo, so običajno korenine, ki postanejo vidne iz drenažnih lukenj. Banana praviloma začne rojevati, ko doseže velikost, primerno za lonce s prostornino 30-50 litrov..

Izbira in shranjevanje

Banane običajno nabirajo nezrele in jih nato prevažajo v hladilnih komorah po vsem svetu. Lepota tega sadeža pa je v tem, da dozori tudi po trganju z veje. Pri izbiri banan morate izhajati od svojega cilja. Če nameravate sadje jesti ali uporabiti v naslednjih 1-2 dneh, lahko na lupini uporabite banane z rjavimi pikami. Ti sadeži so zreli in pripravljeni za uživanje. Vendar rjave ali črne lise kažejo na prezrelost in začetek procesa gnitja plodov..

Seveda morate preveriti, ali je bananina lupina trdna, brez vidnih poškodb. Premehko jedro ali svetlo rjave lise na njem so znak prezrelosti. Če potrebujete banane za prihodnjo uporabo, lahko sadje vzamete z zelenkasto lupino. Uporabite jih lahko tudi v tej obliki, vendar imajo bolj viskozen in manj sladek okus, zato je bolje, da dozorijo..

Ko gre za shranjevanje banan, je za zrelo sadje primerna temperatura 7-10 ° C, za zrele pa 12-14 ° C. Banane ni priporočljivo hraniti v hladilniku, ker pri nizkih temperaturah lupina hitro postane črna (čeprav to nima posebnega vpliva na okus). Mimogrede, nasvet, razširjen v internetu - zaviti repove banane v folijo za daljše shranjevanje - v praksi ni zelo učinkovit..

Bolezni in škodljivci

Rezultat dolgega in mučnega dela rejcev je bila vzreja sorte Cavendish, ki ima odlične okusne lastnosti, prinaša dobre pridelke in odlično prenaša prevoz. Kljub vsem prednostim pa obstajajo nekatere slabosti, ki postanejo ključne, ko gre za sposobnost preživetja sorte. Najprej je to nezmožnost rastline, da razvije obrambne mehanizme pred boleznimi..

Dejstvo je, da je užitne plodove banan mogoče dobiti le iz rastlin, ki so bile razmnožene vegetativno (sajenje poganjka). Toda v tem primeru se banana preneha razvijati in prilagajati okolju, na eni strani pa vedno dobimo enako kakovostno in okusno letino, na drugi strani pa smo dovzetni za bolezni..

V isto past je padla sorta Gro Michel, ki so jo vzredili rejci. Sredi dvajsetega stoletja ga je napadla tako imenovana "panamska bolezen" TR1 (gliva Tropska rasa 1), ki je privedla do prenehanja obsežnega gojenja Gros Michel. Pri pridelavi sorte Cavendish so raziskovalci upoštevali značilnosti bolezni in naredili "novo" sadje, odporno proti njej. Vendar so se organizmi, ki okužijo sadje, še naprej razvijali. Zaradi tega so mutirane vrste "panamske bolezni" TR4 ogrozile prihodnjo usodo Cavendisha.

Vendar pa banani še ne grozi popolno izginotje. Znanstveniki še naprej izvajajo raziskave in skušajo v novo sorto vnesti enega od genov indonezijske divje banane, ki se dobro spopada s trenutnimi boleznimi TR. Vendar ta postopek nekoliko upočasni dejstvo, da so za selektivno selekcijo potrebna semena, ki so v užitnih bananah izjemno redka..

Poleg panamske bolezni je banana dovzetna za napade okroglih črvov in črnih hroščev. Težave lahko nastanejo tudi zaradi bakterijske bolezni moko ali glive sigatoke, vendar so se pridelovalci banan naučili spoprijeti se s temi nesrečami po zaslugi kemičnih snovi..

  1. Razbijanje sedmih največjih mitov o bananah, vir
  2. Banana, vir
  3. Boyd W., Lentfer C. "Sledenje starodavnosti gojenja banan v Papui Novi Gvineji." Avstralska in pacifiška znanstvena fundacija. 18. september 2007.
  4. Zgodovina banan, vir
  5. Jamajške banane in trpotci, vir
  6. 7 Sorte banan, vir
  7. Nacionalna podatkovna baza hranil, vir
  8. Nacionalna podatkovna baza hranil, vir
  9. Nacionalna podatkovna baza hranil, vir
  10. Nacionalna podatkovna baza hranil, vir
  11. 11 dokazanih koristi banan, vir
  12. Koristi in zdravstveno tveganje banan, vir
  13. Bhowmik D., Duraivel S., Umadevi M. Tradicionalna in medicinska uporaba banan. Časopis za farmakognozijo in fitokemijo. Letnik 1, številka 3, vir
  14. Osnovna načela ajurvede, vir
  15. Dale J. Zlate banane z visoko vsebnostjo pro-vitamina A je razvila Univerza za tehnologijo Queensland. 7. julij 2017, vir
  16. Boljše razumevanje banan bi lahko pomagalo preprečiti slepoto. Ameriško kemijsko društvo, 20. april 2016, vir
  17. Bi se lahko zdravilo, izdelano iz banan, borilo proti številnim smrtonosnim virusom? Zdravstveni sistem Univerze v Michiganu, 22. oktober 2015, vir
  18. Vlakna iz bananinega trpotca lahko zdravijo Crohnovo bolezen. Univerza v Liverpoolu, 25. avgusta 2010, vir

Prepovedana je uporaba kakršnih koli materialov brez našega predhodnega pisnega soglasja..

Uprava ni odgovorna za noben poskus uporabe katerega koli recepta, nasveta ali diete in tudi ne jamči, da vam bodo navedeni podatki pomagali ali škodovali osebno. Bodite previdni in se vedno posvetujte z ustreznim zdravnikom!