Prednosti surovega, kuhanega, ocvrtega in pečenega krompirja, sestava in možna škoda

Predvsem mnoge zanimajo prednosti krompirja, saj je ta izdelek prisoten v prehrani skoraj vsake osebe. Zelenjavo jemo surovo, kuhano, pečeno in ocvrto. Zagotovo ima vsaka gospodinja svoj edinstven recept za kuhanje krompirja. S takšno posodo lahko zagotovo ugaja članom gospodinjstva in gostom v hiši. Toda ne pozabite na škodo krompirja, ki se ji ni mogoče izogniti v primeru zlorabe ali ob številnih kontraindikacijah.

Sestava krompirja

Sestava krompirja je edinstvena, ki vključuje veliko za človeško telo dragocenih snovi.

Krompir vsebuje naslednje sestavine:

  1. Vitamini skupine B in K.
  2. Magnezij.
  3. Kalij.
  4. Fosfor.
  5. Cink.
  6. Žveplo.
  7. Fluor.
  8. Nikotinska kislina.
  9. Celuloza.

Seznam koristnih snovi v sestavi krompirja se lahko nadaljuje zelo dolgo, saj vsebuje ogromno mineralov in vitaminov različnih skupin.

Vsebnost kalorij v krompirju na 100 g

Moške in ženske morda zanima vsebnost kalorij v krompirju na 100 g. Strokovnjaki so lahko ugotovili natančno vrednost, ki ustreza njihovi radovednosti.

Zanimivo vedeti! Vsebnost kalorij v krompirju je odvisna od načina kuhanja..

Vsebnost kalorij v zelenjavi bo naslednja:

  1. Kuhana - 79 kalorij.
  2. Surova - 77 kalorij.
  3. Ocvrti - 190 kalorij.
  4. Pečeno - 110 kalorij.

Tudi če zaužijete 100 g krompirja na dan, bo to dovolj, da bo telo nasičilo z vsemi glavnimi snovmi, ki normalizirajo delovanje notranjih organov.

Koristi krompirja za zdravje

V zelenjavi, kot je krompir, so koncentrirane koristi in škode za človeško telo, na kar ne smemo pozabiti. Najprej pa se pogovorite o njegovih pozitivnih lastnostih, ki so na notranjih sistemih in organih..

Resnične koristi mladega krompirja za človeka so izražene v naslednjih točkah:

  • Obogati telo s kalijem, ki normalizira delovanje srca.
  • Ima antioksidativne lastnosti.
  • Lačnost nasiti in poteši.
  • Lajša vnetja v prebavnem traktu.
  • Izboljša stanje bolezni dihal.
  • Lajša simptome ekcema in dermatitisa.
  • Izboljša stanje kože.

Ločeno je omeniti, da je krompir sposoben rešiti problem pomanjkanja nekaterih snovi v telesu..

Prednosti surovega krompirja

Izkazalo se je, da je surovi krompir lahko zelo koristen za zdravje ljudi. V njej so namreč shranjene vse dragocene snovi, katerih količina se zaradi toplotne obdelave bistveno zmanjša.

Koristi surovega krompirja so še posebej izrazite za oslabljen imunski sistem. Krepi imunski sistem in pomaga hitro obvladovati vnetne procese. Poleg tega ta zelenjava pomaga obnoviti poškodovano kožo in izboljšati njeno stanje..

Lastnosti ocvrtega krompirja

Koristi ocvrtega krompirja za telo niso prezrte. Je enostavna za pripravo in dobrega okusa. Prav zaradi tega imajo mnogi v svoji prehrani raje ocvrt krompir..

Pražen krompir je cenjen zaradi bogate sestave. Prav tako pomaga izboljšati prebavo in očistiti telo kopičenja škodljivih sestavin..

Vendar se morate zavedati, da koristne lastnosti ocvrtega krompirja pokriva povečana vsebnost kalorij v izdelku. Zato je v tej obliki nezaželeno uporabljati prepogosto. To lahko ogrozi motnje v prebavnem traktu in odlaganje odvečne telesne maščobe..

Prednosti pečenega krompirja

Pečen krompir je bolj zdrav kot ocvrt. Nutricionisti in kulinarični strokovnjaki ga cenijo zaradi njegovih lastnosti in edinstvenega okusa..

Zahvaljujoč postopku pečenja se v krompirju shrani veliko dragocenih snovi, ki nato vstopijo v telo. Ta izdelek je še posebej koristen za prebavo in jetra. Poleg tega je sposoben nevtralizirati kisline, ki negativno vplivajo..

Lastnosti kuhanega krompirja

Pogosto se zastavlja vprašanje, kakšna je uporaba kuhanega krompirja. Zasluži si ločen premislek..

Opomba! Vrenje krompirja je najlažji način za kuhanje zelenjave. Vendar morate razumeti, da ta način kuhanja uniči večino hranil v svoji sestavi..

Kuhan krompir je zelo dober za prebavo. Je mehak, zato ga črevesje dobro absorbira. Poleg tega je v tej obliki zelenjava idealna za številne priljubljene jedi..

Kuhan krompir vsebuje malo škroba. Zaradi te lastnosti je prehranski izdelek.

Uporabne lastnosti jakne krompirja

Poznavalcev takšne poslastice, kot je jakna krompir, je veliko. Prednost izdelka je v ohranjanju skoraj vseh dragocenih snovi z edinstvenim pripravkom.

Krompir iz jakne pozitivno vpliva na ožilje in želodec. Pred uporabo se nujno prepričajte, da ni poškodovanih krajev, ki bi lahko škodovali zdravju ljudi..

Ali je krompirjeva lupina dobra ali slaba

Mnogi ljudje dvomijo o koristih krompirjeve lupine. V resnici vsebuje tudi dragocene rastlinske snovi, ki jih ne smemo zapraviti..

Pomembno! Krompirjeva lupina - koristi za zdravje. Zato pri kuhanju zelenjave sploh ni treba, da jo olupite in zavržete..

Ampak morate razumeti, da v nekaterih primerih obstaja možnost, da si poškodujete krompirjevo lupino. Najbolj nevarna je tista, ki je postala zelena. Poleg tega je lupina, ki vsebuje veliko količino pesticidov, ki se uporabljajo za obdelavo gomoljev v času gojenja..

Ali je mogoče jesti krompir med hujšanjem

Mladi krompir in prehrana sta povsem združljiva. Tu pa morate vedeti, kdaj se ustaviti, da dosežete potreben rezultat hujšanja.

Med dieto je priporočljivo jesti krompir, izključno surov ali kuhan. Pomembno je, da izdelek doziramo, saj vsebuje velik del kalorij.

Zanimivo vedeti! Obstaja različica krompirjeve diete, med katero morate 7 dni jesti kuhan krompir brez soli in drugih začimb.

V kakšni obliki je krompir najbolj uporaben?

Opažene so prednosti krompirjevega soka, gomoljev in lupin. A človeku ni vedno jasno, v kakšni obliki je bolje uporabiti izdelek, da bi z njegovo pomočjo čim bolj povečali zdravje telesa..

Opomba! Najbolj uporaben je pečen krompir. Najbolje je, da jih skuhamo v foliji, ne da bi prej odstranili kožo. V tem primeru bo izdelek zagotovo ohranil svojo bogato sestavo..

Drugi po uporabnosti se šteje kuhani krompir in krompir iz jakne. To je nekaj najlažjih načinov priprave zelenjave, ki vam omogočajo, da ohranite njene lastnosti in prijeten okus..

Da bi bil mladi krompir res zdrav, je v postopku kuhanja priporočljivo upoštevati naslednja priporočila:

  • Najbolje je, da gomolje kuhamo na zmernem ognju..
  • Krompir damo v vrelo vodo. Odstranjevanja lupine ni treba..
  • Priporočljivo je dodati sol nekaj minut preden je izdelek popolnoma kuhan..

Neželeno je prebavljati koreninsko zelenjavo, saj ji to odvzame dragocene lastnosti.

Pražen krompir velja za manj uporabnega, saj je za ljudi prekomerno kaloričen..

Kako pravilno jesti surovi krompir

Za mnoge ljudi je odkritje, da so največje koristi krompirja, če ga uživamo surovega. Toda v tem primeru je pomembno, da si zapomnite številna pravila:

  1. Za uživanje je primerna samo sveža korenovka. Najboljši je mladi krompir..
  2. Ne jejte zelenih gomoljev, saj vodijo do hude zastrupitve.
  3. V prehrani je prepovedano uporabljati krompir, ki je bil gojen na onesnaženih območjih.
  4. Najbolje je jesti gomolje, pridelane med junijem in avgustom..

Pred jedjo je treba mladi krompir le dobro oprati, da odstranite umazanijo, in že bo pripravljen za uživanje..

Optimalen del korenovke

Receptov za pripravo krompirja je nešteto. Nekateri so primerni za vsakdanjo mizo, drugi pa za praznično.

Krompir lahko po želji zaužijemo vsak dan. Vendar morate vedeti, kdaj se ustaviti, da se izognete negativnemu vplivu na človeško telo..

Norma je uporaba največ 100-300 g kuhanega ali surovega krompirja na dan..

Ne pozabite! Močno odsvetujemo uživanje ocvrtega krompirja vsak dan, saj bo imel tak prigrizek neprijetne posledice za zdravje.

Kako izbrati zdrav in kvaliteten krompir

Ni vsak krompir enako zdrav za odrasle in otroke. Zato je pomembno, da si pred nakupom zapomnite pravila. Skladnost z njimi vam omogoča, da kupite res visokokakovosten izdelek, ki ne bo škodoval.

Opažene bodo prednosti krompirja, ki je bil izbran v skladu z naslednjimi pravili:

  • V košarico ne smete dajati gomoljev, ki imajo dodatne izrastke, znake hrapavosti in razjede.
  • Izogibati se je treba gnitju zelenjave.
  • Zeleni krompir škoduje vašemu zdravju, zato ga je najbolje pustiti na prodajnem pultu..
  • Dober krompir ima čisto lupino in enakomeren odtenek.

Barva korenovke bo neposredno odvisna od sorte, ki si jo je prav tako vredno zapomniti.

Značilnosti skladiščenja zelenjave

Da ne bi škodovali krompirju, ga morate ne samo pravilno izbrati in kuhati, temveč tudi shraniti v skladu s pravili.

Gomolji ohranijo svežino in kakovost, če jih hranimo v temnem prostoru pri temperaturi od 2 do 7 stopinj Celzija.

Škoda krompirja in kontraindikacije

Škoda krompirja ni izključena, če se ne uporablja v skladu s pravili, ne da bi upoštevali dnevno normo izdelka.

S takšno nadlogo, kot je škoda krompirja, se bodo ljudje, ki ga uporabljajo ob številnih kontraindikacijah, zagotovo soočili:

  1. Posamezna nestrpnost.
  2. Debelost.
  3. Diabetes.
  4. Bolezni ledvic in jeter.
  5. Motnja žolčnika.

Škoda krompirja je odvisna tudi od oblike, v kateri ga človek poje..

Način kuhanja

Možna zdravstvena tveganja krompirja

Ima visoko kalorično vsebnost, zaradi česar zloraba izdelka vodi do debelosti in motenj v delovanju notranjih sistemov. Poleg tega se v posodi tvorijo transmaščobe, ki lahko vodijo v nastanek malignih celic v telesu..

Nevarno za ljudi, ki imajo sladkorno bolezen. Vse to je posledica povečanega glikemičnega indeksa, ki znaša 95 enot..

Poleg tega pečen krompir ne reši težave z lakoto, saj se ta občutek po kratkem času po prigrizku povrne..

Vroča voda in škrob medsebojno vplivata in se spremenita v gnjecavo maso, ki prebavnemu traktu preprečuje, da bi dobro opravljal svoje glavno delo. Zaradi tega se absorpcija hranil v sestavi korenovke poslabša..

Da ne bi škodovali krompirju, ga uporabljajte zmerno in le, če obstajajo očitne kontraindikacije za ta izdelek..

Krompir

Neverjetno vsestranski izdelek in to se kaže ne samo v kuhanju. Med rezultati predelave krompirja so etilni alkohol, protimikrobna sredstva in celo gradbene plošče iz vlaknenih plošč, ki jih po zaslugi krompirjevega škroba uvrščamo med okolju prijazne materiale..

Na področju medicine se snovi iz gomoljev krompirja uporabljajo za razvoj zdravil, ki upočasnijo nastanek Alzheimerjeve bolezni, uničijo rakave celice v prebavilih in zmanjšajo vnetje. Koristne lastnosti krompirja, ki so jih prej zahtevali le v tradicionalni medicini, so še posebej znanstveno zanimive..

Koristne lastnosti krompirja

Sestava in vsebnost kalorij [20]

Osnovne snovi (mg / 100 g):Surovi krompirKuhano brez lupinePečeno v lupiniPomfri
Voda79,2577,4674,4538,55
Beljakovine2.051,712.633.43
Maščobe0,090.100,1314,73
Ogljikovi hidrati17.4920.0121.4441.44
Sladkor0,820,891.080,30
Prebavne vlaknine2.12.2,33.8
Kalorije (Kcal)778696312
Minerali
Kalij425328550579
Fosfor574071125
Magnezij23.20.trideset35
Kalcij12.8.osemnajstosemnajst
Natrij6.241štirinajst210
Železo0,810,311.070,81
Cink0,300,270,350,50
Vitamini
Vitamin C19.77.48.34.7
Vitamin B9petnajstdevet26.trideset
Vitamin PP1.0611,3121.3483.004
Vitamin B60,2980,2690,3540,372
Vitamin B10,0810,0980,0670,170
Vitamin B20,0320,0190,0480,039
Vitamin E0,010,010,071,67

Kot lahko vidite iz zgornjih tabel, je najbolj uporaben krompir pečen v koži, ki ga pogosto imenujemo tudi "jakniški" krompir. Koristi ima tudi uporaba kuhanih gomoljev, vendar ocvrtega krompirja ne smemo zlorabljati, saj takšna toplotna obdelava močno poveča vsebnost maščob in škodljivih snovi, s katerimi prebavni encimi slabo delujejo.

Zdravilne lastnosti

Ugoden učinek krompirja na različne procese v človeškem telesu je razložen s prisotnostjo velikega števila koristnih elementov v njegovi sestavi. Prvič, krompir je bogat vir askorbinske kisline ali vitamina C. Čeprav v manjših količinah vsebuje tudi vitamine skupine B. Drugič, zaradi velike vsebnosti škroba krompir v telesu dovaja znatno količino ogljikovih hidratov in človeku daje energijo in vitalnost. Tretjič, krompirjeve beljakovine človeškemu telesu zagotavljajo 14 od 20 esencialnih aminokislin..

Poleg tega je krompir v kakršni koli obliki in s kakršno koli toplotno obdelavo zelo bogat s kalijem. Ta mineral prispeva k boju proti hipertenziji, saj spodbuja vazodilatacijo. Kalij je tudi diuretik in je bistvenega pomena za ljudi s protinom, acidozo, cistitisom in prostatitisom. S spodbujanjem izločanja odvečnih tekočin iz telesa mu kalij pomaga vzdrževati normalno presnovo [7].

Železo, fosfor, kalcij, magnezij in cink v krompirju pomagajo pri rasti in trdnosti kosti. Hkrati je pomembno, da telo vzdržuje ravnovesje fosforja in kalcija, saj lahko presežek fosforja in pomanjkanje kalcija povzroči večjo krhkost kosti in posledično osteoporozo [8].

Vitamin C, ki je tako bogat s krompirjem, je močan antioksidant, ki sodeluje pri nevtralizaciji prostih radikalov v človeškem telesu in s tem pomaga preprečevati uničenje celic in vezivnega tkiva. Spodbuja proizvodnjo kolagena in pomaga pri absorpciji železa [9]. Skupaj z vitaminom B ter magnezijem, kalijem, fosforjem in cinkom vitamin C pozitivno vpliva na stanje kože in lajša bolečine pri manjših opeklinah [10].

Vitamin B6 v kombinaciji z različnimi encimi igra pomembno vlogo pri predelavi beljakovin in ogljikovih hidratov, sodeluje pa tudi v procesu presnove maščob. Poleg tega B6 spodbuja sintezo hemoglobina in na splošno izboljšuje tvorbo krvi [9]. Vitamin B9 (folna kislina) pa je zelo pomemben za sintezo DNA in regeneracijo rdečih krvnih celic. Njegova prisotnost v telesu je še posebej pomembna za ženske med nosečnostjo, saj B9 sodeluje pri uravnavanju tvorbe struktur fetalnega živčnega sistema [8].

Prisotnost grobih prehranskih vlaknin, zlasti vlaknin, v krompirju pozitivno vpliva na raven holesterola in pomaga preprečevati zamašitev arterij. Tudi vlaknine pomagajo normalizirati blato z zaprtjem. Res je, upoštevati je treba, da je večina prehranskih vlaknin, tako kot drugi koristni elementi, v lupini krompirja ali neposredno pod njo.

V tradicionalni medicini

V tradicionalni medicini se krompirjevi gomolji ne uporabljajo neposredno, temveč se uporabljajo proizvodi, pridobljeni v postopku njihove predelave, pa tudi listi, cvetovi in ​​plodovi krompirjevega grma. Na primer, krompirjev škrob običajno najdemo v prahu in mazilih, ki so predpisana za različne kožne bolezni. Uporablja se tudi kot vezivo pri izdelavi tablet. Poleg tega iz krompirjevega škroba pridobivajo visokokakovosten etilni alkohol..

Celoten zgornji del (stebla, listi, cvetovi, plodovi) krompirjevega grma vsebuje glikoalkaloid solanin, strupen za ljudi in živali. Znanstvene študije pa so pokazale, da je solanin lahko koristen v majhnih odmerkih in v kombinaciji z drugimi sestavinami. Na primer, uporablja se kot surovina za sintezo hormonov v farmacevtski industriji..

V ljudski medicini

Za razliko od tradicionalne medicine je v ljudskih receptih obseg uporabe krompirja veliko širši. S pomočjo krompirja zdravijo prehlad, čir, bolezni srca in ožilja, se znebijo alergijskih reakcij, nekateri pa trdijo tudi o učinkovitosti krompirja v boju proti raku. Vendar se je pred začetkom zdravljenja s krompirjem vredno posvetovati z zdravnikom, saj lahko nepravilna ali nepravočasna uporaba krompirja samo poslabša položaj..

Krompirjev sok naj bi bil učinkovit v boju proti čirom na želodcu in gastritisu. Prav tako normalizira prebavni proces in lajša zgago. Pozitiven učinek je predvsem posledica prisotnosti škroba v gomoljih - dobrega ovojnega sredstva. Poleg tega je sok indiciran za diabetike (blag do zmeren diabetes), saj normalizira presnovo ogljikovih hidratov. Krompirjev sok pomaga tudi pri čiščenju telesa strupenih elementov in toksinov. V ta namen ga pogosto pomešamo s sokom zelene ali korenja..

Pred začetkom zdravljenja s sokom svetujemo, da meso, ribe, začimbe in začimbe nekaj dni izključite iz prehrane in jih nadomestite s proizvodi rastlinskega izvora. To bo pomagalo pripraviti vaše telo na sok iz surovega krompirja..

Običajno je v primeru motenj v delu prebavil priporočljivo, da po bujenju na tešče spijemo en kozarec soka, nato gremo še pol ure v posteljo, po še pol ure pa lahko zajtrkujemo. Po desetdnevnem zdravljenju s sokom mora slediti desetdnevni odmor. Nato lahko tečaj še enkrat ponovimo. Pri težavah s srcem je priporočljivo piti 100 ml soka trikrat na dan pred obroki. Tečaj traja tri tedne, nato pa je potreben en teden odmora.

Za pripravo krompirjevega soka morate izbrati zdrave gomolje, ki niso vzklili. Pomembno je, da lupina nima zelenkastega odtenka, kar kaže na prisotnost strupene snovi v gomolju. Prav tako ni priporočljivo iztisniti soka od februarja do naslednje letine krompirja, saj se v njem kopiči solanin, količina uporabnih elementov pa se zmanjša..

Izbrani krompir je treba oprati, obrisati in spraviti skozi sokovnik. Alternativni način je, da krompir naribamo ali prepustimo skozi mlin za meso in nato precedimo skozi gazo. Najbolje je, da pripravljeni sok spijete takoj, saj med skladiščenjem potemni, postane rdečkast in njegova vitaminska aktivnost se znatno zmanjša.

Krompirjeve obkladke uporabljamo za različne namene. Najprej naj bi pomagali znebiti se kašlja. Učinek dosežemo z zmanjšanjem edema dihalnih poti in povečanjem izkašljevanja sluzi s segrevanjem prsnega koša. Za pripravo obkladka morate v lupini umiti in zavreti 3-5 gomoljev. Nato zgnetemo krompir, ga damo v gazo in nanesemo na pacientov hrbet in prsni koš ter ga zavijemo z brisačo 45-60 minut. Postopka ni mogoče izvajati pri otrocih, mlajših od 4-5 let. Tudi obklad je kontraindiciran, če ima bolnik vročino..

Drugič, krompirjevi obkladki so priporočljivi za bolečine v sklepih. 200-300 g surovega krompirja je treba naribati in zmešati z enako količino naribanih korenin hrena. Nastalo maso je treba nanesti na noge, prekriti s celofanskim filmom in ogreti z volneno krpo. Običajno se tak obkladek dela ponoči..

Tretjič, krompirjevi obkladki so lahko koristni, če zaradi utrujenosti in pomanjkanja spanca pod očmi dobite podočnjake in vrečke. Za pripravo obkladka morate oprati in naribati en krompir na drobnem ribniku. Nato dobljeno maso razdelite na polovico, oba dela zavijte v gazo in za 10 minut nanesite na oči.

V primeru akutnih bolezni dihal, ki jih spremlja kašelj, je priporočljivo vdihavanje nad krompirjem. Krompir kuhamo brez soli v malo vode. Postavite si brisačo na glavo in dihajte nad paro 5-10 minut.

Krompirjeva juha vsebuje veliko vitaminov in mineralov, s katerimi so bogati gomolji. Tradicionalni zdravilci trdijo, da lahko pomaga pri lajšanju oteklin in izboljšanju delovanja srca. Priporočljivo je, da krompir kuhamo v lupini in brez soli. Trikrat na teden morate piti toplo juho. Menijo tudi, da so kopeli s krompirjevo juho koristne za kožo rok, saj jo naredijo mehko in spodbujajo celjenje majhnih ran..

V ljudski medicini se poleg samih gomoljev uporabljajo tudi krompirjevi cvetovi, iz katerih pripravljajo tinkture. Veljajo za učinkovite proti glivicam. Po receptu se majhna količina cvetov (približno 1 žlica) prelije z 250 ml vrele vode in vztraja 3-4 ure v termosu. Takšna tinktura je shranjena v hladilniku največ dva dni. Za daljše skladiščenje (v dveh tednih) je treba nastalo tinkturo zmešati s 30 ml alkohola ali vodke.

Nekateri tradicionalni zdravilci uporabljajo cvetne tinkture za zdravljenje rakavih tumorjev. Po receptu je treba 1 žlico cvetov preliti z dvema kozarcema vrele vode in nato infundirati približno 30 minut. Po tem pustite še približno 3 ure v zaprti posodi v pečici. Nastalo tekočino je treba piti trikrat na dan, po 100 ml. Potek zdravljenja je 3 tedne. Vendar je treba to obdelavo uporabljati zelo previdno, saj je koncentracija alkaloidov v cvetovih rastline veliko višja kot v gomoljih..

V orientalski medicini

V klasičnih orientalskih razpravah o medicini krompir ni bil omenjen, ker v času njihovega pisanja niso vedeli za krompir v teh delih. Vendar pa na primer v sodobni tibetanski medicini verjamejo, da ta zelenjava koristi živčnemu sistemu (sistem Rlung v smislu tibetanske medicine), ki uravnava vse procese v telesu..

Postopno izčrpavanje sistema Rlung vodi do staranja telesa, uživanje krompirja pa pomaga vzdrževati in krepiti ta sistem ter upočasnjuje staranje. Krompir ima tudi antidepresivne lastnosti in pomaga telesu, da si opomore od stresa. Poleg tega velja za preventivni ukrep proti nespečnosti. Poleg tega krompir pozitivno vpliva na delo kardiovaskularnega in prebavnega sistema..

Krompir je pogosto izključen iz števila zdrave zelenjave, saj ga orientalska medicina uvršča med "hladilna" živila, torej tista, ki upočasnjujejo presnovo. Pravzaprav je to enostavno nadomestiti, če krompirju dodamo "ogrevalno" sol, črno in rdečo papriko, česen, koper ali ghee..

V tibetanski medicini verjamejo, da "bolezen vstopi v telo in ga zapusti skozi kožo". "Izhod" iz bolezni običajno spremlja vnetje kože, s katerim se lahko spoprijemo s tanko narezanimi koščki krompirja. Priporočljivo je tudi nanašanje surovega krompirja v primeru opeklin prve in druge stopnje..

V znanstvenih raziskavah

Krompir je že dolgo in ne preneha biti predmet znanstvenih raziskav v različnih smereh. To zanimanje je razloženo z dejstvom, da je krompir izdelek, ki lahko milijonom ljudi zagotovi hrano in zapleten nabor uporabnih elementov po minimalni ceni. Raziskovalci preučujejo načine za izboljšanje načinov sajenja, gojenja, spravila in shranjevanja krompirja, razvijajo metode vzreje krompirja za določene načine njegovega gojenja in izbirajo okolju prijazne tehnologije za zaščito pred škodljivimi organizmi in patogeni.

Poleg tega krompir aktivno preučujejo v medicini. Poskusi na prašičih so pokazali, da surovi ali toplotno obdelani in zaužit hladen krompir blagodejno vpliva na črevesje in krepi imunski sistem [11]. Prav tako so ameriški znanstveniki razvili vrsto "zlatega" krompirja, ki vsebuje več vitaminov in mineralov. Tako zagotavlja skoraj 42% dnevne vrednosti vitamina A in 34% vitamina E za otroka [12]. To sorto naj bi prinesli v države v razvoju, kjer ljudje trpijo zaradi pomanjkanja polnovredne in zdrave hrane..

Raziskovalci so tudi ugotovili, da je virus, ki najpogosteje okuži grmovje krompirja, zelo podoben enemu od proteinov, ki povzročajo Alzheimerjevo bolezen. Zdaj to podobnost uporabljajo za ustvarjanje protiteles, ki bi pomagala vsaj upočasniti začetek bolezni [13]. Američani verjamejo tudi, da vijolični krompir pomaga ubiti matične celice raka v debelem črevesu. Poskusi na miših so pokazali, da meso pečenega vijoličnega krompirja zmanjša vnetje in zavira rast tumorja [14].

Etilni alkohol pridobivajo iz odpadkov, ki nastanejo pri predelavi krompirja, vendar ruski znanstveniki govorijo o možnosti pridobivanja drugih visokokakovostnih protimikrobnih snovi [15]. Končno se je v Veliki Britaniji krompirjev škrob začel uporabljati za proizvodnjo biorazgradljivih vlaknenih plošč srednje gostote (MDF), za katere je značilna visoka stopnja prijaznosti do okolja [16].

V dietetiki

Kljub dejstvu, da krompir zaseda vodilni položaj med najbolj kalorično zelenjavo, neupravičeno velja za tabu izdelek za ljudi, ki gledajo svoje postave. Znanstveniki iz ameriškega nacionalnega nutricionističnega centra so izvedli študijo in ugotovili, da zaradi velike količine kalija v svoji sestavi krompir pomaga pri odstranjevanju odvečne tekočine iz telesa in tako lahko celo privede do izgube odvečnih kilogramov.

Težave s prekomerno telesno težo se pojavijo le, če pražen krompir pojemo ali začinimo z mastnimi omakami. V kuhani, dušeni ali pečeni obliki lahko krompir postane celo osnova prehrane na tešče, če ga namesto rib in mesa uporabljamo z drugo zelenjavo in začimbami..

Ker ima krompir dober okus in visoko hranilno vrednost, je bogat z vitamini in minerali, je lahko prebavljiv, se pogosto uporablja v otroški in dietetični hrani. Krompir se običajno priporoča bolnikom s kronično ledvično odpovedjo, boleznimi srca in ožilja, arterijsko hipertenzijo, aterosklerozo, boleznimi prebavil. Vendar pa krompir ni priporočljiv za ljudi, ki trpijo za hudo sladkorno boleznijo in debelostjo [17].

Pri kuhanju

Krompir je vsestranska zelenjava, ki se uporablja v receptih po vsem svetu. Krompir je bistvena sestavina juh in dobra priloga. Poleg tega se daje v solate, pite, mesne jedi in na njeni osnovi so narejene krompirjeve palačinke. Kuhanje krompirja je enostavno. Tako sam kot del različnih jedi ga najpogosteje kuhamo, dušimo ali pečemo v pečici.

Da bi jed postala čim bolj okusna, izberite pravi krompir. Glede na gostoto celuloze je običajno, da jo razdelimo na 4 vrste: A, B, C in D. Krompir tipa A vsebuje najmanj škroba in slabo zavre. Najpogosteje se uporablja za solate. Krompir tipa B je primeren za pripravo čipsa, krompir tipa C pa za cvrtje. Tip D je najbolj močna sorta in je najboljši za enolončnice in pireje.

Vendar je označevanje običajno le na uvoženem krompirju. Če je ni, lahko krmarite po barvah. Za sorte rdečega krompirja ("red-tamb", "roseval", "sheri") je značilna visoka vsebnost antioksidantov in se med kuhanjem ne drobijo. Običajno se ta krompir pozimi dobro obdrži. Bele sorte ("Erow", "Tiras", "Tsiganka") vsebujejo veliko vitamina C in tak krompir praviloma dobro zavre. Rumene sorte ("simfonija", "rosalinda", "adretta") so bogate s karotenom in med kuhanjem ohranijo obliko.

Kombinacija z drugimi izdelki

Po mnenju privržencev zdrave prehrane so tradicionalne kombinacije krompirja z mesom, ribami ali jajci nesprejemljive. Menijo, da se škrobnata hrana ne meša dobro z živalskimi beljakovinami. Torej, za prebavo krompirja telo izloča alkalne encime, ki jih raztopi klorovodikova kislina, ki jo proizvaja želodec za predelavo mesa. Tako ne prebavljena hrana vstopi v črevesje, kjer se lahko proces fermentacije začne z aktivnim sproščanjem toksinov..

Kombinacija krompirja z rastlinskim oljem, kislo smetano, sirom, zeleno zelenjavo in stročnicami velja za zdravo in koristno..

Pijače

Krompirjevi napitki imajo specifičen okus, vendar veljajo za zelo koristne za telo. Sok iz surovega krompirja in krompirjeve juhe je priporočljivo piti kot zdravilo za različne bolezni. Pogosto se krompirjevemu soku doda pesa, zelena ali korenje. Poleg tega se iz gomoljev pripravi tradicionalna pijača - naravni živi kvas. Z dodatkom ovsenih kosmičev lahko iz krompirja nastane celo žele, ki velja za pomirjujoče sredstvo za razstrupljanje..

Nevarne lastnosti krompirja in kontraindikacije

Kljub izjemni uporabnosti in pomembnosti krompirja v prehrani ga lahko uporabljate le z nekaterimi zadržki:

  • jesti je treba samo gomolje krompirja, saj zgornji del grma (stebla, listi, cvetovi in ​​plodovi) vsebuje alkaloid solanin, ki lahko povzroči zastrupitev telesa;
  • zelenega in vzklilega krompirja prav tako ne smemo zaužiti zaradi njegove toksičnosti;
  • sok iz surovega krompirja lahko kuhamo največ do februarja, saj se po tem solanin začne kopičiti v samih gomoljih in v njihovih lupinah;
  • med kuhanjem krompirja pri temperaturi 120 stopinj in več se aminokislina asparagin, ki ga vsebuje, pretvori v rakotvorno snov akrilamid, zato je zaželena katera koli druga metoda toplotne obdelave, razen cvrtja;
  • krompir ni priporočljiv za debele ljudi;
  • krompir je treba uporabljati previdno pri bolnikih s hudo sladkorno boleznijo.

Na tej ilustraciji smo zbrali najpomembnejše točke o koristih in možnih nevarnostih krompirja in zelo vam bomo hvaležni, če boste sliko delili na družbenih omrežjih s povezavo do naše strani:

Zanimiva dejstva

Po vstopu v Evropo krompir ni kmalu postal priljubljen med kmeti. Dolgo časa so bili sumljivi na to rastlino, ker so jo imeli za strupeno. Po legendi je pruski kralj Friderik Veliki, da bi prepričal svoje podložnike, ukazal sajenje krompirja blizu svojega gradu in ob njem postavil dnevno stražo. Ker so mislili, da vojaki varujejo nekaj vrednega, so se kmetje ponoči odpravili do gradu in oropali nasade. Ta "reklamni" trik je prispeval k širjenju krompirja med lokalnimi prebivalci.

V Franciji je krompir dolgo igral vlogo okrasne rastline in je rastel izključno v botaničnih vrtovih. Dame iz visoke družbe so si v lase vtkale krompirjeve rože, moški pa so jih nosili v butonijerah. Poskus kraljevine, da bi rastlino uvedli v kmetijsko življenje, se je izkazal za neuspeha. Šele v 18. stoletju je agronomu in farmacevtu Antoinu Parmentierju uspelo postopoma premagati odpor ljudi. Ukvarjal se je s popularizacijo krompirja, prirejal je večerje, na katerih je goste pogostil s krompirjevimi jedmi. Tako mu je uspelo postaviti temelje za gojenje krompirja kot zelenjavne poljščine..

V Rusiji so ljudje tudi z zaskrbljenostjo in nezaupanjem pozdravili nastanek nove kulture. Krompirju so rekli "hudičevo jabolko" in "plod nečistk", pridigarji starovercev pa so gojenje te rastline preprosto prepovedali. Vendar so se oblasti zatekle k nasilnim ukrepom in prisilile kmete, da so posadili "sumljivo" zelenjavo. Zaradi tega so sredi 19. stoletja množični ljudski upori, imenovani "krompirjevi izgredi", zajeli državo..

Zanimivo je, da so le 50 let po ruskih "krompirjevih neredih", v dobi zlate mrzlice, na Aljaski rudarji zlata cenili krompir, vreden zlata. In vse zato, ker imajo gomolji krompirja visoko hranilno vrednost in so bogati z vitaminom C, ki je iskalcem zlata pomagal v boju proti skorbutu in drugim boleznim..

O krompirju so vedeli veliko na Irskem, kjer je ta korenovka postala glavna hrana kmetov v 18. stoletju. Poleg tega je bilo prebivalstvo države tako odvisno od te poceni zelenjave, da je pridelek, ki ga je povzročila bolezen, uvožena iz Amerike, pripeljal do resnične katastrofe. Irsko je zajela velika krompirjeva lakota, ki je ubila milijon ljudi. Približno milijon ljudi je zapustilo državo in pobegnilo pred pomanjkanjem hrane [18].

Verjetno se je zato na Irskem pojavil rek: »krompir in poroka sta dve resni stvari, za katero bi se šalili« [19]. Obožujejo krompir tudi v Nemčiji, kjer je analog ruskega pregovora "norci imajo srečo". Nemci običajno rečejo, da imajo "najbolj neumni kmetje največ krompirja". In v ruščini obstaja rek "miza brez krompirja je kot zabava brez harmonike".

Peli in ovekovečevali so krompir ne samo v ljudski umetnosti. Na primer, mnogi slikarji na svojih slikah upodabljajo cvetoče krompirjeve polja, postopek sajenja in spravila krompirja in celo postopek njegovega uživanja. Te teme ni zanemaril niti Vincent Van Gogh, ki je imel celo vrsto slik: "Krompirjevke", "Ženska, ki kopa krompir" in "Košara s krompirjem".

Poleg tega so pisali pesmi in pesmi o krompirju. Na primer, v filmu "Zajtrk na travi" se sliši pesem "Krompir" (glasba V. Shainsky, besedilo M. Lvovsky), Vladimir Vysotsky pa je zapel lastno pesem "Tovariši znanstveniki". Pesnik Ivan Demyanov je nato napisal otroško pesem o krompirju:

Da so moje dlani črne,
Nihče me ne graja.
Krompir z mojo babico
Sadili smo ob ograji!
Kmalu tukaj na mehkih pobočjih,
Kjer je lopa ogrevala stranice,
Veliko zelenih lokov
Maja se bo vezala na grebenu.
Po rumeni, beli, modri
Lučke bodo zasvetile -
Tako lepe bodo,
Naše postelje ob reki!
Naj bodo moje dlani umazane,
Sem že navajena delati...
In okusnejšega krompirja ni,
Da se boste posadili v greben!

Številni muzeji in festivali, ki so mu posvečeni, so najboljši dokaz pomena krompirja v našem življenju. In 30. maj je svetovni dan krompirja. Tudi po vsem svetu ljudje svojo ljubezen do te zelenjave izkazujejo tako, da ji postavljajo spomenike:

Poleg tega je leta 1995 krompir postal prva zelenjavna kultura, pridelana v ničelni gravitaciji - na vesoljski ladji Columbia. Toda na tleh rejci ne sedijo brez rok. Uspelo jim je razviti mehko in zelo nežno sorto krompirja, imenovano "La Bonnotte". Čeprav je po legendi ta krompir vzrejal vrhovni bog Inkov. La Bonnotte sadimo in nabiramo v celoti ročno in ne več kot 100 ton na leto. In cena za en kilogram takšne dobrote doseže 500 evrov.

Botanični opis

Botanično je krompir večletna gomoljasta rastlina družine Solanaceae. Toda v vsakdanjem življenju krompir pogosto imenujejo "drugi kruh", ker je skupaj s pšenico, rižem, koruzo in sladkornim trsom med petimi najpomembnejšimi pridelki na svetu [1,2].

Zgodovina

Zgodovina krompirja sega več kot eno tisočletje in znanstveniki verjamejo, da so se divje vrste te rastline prvič začele jesti že v 5. stoletju pred našim štetjem. starodavni Indijanci, ki so živeli v Južni Ameriki. Kdaj in kako je krompir zapustil domovino, ni zagotovo znano, vendar se domneva, da je v Evropo prišel prek Iberskega polotoka in Britanskega otočja sredi 16. stoletja [3]..

V Španiji in zlasti na Irskem je krompir hitro postal trdna sestavina lokalne prehrane, vendar v preostali Evropi ni bil zelo priljubljen in je dolgo časa veljal za hudičevo delo. Kljub temu so se informacije o resnični vrednosti krompirja sčasoma širile po starem svetu in v nasprotju s prvotnim nezaupanjem so ga začeli gojiti in jesti v Nemčiji, na Nizozemskem, v Belgiji, Franciji in drugih evropskih državah..

Prvi, ki je krompir opisal konec 16. stoletja in mu dal sodobno znanstveno ime Solanum tuberosum (latinsko gomoljasto nočnico), je bil švicarski botanik Kaspar Baugin [4]. Kar zadeva splošno ime za krompir, se to od države do države razlikuje. Tako na primer rusko ime "krompir" izhaja iz nemške besede "kartoffel", ki si je bila izposojena iz italijanskega jezika. V Italiji so krompir po analogiji s tartufi imenovali "tartufoli" (italijanski tartufo), saj se njegovi gomolji, tako kot gomolji tartufov, nahajajo pod zemljo..

Angleško ime "krompir" izvira iz španske besede "patata". Španci pa so to ime prevzeli od Indijancev, ki so kombinirali njihove besede "papa" (krompir) in "batata" (sladki krompir). V Franciji krompir še vedno imenujejo "pomme de terre" (francosko za zemeljsko jabolko) [5].

Sorte

Glede na dejstvo, da je krompir nezahtevna rastlina, ga lahko gojimo na najrazličnejših tleh v svoji sestavi, ne glede na značilnosti podnebnih razmer in temperaturnih nihanj [6]. Zato se ta kultura goji v več kot sto državah sveta z zmernim, subtropskim in tropskim podnebjem. Če želite pridobiti kakovostno letino, morate vedeti, katera sorta je primerna za tla in vremenske razmere na določenem območju..

Obstaja ogromno sort krompirja (približno 4000), od različnih divjih vrst v Južni Ameriki do vrst, ki jih rejci redijo. Običajno se sorte delijo na kategorije glede na čas zorenja: 70-80 dni (zgodnje zorenje), 90-120 dni (srednje zorenje), 140-150 dni (pozno zorenje) [1].

Poleg tako znanih sort, kot so Adretta, Riviera, American ali Granada, ki ustrezajo tradicionalnim predstavam o videzu krompirja (rjavkasta lupina in svetlo rumenkasto meso), obstajajo tudi zelo nenavadne sorte z obarvanim mesom ali pestro zunanjo barvo. Na primer, krompir Vitelotte ima temno vijolično barvo mesa, medtem ko ima krompir All Blue tako modro lupino kot meso. Sorta Bikini ima nenavadno rdeče-rumeno lupino, gomolji Christine imajo temno rdečo lupino, krompir Shetland pa je na zunanji strani črn.

Gojenje lastnosti

Krompir velja za večletno rastlino in ga pogosto najdemo v naravi doma, v Južni Ameriki. V Evropi pa ga gojijo kot enoletno rastlino. Odvisno od sorte lahko krompirjev grm zraste od 30 do 150 cm v višino in ima od 4 do 8 stebel. Barva listov je od svetlo zelene do temno zelene z rjavim odtenkom [1]. Na koncih stebel se običajno pojavijo majhna socvetja bele, roza ali lila barve, odvisno od sorte..

Bližje jeseni na grmu nastanejo plodovi - majhne mesnate jagode zeleno bele barve. Vrhovi in ​​jagode vsebujejo strupeno snov solanin, ki rastlino ščiti pred škodljivimi bakterijami in žuželkami. Gomolji, ki se uporabljajo za hrano, se nahajajo pod zemljo. Na zunanji strani krompirja so tako imenovane očeske (od 3 do 15 brstov na gomolj), ki se nato razvijejo v mlade poganjke. Krompir lahko gojimo na katerem koli odprtem polju, v rastlinjakih in celo v loncih.

Čas sajenja te rastline je odvisen od zorenja gomoljev. Zgodnje sorte običajno sadimo, ko se tla segrejejo do 10 ° C, čeprav nekateri vrtnarji za sajenje krompirja izberejo lunine dni. Vendar se sadilni material začne pripravljati 30-40 dni pred izkrcanjem. Gomolji v velikosti piščančjega jajca, izbrani jeseni, se raztresejo po tleh ali položijo v eno plast v škatle in shranijo pri temperaturi 12-15 ° C, vedno na svetlobi in pri visoki vlažnosti..

Samo sajenje krompirja lahko izvedemo na različne načine, odvisno od gostote tal. V vročem podnebju in rahli rahli zemlji se naredijo luknje za krompir, medtem ko se v vlažnih podnebjih režejo grebeni za krompir v vlažnih tleh, s čimer se zasaditev dvigne nad nivo tal. Včasih se uporablja razmnoževanje s semeni. Če želite to narediti, vzemite semena iz zrelega krompirja in jih posadite v škatle in jih pustite na osvetljenem mestu. Sadike, visoke 13-15 cm, presadimo v začetku maja.

Gojenje krompirja vedno spremlja zatiranje škodljivcev. Koloradski hrošč in žična črv sta prava nadloga za nasade krompirja. Ličinke in odrasli koloradski hrošči jedo tako liste krompirjevega grma kot same gomolje. Kar zadeva žičnico, je nevarnost le ličinka te žuželke, ki grize korenine in gomolje, kar vodi do venenja in propadanja rastline. Da se znebite teh škodljivcev, morate uporabiti kemikalije..

Izbira in shranjevanje

Ne smete jemati ozelenjenega ali že vzklilega krompirja, vsebuje alkaloide, ki lahko povzročijo zastrupitev. Majhne luknje, globoki utori in rjave lise kažejo, da je bil krompir izpostavljen škodljivcem. Kvaliteten krompir mora biti čvrst in elastičen brez zunanjih poškodb ali napak. Če krompir podleže pritisku nohta in iz njega začne iztekati tekočina, so pri gojenju najverjetneje uporabili nitrate. In ko z nohtom prebodete kožo dobrega krompirja brez pesticidov, boste zaslišali zvoneč hrustljav zvok.

Če morate za zimo izbrati krompir za shranjevanje, so primerne srednje in pozno zoreče sorte. Prav tako je vredno biti pozoren na velikost korenovk. Srednji do majhni gomolji vsebujejo več hranil. Poleg tega je zrelost krompirja odvisna od debeline lupine - debelejši kot je, bolj zrel je krompir in bolje ga je treba hraniti. Olupljene in posušene gomolje je najbolje hraniti pri 2-7 ° C. Tudi krompir je treba občasno razvrstiti in se znebiti gnilih korenovk, da se prepreči širjenje okužb..

  1. Dubrovin Ivan. Vse o navadnem krompirju. - M.: Eksmo-Press, 1999. - 96 str..
  2. Nacionalni svet za krompir, vir
  3. Zgodovina krompirja, vir
  4. Hielke De Jong, Joseph B. Sieczka, Walter De Jong. Popolna knjiga krompirja: Kaj mora vedeti vsak pridelovalec in vrtnar. Preša za les. Portland, London. 2011.
  5. Wikipedia, vir
  6. Fatyanov V.I. Krompir. - M.: OlmaMediaGroup. 2010. - 67 s.
  7. Lastnosti krompirja, vir
  8. Kako lahko krompir koristi mojemu zdravju, vir
  9. Krompirjeva prehrana, vir
  10. Koristi krompirja za zdravje, vir
  11. Društvo kemične industrije. Krompirjeva solata lahko pomaga imunskemu sistemu. ScienceDaily, 25. junij 2017, vir
  12. Državna univerza Ohio. "Zlati" krompir prinaša obilo vitaminov A in E. Javna knjižnica znanosti, 8. november 2017, vir
  13. Ameriško društvo za biokemijo in molekularno biologijo. Krompir je morda ključ do zdravljenja Alzheimerjeve bolezni, ScienceDaily, 16. avgust 2008, vir
  14. Warner Bryan. Pisani krompir lahko vsebuje močan udarec za preprečevanje raka. Penn State, 26. avgusta 2015, vir
  15. Kuličenko E.O., Andreeva O.A., Lukashuk S.P., Mazurina M.V. Raziskovanje kemijske sestave in protimikrobne aktivnosti periderma gomoljev krompirja // Farmacija in farmakologija №4 (11). - Pyatigorsk, 2015, vir
  16. Nov gradbeni material, ki ga je mogoče reciklirati, deloma narejen iz krompirja, bi lahko pomagal rešiti problem odpadkov. Univerza v Leicesterju. 31. oktober 2013, vir
  17. Kapitanova E.K. Oda krompirju // Medicinske novice №10. - Minsk, 2015, vir
  18. Zgodovina krompirja, vir
  19. Solomonik T., Sinelnikov S., Lazerson I. Evropska krsta. Kulinarične mojstrovine sveta. - SPb.: Založba "Neva", 2006. - 368s.
  20. Nacionalna podatkovna baza hranil, vir

Prepovedana je uporaba kakršnih koli materialov brez našega predhodnega pisnega soglasja..

Uprava ni odgovorna za noben poskus uporabe katerega koli recepta, nasveta ali diete in tudi ne jamči, da vam bodo navedeni podatki pomagali ali škodovali osebno. Bodite previdni in se vedno posvetujte z ustreznim zdravnikom!

Zakaj je krompir koristen in škodljiv za telo, lastnosti kuhanja

Krompir je najljubša hrana milijonov ljudi po vsem svetu. Tudi ljubitelji zdrave hrane se včasih radi pogostijo s to korenovko. Zanimivo je, da je bil pred nekaj časa korenovka nezdrav in celo nevarna..

Ocvrto, kuhano, pečeno, dušeno - to je le majhen del tega, kako lahko to kulturo skuhate. Takšna priljubljenost odpira naravno vprašanje - ali je krompir zdrav? Od samega začetka se spori o koristih in škodi te kulture ne ustavijo. Nutricionisti ga ne priporočajo. Zakaj pa se to dogaja, če pa iz njega lahko skuhate toliko različnih in okusnih jedi?.

Kemična sestava

Sestava katerega koli izdelka določa njegove uporabne lastnosti. Razmerje kemičnih elementov v krompirju je odvisno od njegove sorte. Različne vrste imajo določeno količino elementov v sledovih in vitaminov.

Posebnost korenovke je, da se pri izpostavljenosti ultravijoličnemu sevanju v njej tvori solanin in klorofil. Pri kuhanju se te strupene snovi ne uničijo, ampak jih jemljemo interno, počasi zastrupljamo telo.

Večina ljudi raje jedo ocvrt krompir s slanino in maščobo. Zloraba takega izdelka lahko povzroči srčni napad..

Krompir ima visoko koncentracijo vitamina C. En gomolj lahko dopolni polovico dnevnih potreb po askorbinski kislini. Vsebuje tudi kalij, kalcij, železo, magnezij in številna druga koristna hranila. Koreninski pridelek se dobro nasiti in oseba dolgo ne čuti lakote: 100 g krompirja vsebuje 164 kcal.

Mladi gomolji so manj hranljivi. Skladno s tem, dlje kot je krompir shranjen, večja bo njegova kalorična vsebnost. Delež ogljikovih hidratov je približno 30%. V kuhanem in pečenem krompirju ni holesterola, v ocvrtem pa je vsebnost holesterola zelo visoka..

Velika korist krompirja za telo je, da njegova uporaba nasiči telo s folnim in niacinom, fosforjem, holinom in cinkom..

Gomolji vsebujejo alfa lipojsko kislino, ki ima sposobnost pretvarjanja glukoze v energijo. Poleg tega je ta snov antioksidant. Znanstveniki trdijo, da pomaga izboljšati vazodilatacijo, nadzira krvni sladkor in diabetike zaščiti pred retinopatijo.

Olupek vsebuje flavonoide in kvercetin, ki delujejo protivnetno in antioksidativno. Telo varujejo pred negativnimi učinki prostih radikalov.

V zelenjavi so v majhnih količinah folna kislina, fosfor, holin, cink, tokoferol, tiamin in vitamin PP. Surovi krompir vsebuje približno 12 miligramov natrija - manj kot en odstotek dnevnih potreb po tej snovi.

Druga dragocena sestavina je vitamin B6, ki zagotavlja normalen proces sinteze beljakovin. Ta vitamin ima pomembno vlogo pri delovanju živčnega sistema, možganov in regeneraciji celic. Ščiti srce in preprečuje razvoj raka.

Zakaj je krompir koristen za telo

Informacije o koristih in nevarnostih krompirja bodo pomagale ceniti to korenovko. Pravilno kuhana zelenjava ima nedvomno veliko korist..
Pečen krompir brez maščob vsebuje vlaknine, ki ščitijo raka in bolezni srca.

Lahko tudi kuhate krompir iz jakne. Ta jed ohranja vse koristne lastnosti zelenjave. Magnezij, fosfor in kalcij zagotavljajo otrdelost kosti. Korenina vsebuje veliko kalija, ki učinkovito odstranjuje soli in odvečno tekočino iz telesa.

Fosfor, železo in cink spodbujajo proizvodnjo kolagena, zaradi česar je koža elastična in napeta, krepi mišično-skeletni sistem.

Uživanje krompirja spodbuja dobro mazanje sklepov in zmanjšuje tveganje za zlome. Vendar bodite previdni, ker presežek fosforja povzroči razvoj osteoporoze..

Ljudje s hipertenzijo lahko izboljšajo svoje stanje z rednim odmerjanjem zelenjave. Ena izmed koristnih lastnosti krompirja je vazodilatacijski učinek..

Krompir pomaga lajšati glavobole, omotico, utrujenost, stimulira možganske nevrone in s tem izboljšuje spomin, duševno aktivnost in koncentracijo.

Ljudje, ki imajo veliko telesne dejavnosti, morajo za povečanje energije in odpravljanje utrujenosti uživati ​​koreninsko zelenjavo. Odlična uporaba krompirja pri težavah s prebavnim sistemom. Maže stene požiralnika in želodca, odpravlja zastoje in otekline, normalizira blato.

Mlad krompir koristi in škodi

Nič manj uporaben ni niti mladi krompir. Uživa se lahko med dieto. Dolgo nasiti in dopolni dnevno potrebo po vitaminih in mikroelementih. Tako človek prejme energijo, ki jo potrebuje, in nadzoruje svoj apetit..

Pri zgodnjem sadju je količina škroba nepomembna, kar pojasnjuje njihove koristi. Toda v nasprotju s starim krompirjem kože mlade zelenjave vsebujejo strupene spojine, zato jih ni mogoče kuhati v uniformah. Kadar gomolje uživamo v majhnih delih, priporočamo diabetikom in ljudem s prekomerno telesno težo..

Rastlinski sok iz mladih gomoljev ima blag odvajalni, diuretični, imunostimulacijski, protivnetni in izkašljevalni učinek. Pitje soka zgosti celične stene in pomirja živčni sistem.

Če primerjate kontraindikacije in koristne lastnosti krompirja, lahko razumete, da ga je treba uživati, vendar v omejenih količinah.

Uporaba v tradicionalni medicini

Zaradi edinstvene kemične sestave je bila med tradicionalnimi zdravilci povpraševana po korenovkah.

  1. Krompir ima zdravilni učinek. Dovolj je, da na rano pritrdite rezino surove zelenjave ali nanjo stisnete sok in čez nekaj časa se bo zacelila.
  2. Krompir je dober za opekline.
  3. Uporablja se tudi za čiščenje črevesja..
  4. Sveži sokovi z dodatkom korenja in zelene normalizirajo prebavni sistem.
  5. Dame uporabljajo krompirjeve maske za beljenje obraza in odstranjevanje drobnih gubic..

Potencialna nevarnost za zdravje

Številne študije kažejo, da škoda krompirja ni manjša od koristi..

Kot smo že omenili, zeleni in vzklili krompir ogroža dihala in krvni obtok. Pri uživanju takšnega sadja se lahko pojavijo mišični krči, driska in glavobol..

Še posebej pomembno je vedeti o nevarnosti krompirja za telo ljudi s sladkorno boleznijo. Uživanje zelenjave z visokim glikemičnim indeksom lahko povzroči skok krvnega sladkorja. Če pa jeste krompir z drugo hrano z nizkim glikemičnim indeksom, se lahko izognete povečanju sladkorja. Škrob lahko sproži gestacijski diabetes.

Znanstveniki so ugotovili, da se škrob hidrolizira v sladkor, ko je koreninska zelenjava shranjena v hladilniku..

Ljudje z bolečimi sklepi naj se vzdržijo uživanja krompirja zaradi možnega poslabšanja stanja in napredovanja bolezni.

Ne smete nenadoma nehati jesti krompirja. Za kratek čas ga lahko izključite iz prehrane, nato pa postopoma uvajate nazaj. Če ne bo sprememb na slabše, lahko varno nadaljujete z zelenjavo.

Zakaj je ocvrt krompir škodljiv

Za telo je najbolj škodljiv ocvrt krompir. Pri temperaturah nad 120 C proizvaja akrilamid, ki ga najdemo v plastiki, cigaretnem dimu, lepilu in barvilih. Ta snov lahko izzove razvoj rakavih procesov. Prav tako negativno vpliva na reproduktivno funkcijo..

Najvišja koncentracija akrilamida v krompirju, ocvrtem z zaseko, čipsom in pomfritom.

Tudi krompir je škodljiv, če ga uživamo pretirano. Kalij, ki ga vsebuje, se lahko kopiči v telesu in povzroči odpoved ledvic. Poškodovane ledvice ne morejo izločiti kalija, ki je lahko usoden.

Pražen krompir predstavlja največjo nevarnost za nosečnice in njihove nerojene otroke..

Kuharske lastnosti

Ker ljudje praktično ne uporabljajo surovega krompirja, so njegove koristi in škoda za telo s stališča kuhanja zanemarljive. Pomembnejše so informacije o tem, kako pravilno pripraviti zelenjavo in katere jedi iz nje so najbolj uporabne.

Pri čiščenju starih gomoljev je treba odrezati debelo lupino, ki ima največjo koncentracijo škodljivih snovi. Če želite zelenjavo očistiti iz nitratov in solanina, jo morate povaljati v grobi soli.

Pokaljeni in zeleni krompir je treba skrbno olupiti in odstraniti spodobno plast kaše. Vendar se je bolje vzdržati njegove uporabe, ker od tega ne bo nobene koristi, telo pa se bo počasi zastrupilo.

Optimalna temperatura skladiščenja zelenjave je 2-6 C.

Čiščenje zelenjave je treba opraviti tik pred kuhanjem. Olupljenega krompirja ne hranite dlje časa v hladni vodi. S takšnim skladiščenjem izgubi hranila..

Kuhanje

Ljubitelje kuhanja bodo zanimale koristi in škoda kuhanega krompirja. Obstaja mnenje, da se pri segrevanju koristne lastnosti popolnoma izgubijo, vendar to ni povsem res. Kuhan krompir vsebuje veliko količino vitaminov in mineralov. Poleg tega se po toplotni obdelavi zmanjšata vsebnost kalorij in količina škroba.

Za enakomerno kuhanje skuhajte krompir na majhnem ognju. Stari plodovi se dajo v hladno vodo, mladi pa v vrelo vodo. Zelenjave ne morete ponovno prevreti. Po mnenju znanstvenikov je najbolj uporaben krompir v uniformah.

Kuhano zelenjavo lahko jedemo lepo kot prilogo ali jo uporabimo za pripravo bolj zapletenih jedi: dodajte solatam, naredite pire krompir, ki bo postal nadev za pite ali cmoke.

Cvrtje

Glavna prednost ocvrtega krompirja je hitra in enostavna priprava. Končana jed je bogata z minerali in vitamini, vendar je vseeno zelo škodljiva, če za kuhanje porabimo veliko maščob. Ta krompir vsebuje veliko holesterola..

Krožnik ocvrtega krompirja vam lahko dopolni dnevni vnos kalorij. Za primerjavo: v eni kuhani zelenjavi je 150 kcal in če jo ocvrete, se vsebnost kalorij poveča na 480 kcal.

Peka

Vredno se je vzdržati pogostega cvrtja, bolje je peči krompir. Pečena korenovka vsebuje zdrave vlaknine, ki so učinkovite v boju proti rakavim celicam in boleznim srca in ožilja. Tako pripravljen ima poleg neverjetnega okusa tudi številne uporabne lastnosti..

Bolje pečemo v lupini, po pranju krompirja.

Krompir je okusna hrana, polna vitaminov in mineralov. Zato si ne bi smeli odreči užitka, da bi ga pojedli. Glavna stvar je upoštevati ukrep in ga ne jesti preveč. Razumna uporaba zelenjave bo telesu zagotovila koristne snovi in ​​ne bo škodovala.