Pecan matica - koristne lastnosti in kontraindikacije

Mnogi imajo raje orehe ali lešnike. In popolnoma zaman ignorirajo pekane. Pravzaprav so njegove koristne lastnosti že dolgo znane v mnogih delih sveta. Izdelek ima edinstvene zdravilne učinke na vse organe in sisteme telesa. In orehovo olje dela čudeže v kozmetologiji.

Pecans so še posebej priljubljeni v ZDA. Izviren okus daje jedem poseben piknik. Študije so pokazale, da redna uporaba oreščkov v hrani izboljša počutje, pomaga pri zdravljenju številnih kroničnih bolezni, normalizira prebavne procese, se bori proti staranju in ima številne druge koristne lastnosti..

Kakšne so koristi pekanov in ali so lahko škodljivi? Kako ga pravilno uporabljati in katere jedi lahko kuhate z eksotičnim izdelkom? Oglejmo si jih od blizu.

Lastnosti:

Če poskusite oreh, ima okus po orehih. A hkrati v jedrih ni predelnih sten in mehke plasti, je bolj sladka in nima trpkega priokusa. Podlage so prekrite s celo lupino, zato izdelek tudi po daljšem skladiščenju nima grenkega okusa. Plodovi so rjave barve, podolgovati. Pogosto jih imenujemo "oljčni oreščki". Po okusu sodi med najboljše med vsemi sortami oreščkov..

Če je prej rastlina rasla samo v Ameriki, jo lahko zdaj najdemo v azijskih državah, na Krimu, v Avstraliji in na Kavkazu. Listopadno drevo je trpežno. Sadi lahko 300 let..

Sestava, vsebnost kalorij

Koristi pekanov so neprecenljive zaradi visoke vsebnosti pomembnih makro in mikrohranil. Sadje vsebuje:

  • rastlinske maščobe;
  • ogljikovi hidrati;
  • železo;
  • tokoferol;
  • beljakovine;
  • magnezij;
  • oleinska kislina;
  • Vitamini skupine B;
  • retinol;
  • kalcij;
  • karoten;
  • natrij;
  • beta karoten;
  • vitamin C;
  • cink.

Hranilna vrednost izdelka je nekajkrat večja kot pri drugih vrstah oreščkov. Kalorična vsebnost 100 g izdelka - 690 kcal.

Edinstvena sestava omogoča uporabo jedrc in olja ne samo pri kuhanju, temveč tudi za kozmetične namene, farmacevtske izdelke.

Zdravstvene koristi pekanov

  1. Nutricionisti in strokovnjaki priporočajo, da orehova jedrca vključite v svojo običajno prehrano. To deluje tonično na celo telo. V Združenih državah Amerike se njene zdravilne lastnosti že dolgo uporabljajo pri zdravljenju številnih bolezni..
  2. Dokazano je, da orehovi plodovi pomagajo pri zdravljenju vnetnih bolezni, odpravljajo bolečine v sklepih, mišicah..
  3. Priporočljivo za pomanjkanje vitaminov.
  4. Izboljša vid, preprečuje razvoj glavkoma, sive mrene.
  5. Zaradi visoke vsebnosti hranil se telesna obramba poveča, okrepi se imunost.
  6. Presnovni in presnovni procesi se izboljšajo.
  7. Izdelek obnovi porušeno ravnovesje črevesne mikroflore v primeru disbakterioze, črevesnih motenj.
  8. Pozitivno vpliva na delovanje jeter, prebavil, trebušne slinavke.
  9. Kri je prečiščena.
  10. Poveča spolni nagon, izdelek poveča raven testosterona.
  11. Procesi staranja se upočasnijo.
  12. Učinkovito profilaktično sredstvo proti razvoju raka.
  13. Uporablja se za zdravljenje bolezni zgornjih dihal.
  14. Redno uživanje pecanovih zrn normalizira raven holesterola in vrednosti pH.
  15. Okrepljen je kardiovaskularni sistem.
  16. Produkti oksidacije se ne kopičijo na stenah krvnih žil, preprečuje se tvorba holesterolskih oblog.
  17. Zmanjša tveganje za možgansko kap, srčni napad.
  18. Krvni tlak je normaliziran.
  19. Ima antibakterijske lastnosti za celjenje ran.
  20. Ščiti sluznico želodca.
  21. Krepi nohte, naredi lase in kožo zdravo.
  22. Lajša utrujenost, ki je indicirana za povečan duševni ali fizični napor.
  23. Oreški povečajo apetit, telesu zagotavljajo energijo, tonus.

Izdelek se lahko uporablja tako surov kot posušen, ocvrt. Hkrati se uporabne lastnosti ne izgubijo..

Uporaba pri kuhanju je drugačna - pekan se doda pri pripravi solat, mesnih jedi, morskih sadežev. V Ameriki so priljubljene različne sladice z dodatkom oreščkov..

Zdravilne lastnosti olja pekan

Pecan olje se pogosto uporablja ne samo v kulinariki, temveč tudi v medicinske namene, kozmetologijo. Izdeluje se predvsem s hladnim stiskanjem. Nežen po okusu, s prijetno orehovo aromo.

  • pri zdravljenju prehladov in nalezljivih bolezni ustne votline, zgornjih dihal;
  • glavoboli, migrene;
  • krepitev srca, krvnih žil;
  • čiščenje krvi;
  • modrice, hematomi;
  • glivične okužbe;
  • za opekline (še posebej koristno pri opeklinah);
  • z ugrizi komarjev, čebel, os in drugih žuželk;
  • za odpravo vnetja na koži;
  • za zaščito kože pred staranjem, izpostavljenostjo negativnim zunanjim dejavnikom.

Olje ima okus po olivnem olju. Pri kuhanju ga dodajajo pri pripravi solat, omak, praženju izdelkov. Odlično se poda k sirom, mesu, gobam, sojini omaki, morskim ribam, kisom, rižu, leči, perutnini.

Uporaba olja v kozmetologiji

Pecan olje deluje vlažilno, regenerirajoče, regenerirajoče in pomlajevalno. Še posebej dragocen za staranje in suho kožo. Redno vtiranje v kožo jo nasiči z koristnimi maščobnimi kislinami, odpravi gube, starostne pege. Koža postane čvrsta, napeta.

Tudi olje je idealno za masažo. Ko se ob vtiranju koža maksimalno obogati s koristnimi snovmi. Redna uporaba spodbuja obnovo kožnih celic, pomlajevanje, vlaženje.

Izdelek velja tudi za odlično sredstvo za izboljšanje stanja krhkih, tankih, suhih las:

  1. na lase nanesemo masko: 50 ml izdelka zmešamo z žlico medu in enimi jajci;
  2. masa se vtre v lasišče;
  3. zavita v celofan, brisača;
  4. po 2-3 urah speremo z vodo in šamponom.

Potencialna škoda

Pecans ni škodljiv. Edina omejitev je individualna nestrpnost izdelka.

Kako uporabljati, kontraindikacije

Ne uživajte velikih količin jedrc, saj lahko to povzroči težave s prebavili. Varno doziranje uporabe izdelka - 100 gramov na dan.

Vredno je omejiti uporabo debelosti, izdelek je visoko kaloričen. Če imate prekomerno telesno težo, ne smete jesti več kot 50 gramov na dan.

Ljudem z alergijami in otrokom, mlajšim od 6 let, priporočamo, da začnejo z majhnimi porcijami.

Pomembno je zagotoviti, da eksotično sadje ne povzroča negativnih učinkov. Če je telesna reakcija normalna, lahko dnevni odmerek povečate..

Kako izbrati pravi izdelek, pravila skladiščenja

Pecans pogosto najdemo na policah supermarketov. Prodajajo se tako rafinirani kot nerafinirani. Najboljši so tisti, ki se prodajajo v lupini. Največ koristnih lastnosti oreškov se ohrani, če lupina nima razpok, poškodb.

Če kupujete olupljena jedrca, si jih natančno oglejte. Morali bi biti mesnati brez poškodb..

Pravilno skladiščenje - v hermetično zaprtih posodah pri temperaturah od -3 do -6 stopinj. Koristne lastnosti se v celoti ohranijo 4 mesece. Jedrca lahko tudi zamrznemo, rok uporabnosti v zamrzovalniku je šest mesecev.

Recept: Okusne žemljice s cimetom in pekanom

Raznolikost receptov s tem neverjetnim izdelkom je impresivna. Vabimo vas, da pripravite okusne zvitke iz pekana in cimeta. Peka vas bo presenetila in navdušila s svojim okusom.

Za pripravo testa boste potrebovali:

  • 1 tabela. l. - kvas;
  • 40 ml - topla voda;
  • 4 skodelice - presejana moka;
  • 80 g - stopljeno maslo;
  • 1 tabela. l. - sladkor;
  • 1 kozarec - mleko;
  • 2 jajca;
  • ščepec soli.
  • ¾ kozarci - sesekljana jedrca pecan;
  • 60 g - mehko maslo;
  • 2 tabela. l. - mleti cimet;
  • 1 skodelica sladkorja (rjava je najboljša).
  • 2 tabela. l. - mleko;
  • 100 g - kremni sir;
  • 1 čaj l. - vaniljev sladkor;
  • 50 ml - mehko maslo;
  • 1 skodelica - sladkor v prahu.

Kako narediti žemljice

  1. Kvas raztopite v mleku. Po otekanju zmešajte z moko, maslom, jajci, soljo, sladkorjem.
  2. Zamesimo testo s kvasom, pustimo eno uro na toplem.
  3. Razvaljamo v tanko plast, namažemo z malo olja.
  4. Zmešajte vse sestavine za nadev, položite na list testa.
  5. Nežno zvijemo. Narežemo na 14-16 kosov, položimo na pekač. Pustite stati pol ure.
  6. Pečemo na 180 stopinjah do zlato rjave barve - približno 20 minut.
  7. Zmešajte sestavine za glazuro. Pečene izdelke namažite s toplimi.
  8. Počakajte, da se glazura popolnoma strdi.

Pekane žemljice zdržijo dolgo, hkrati pa ostanejo neverjetno nežne in zračne.

Izhod

O koristih pekana lahko govorimo neskončno. Je idealna naravna kozmetika in nepogrešljivo naravno zdravilo, ki je na voljo vsem. Da o okusnih jedeh iz oreščkov, ki jih odlikuje odličen okus, ne govorimo..

Zakaj so oreščki sladkega okusa in podobni drugim oreščkom?

Pecan lahko imenujemo eksotični izdelek. Predvsem uvožen iz ZDA in Avstralije, sadno drevje pa najdemo na Kavkazu in Krimu. Stane drago. Vsak kupec ni pripravljen plačati tega zneska za nerazumljiv izdelek. Torej, kakšen je okus pekanov? In ali se splača kupiti?

Kaj je "pecan"?

Oliva, hikori, leska so imena pekanov. Danes velja za enega najbolj zdravih oreščkov, kar vpliva na ceno. Čeprav se je rastlina uspešno ukoreninila tudi v Srednji Aziji in pridelek z enega drevesa znaša do 200 kg, čeprav sestavina ni postala bolj dostopna.

Plodno drevo v višino doseže 40-60 m, premer debla pa presega 2 metra. Sferična krona je sestavljena iz gostih, koničastih listov. Plodovi so prekriti z rdečkasto ali zeleno lupino zelenjave, ki se odpre, ko dozori. Debelina lupine je približno 2 mm.

Izvor in značilnosti obiranja

Domovina - južne zvezne države ZDA (Illinois, Teksas, Indiana itd.). Ta izdelek je bil priljubljen med Indijanci, saj je pozimi ali v primeru neuspešnega lova zaradi velike količine maščob nadomestil meso v dnevni prehrani. Hickory - indijansko ime, ki se še vedno uporablja v ZDA.

Več informacij o gojenju pecanov na srednjem pasu si lahko preberete v našem članku..

Sorte

Obstaja približno 150 sort leske. Tako veliko število sort pecan je posledica geografske razširjenosti rastline. Čeprav drevo potrebuje vročo in vlažno klimo, so semena ukoreninila na Kavkazu. Tam gojijo odporne proti zmrzali sorte. Skoraj vsaka regija goji svojo sorto.

Med najbolj priljubljenimi vrstami:

  • glavni;
  • uspeh;
  • Indiana;
  • stewart;
  • Greenriver itd.

Kupci se ne zavedajo vedno, katero sorto kupujejo. Običajno je navedena samo država uvoznica, saj se sorte po okusu ne razlikujejo preveč. Sorte so pomembne samo za sajenje.

Pecans in orehi

Očitna povezava je oreh. Ti oreščki so oddaljeni "sorodniki", celo navzven podobni. Jedro je vijugasto, podobno možganom, razdeljeno na "metulje" - polovice. Le navadna leska je nekoliko bolj podolgovata in velika, "zavoji" pa niso tako izraziti.

Vendar pa imajo oreški in orehi povsem drugačen okus. Prva je bolj sladka in mastna. In orehi so rahlo grenki, še posebej, če so slabo posušeni. To je posledica prisotnosti neužitnega septuma, ki ločuje jedro. In tudi koža sveže nabranega sadja je grenka. Pecan nima take grenkobe, priznana je kot bolj okusna.

To pa še ne pomeni, da sta pekan in oreh povsem drugačnega okusa. Pri nekaterih kupcih razlika ni tako očitna, saj gre v obeh primerih za orešček. Tudi stari hickory lahko pokvari izkušnjo. V lupini lahko ta eksotični izdelek hranite do 2 leti. Če pa je zastarelo, se bo pojavila neprijetna grenkoba. Več o razlikah med orehom in pekanom si preberite tukaj.

Pecans in druge vrste oreščkov

Vredno je primerjati pekan z drugimi vrstami oreščkov. Če je v olupljenem stanju videti kot oreh, potem je v lupini podoben lešniku ali pistaciji.

Lupina je gladka, podolgovata s koničastim koncem. V procesu zorenja lupina malo poči, zato imajo vsi oreški v prodaji 1-2 veliki razpoki na zunanji lupini. Sama lupina je lahka in tanka, zato jo drobimo veliko lažje kot oreh.

Kljub prisotnosti razpoke, kot je pistacija, in obliki lešnika, ti izdelki nimajo podobnega okusa. Orehi so s svojimi razlikami po okusu bližje lešniku kot drugi.

Kako okus imajo zreli pekani?

Ni jasne opredelitve, kakšnega okusa ima hickory. To je nekaj izvirnega in nenavadnega. Vsaka oseba ima po okušanju svoja združenja. Najpogosteje je okus opisan z naslednjimi besedami:

  • sladko;
  • vanilija;
  • čokolada;
  • karamela;
  • kremasta;
  • olje;
  • slana;
  • zadovoljivo.

Da, sestavina je lahko tako sladka kot slana. Takšna nestandardna kombinacija pomeni, da je oseba poskusila več oreščkov. Tudi plodovi istega drevesa imajo nekoliko drugačen okus..

Hickory pogosto primerjajo z vanilijevimi čokoladnimi piškoti. To je posledica ne le okusa in arome, temveč tudi teksture. Jedrce je drobljivo in mastno, res spominja na piškotno testo. Zaradi svoje teksture se med postopkom čiščenja pogosto drobi. Z malo spretnosti bo odstranjevanje lupine in pridobivanje celotnega jedra veliko lažje kot pri orehu.

Sestava

Caria velja za eno najbolj zdravih vrst oreščkov, saj vsebuje:

  • vitamini skupine A, B, E;
  • kalij;
  • fosfor;
  • magnezij;
  • cink;
  • kalij;
  • rastlinske maščobe.

Zaradi maščobe se hickory jedo le v majhnih delih. Pol skodelice olupljenih oreščkov bo na primer nadomestilo poln obrok. Zato je hickory idealen za dolge pohode in potovanja. Če ni časa ali priložnosti za normalno prehranjevanje, bo mešanica oreščkov dopolnila zalogo hranil v telesu. Tudi ta izdelek je pogosto predpisan v dietah, vendar ne za hujšanje, temveč za zniževanje ravni holesterola..

Pomembno! Zaradi velike količine maščob je priporočljivo, da oreščke shranite v... hladilniku! Tako bodo dalj časa sveži in dišeči. Sčasoma rastlinske maščobe dobijo neprijeten žarkast okus, zato je bolje, da smo na varnem.

Zakaj je pekan sladek?

Oljnat in kremast okus je posledica prisotnosti maščob v sestavi. Vendar je leska hkrati sladka. To je zahvaljujoč ogljikovim hidratom. Le 10% je ogljikovih hidratov. Toda praktično vse so saharoza in prehranske vlaknine. Za rastlino ni niti običajne glukoze in fruktoze, zato je jedro sladko.

Nekatere sorte imajo tako izrazit okus po sladkorju, da se zdijo sladke. Uživanje veliko takšne sestavine naenkrat ne bo delovalo, zato obstaja veliko receptov pri kuhanju z oreščki kot dodatkom..

Kaj je pecan in kako ga gojiti

Pecan ima aromo vanilije in aromo čokolade. Njegove zasluge so najprej ocenila indijska plemena ameriških prerij. Pred približno 200 leti je rastlina prišla v Evropo, zdaj pa jo gojijo v Rusiji..

Kako rastejo pekani?

Sorte in sorte

Opis in lastnosti sadja

Sajenje in gojenje

Priprava in izbira mesta pristanka

Kako in kdaj saditi?

Nega oreha, oploditev in hranjenje

Kdaj čakati na rod?

Video "Pecan v kuhanju"

Botanični opis

Biološko ime rastline je Caria Illinois. Bolj znano ime je navaden pecan. Pripada družini Hickory, rodu Hickory. Ta listavci v svoji domovini lahko zrastejo kot dvanajstnadstropna hiša. Starostne karije dosežejo 2 metra v obsegu.

Eno odraslo drevo pecan lahko nabere do 15 kg oreščkov, s starega drevesa pa 200.

  • debelo deblo z rjavim nagubanim lubjem;
  • bujna krona za širjenje;
  • veliki, gladki, ozki listi;
  • dolgi, puhasti uhani na koncih mladih poganjkov med cvetenjem.

Fotografija pecan

Cveti maja - junija. V naših razmerah to ščiti cvetove pred spomladanskimi pozebami. Drevesa oprašuje veter.

Kako rastejo pekani?

V prvih 4-5 letih sadika raste izjemno počasi in doda največ 30 cm višine. Menijo, da se v tem času oblikuje koreninski sistem prihodnjega drevesa..

Kjer raste?

Oreh raste na rodovitnih, pa tudi na rahlih in dobro navlaženih tleh. Najdeno v Združenih državah Amerike (tukaj se pridelovanje orehov komercialno izvaja) v zveznih državah Iowa in Indiana, v dolinah Mississippija in teksaških prerijah.

Evropske podvrste so pogoste:

  • na Krimu;
  • na Kavkazu;
  • v Srednji Aziji.

Sorte in sorte

Danes je znanih približno 150 sort pekanov..

V Evropi so najbolj priljubljene naslednje sorte:

  • Uspeh;
  • Textan;
  • Indiana;
  • Major;
  • Stewart;
  • Greenriver.

Vse te vrste odlikujejo nezahtevnost do sestave tal, odpornost na sušo in stabilno plodovanje. Slabo uspevajo le na močvirnatih in kislih tleh. Sorta Major velja za eno najbolj hladno odpornih. Toda za gojenje oreščkov v našem podnebju vzdržljivost poganjkov ni dovolj. Ker se plodovi pojavijo razmeroma pozno - konec oktobra, večina preprosto nima časa za zorenje.

Poleg tega so zdaj priljubljene naslednje super-severne sorte:

  • Snaps;
  • Dearstand;
  • Carlson-3;
  • Campbell NS-4;
  • Lucas.

Super-severni pekani niso primerni za komercialno gojenje, saj so njihovi plodovi najmanjši od vseh - ne več kot 2,5 cm.

Opis in lastnosti sadja

Sadje v znanstvenem svetu imenujemo koščice. Zbirajo se na drevesu v šopih (5-10 kosov), dolžina vsakega oreha je približno 4 cm. Lupina je gladka, gosta. Ko dozori, postane rjav, se posuši in razpoka, pri čemer izpostavi jedro, podobno orehu. Toda sadje oreha je slajše in v sebi ne vsebuje nobenih predelnih sten.

O koristnih lastnostih pekanov lahko izveste v video posnetku s kanala JitZdorovo.

Hranilna vrednost

Vsebnost maščob v 100 g oreščkov je blizu 72%. Za primerjavo, oreh - 62%, lešniki - 61%, arašidi - 49%. Pekan je torej nekakšno rastlinsko gorivo, ki vsebuje 690 kcal energije na 100 g.

Večina teh olj je sestavljena iz mono- in polinenasičenih maščobnih kislin. Desetina kilograma tega izdelka vsebuje 9 g beljakovin, 14 g ogljikovih hidratov, vključno s prehranskimi vlakninami.

Veliko piščančje jajce, ki velja za vir beljakovin, celo manj kot 100 g pekanov.

Primerjalna tabela mineralne in vitaminske sestave oreščkov (na 100 g izdelka):

Snov (mg)Pecan (Caria)orehLešnikArašid
Kalij410441680705
Železo2.52.94.74.6
Magnezij121158163168
Kalcij709811492
Vit. A (IU)5620.20.0
Vit. AT 60,20,50,60,3
Vit. OD1.11,36,30
Vit. AT 12.000,10,2

Exotic Pecan - Vsebuje visoko vsebnost najbolj dragocenih v maščobah topnih vitaminov A in E.

Prednost

Oreški Caria Illinois se pogosto uporabljajo v kulinariki. Indijski plemeni že dolgo uporabljajo oreške pekan kot hrano. Plodove so nabirali za prihodnjo uporabo, jedli so jih v primeru neuspešnega lova. Duhovniki in zdravilci so mletje oreščkov dobivali "mleko", ki so ga zalivali ranjene vojake, zdravili oslabele in krepili zdravje otrok.

Toda glavno pri pekanih je blagodejni učinek na telo, zato jih je priporočljivo dodajati v hrano bolnikom z boleznimi srca, oči in vsem starejšim..

Vitamin A (retinol) - zagotavlja delovanje mrežnice, ohranja ostrino vida in zdravje naših oči. Poleg tega retinol sodeluje pri razvoju vseh sistemov otrokovega telesa..

Vitamin E (tokoferol) je naravni antioksidant:

  • stabilizira membrane, jih varuje pred oksidacijo;
  • ohranja zdravje na celični ravni.

Pomanjkanje tega vitamina povzroča staranje in poslabšanje telesa. Tokoferol skupaj z nenasičenimi maščobnimi kislinami ščiti stene arterij pred poškodbami in vnetji, upočasni rast holesterolskih oblog in jih reši pred srčnimi in možganskimi kapi. Poleg tega rastlinska olja pecan dobesedno odstranjujejo "slab" holesterol visoke gostote iz krvnega obtoka, medtem ko se vsebnost "dobrega" povečuje.

Iste snovi, uravnotežene s kompleksom drugih vitaminov in mineralov, uravnavajo funkcije človeške imunosti. Zmanjšanje sile radikalnih reakcij, ki poškodujejo membrane in DNA. Tokoferol in maščobne kisline sodelujejo pri protitumorski obrambi.

Prednosti pekana so poudarjene v videoposnetku, ki ga je objavil kanal Kultura blaginje.

Pri pecanu lahko dobite tudi:

  1. Pecan olje. Uporablja se interno za prehlad, bolezni srca. Navzven - za kožne bolezni, pa tudi med masažnimi postopki.
  2. Les debla. Cene proizvajalci pohištva. Menijo, da je trši od hrasta.

Tudi ti zdravi oreščki so lahko škodljivi:

  1. Slika in telesna teža. Ljudje, ki pazijo na svojo težo, se morajo zavedati, da so plodovi Caria zelo kalorični..
  2. Alergije. Tega izdelka ne jejte, če ne prenašate arašidov, lešnikov ali orehov. Opisani so tudi primeri alergijskih reakcij pri otrocih, ki trpijo zaradi diateze..
  3. Prebavne motnje. Pojavijo se pri nenadzorovanem uživanju oreščkov.

Sajenje in gojenje

Caria se razmnožuje na naslednje načine:

  • semena;
  • potaknjenci;
  • brstenje;
  • cepljenje.

Priprava in izbira mesta pristanka

Pomembno je, da je na mestu sajenja tako semena kot tudi sadike globoka rodovitna plast zemlje. Voda v posteljah ne sme stagnirati. Izberite osvetljeno območje, da drevesa ne bodo rasla v senci hiše ali drugih zgradb..

Kako in kdaj saditi?

Zrela semena sejemo v tla jeseni ali spomladi. Če je izbrana možnost pomladi, je treba izvesti stratifikacijo semen. Da bi to naredili, jih 2 meseca hranimo v vlažnem okolju pri temperaturi 2-4 stopinje. Sejte bolje aprila.

Postelje in brazde se oblikujejo pred sajenjem. Bolje je, da razdalja med vrsticami ostane vsaj 1 m. Globina sejanja v ohlapni zemlji je 7-8 mm. Po zasaditvi vrtno gredico zalijemo in pokrijemo, posujemo z žagovino, sekanci ali pokošeno travo. To bo seme zaščitilo pred žgočim soncem, plohami in ustvarilo udobne pogoje za kalitev..

Kalivost oreščkov je boljša pri spomladanski sajenju. Prvi poganjki se pojavijo čez mesec dni. Močne in močne sadike presadimo na stalno mesto v starosti enega leta. Drugi - po 2-3 letih, ko dosežejo višino vsaj 50 cm.

Na mestu, kjer bo raslo orehovo drevo, se izkoplje sadilna jama z globino in širino najmanj 60 cm. Pri presajanju poskušajo ne poškodovati koreninskega sistema mladega pekana. Nežno širijo korenine rastline v luknjo, na vrhu so posuti z ohlapno zemljo. Po tem temeljito zalivajte zemljo potresemo s šoto ali žagovino.

Nega oreha, oploditev in hranjenje

Osnova oskrbe rastlin je redno zalivanje in hranjenje. Poleti pazite, da se zemlja ne izsuši. Korenine drevesa je treba nenehno vlažiti, zato je zalivanje pogostejše in obilnejše v sušnih obdobjih. Nekateri vrtnarji priporočajo občasno vlaženje listov z uporabo načinov zalivanja pod tušem..

Spomladi, ko rastlina raste, se nalijejo brsti in cvetijo listi, potrebna so dušikova gnojila. To še posebej velja za gojenje dreves. Jeseni je bolje zemljo obogatiti z mineralnimi elementi: kalijem in fosforjem. Bistvenega pomena so za zorenje sadja in rast lesa.

Mešani prihranki se uporabljajo za odrasla drevesa, ki vsebujejo:

  • amonijev nitrat;
  • kalijeve soli;
  • fosfati.

Obrezovanje

Ko drevo pravično raste, se izvede formativno obrezovanje. Postopek izvedemo spomladi. Odstranite suhe, pa tudi poškodovane ali nepotrebno odebeljene veje. Hkrati se drevo pomladi, krona pa dobi urejen videz.

Zdravljenje

Pecan ne potrebuje profilaktičnega zdravljenja, saj v Rusiji ni škodljivcev, ki bi škodovali oreščkom.

Kdaj čakati na rod?

Drevesa začnejo rojevati s semenskim razmnoževanjem od 12. leta dalje. Produktivnost je odvisna od nege in trajanja obdobja brez zmrzali. Ko se rastlina razmnožuje s cepljenjem, poganjki prinesejo pridelek 5-6 let po sajenju. Ploditev drevesa je mogoča tri stoletja..

Foto galerija

Video "Pecan v kuhanju"

Kako lahko kuhate pekan, pravi kanal Pripravi me, če lahko!

Pecan

Pekani so bližnji sorodniki orehov, podobnega okusa so, toda jedrca pekanov so nekoliko mehkejša in bolj nežna. Pecan je listnato drevo iz družine orehov, ki doseže višino 25 - 40 m.

Predpogoj za zorenje te vrste oreščkov je prisotnost vročega in vlažnega zraka poleti, ki ga prinesejo iz Mehiškega zaliva. Drevo lahko obrodi 300 let..

Domovina pekana je Severna Amerika, kjer so ga še posebej častila indijanska plemena. V ZDA je pekan še vedno eden izmed najljubših oreščkov, pite, kruh, z njim pečejo piškote, dodajajo ga tudi solatam in vročim jedem..

Pekane je najbolje pojesti takoj po lupljenju (brez lupine se pokvarijo).

Prednosti pecansov

Surovi pekani vsebujejo (na 100 g):

Kalorije 691 Kcal

VitaminimgMineralimg
Vitamin B440.5Kalij, K410
Vitamin E1.4Fosfor, P277
Vitamin C1.1Magnezij, Mg121
Vitamin B31.167Kalcij, Ca70
Vitamin B50,863Mangan, Mn4.5
Popolna sestava

Pecans je 70% maščob, 11% beljakovin, 14% sladkorja, zato so pekani priporočljivi za utrujenost in pomanjkanje apetita. Jedilno olje oreha z okusom in aromo, ki spominja na olivno.

Dokazano je, da ena vrsta vitamina E, ki jo vsebujejo pekani, zavira rast rakavih celic. Tako so ugotovili raziskovalci z univerze Purdue v Indiani. Dokazano je, da pripravek gama-tokoferol, narejen v laboratorijskih pogojih in vsebuje zgoraj omenjeni tip vitamina E, ubija obolele celice, pri čemer ostanejo le zdrave. Znanstveniki nameravajo to odkritje uporabiti za zdravljenje pljuč in raka prostate.

Pecan je bogat vir taninske kisline, vitamina E; pecans ima tudi protirakave lastnosti. Če jih uživamo v majhnih količinah, lahko znižajo raven holesterola. Pekani imajo več kalorij in večkrat nenasičenih maščob kot drugi oreščki (70%), zato jih je treba uživati ​​zmerno (žlico petkrat na dan) namesto mastne hrane, ne poleg njih..

Pecan nut je priporočljiv pri pomanjkanju vitaminov, pomanjkanju apetita, utrujenosti, slabokrvnosti, dobro uravnava raven testosterona v krvi in ​​blagodejno vpliva na reproduktivni sistem.

Nevarne lastnosti pekanov

Olupljenega pekana ni mogoče dolgo hraniti, saj hitro propade - v okusu takšnih oreščkov se pojavi grenkoba.

Ko jeste pekane, ne pozabite na mero. Telo lahko na vnos absorbira največ 100 gramov oreščkov. Če ga zaužijete več, se lahko pojavijo prebavne težave. Pri alergijah in debelosti jeter ter nagnjenosti k debelosti bi morali na splošno omejiti uporabo oreškov.

Treba je bistveno omejiti količino pekanov v prehrani zaradi kožnih bolezni in nagnjenosti k zaprtju.

Pecan je treba uporabljati previdno v nosečnosti. Pomembna količina beljakovin v njegovi sestavi lahko pri ženskah povzroči alergije in pri dojenčku povzroči intoleranco za ta izdelek. Varna norma pekanov za bodoče matere - 2 jedrci trikrat na teden.

Otroci pekan so težko prebavljivi. Pediatri odsvetujejo hranjenje otrok, mlajših od 3 let. Ko otroku ponujate oreščke, je vredno pozorno spremljati, kako se bo odzvalo njegovo telo. Pri nekaterih dojenčkih to sadje povzroča hude alergije, vključno z zadušitvijo..

Pecans

Ni vsakdo vedel, da so oreški hickory ali karya hranljivi in ​​okusni, ne ravno oreh. Ne vedo, kako in kje raste pekan, njegove koristne lastnosti, celo videz rastline ostaja skrivnost.

Pecan: videz in opis

Pecan je drevo visoko štirideset metrov. Debel deblo (na ekvatorju so drevesa z dvometrskim premerom), listi so gladki, dolgi, krošnja se širi. Sadje je videti kot oreh, jedrce pekana pa:

  • brez predelnih sten;
  • nima grenkega okusa;
  • sladko;
  • s tanko lupino (1 mm).

Cveti maja, oprašuje ga veter, nabiramo ga lahko oktobra. Obožuje rodovitno zemljo, visoke temperature in vlago. Pričakovana življenjska doba - 300 let.

Izvor in distribucija sadja

Pecan raste v Severni in Južni Ameriki, najdemo ga v Mehiki v Avstraliji, kjer so dobro znani njegov blagodejni okus in lastnosti. Indijanci so nabavili oreščke za prihodnjo uporabo v primeru neuspešnega lova ali lačne zime. Sadili so drevesa povsod, kjer so razvili nove habitate.

Zdaj, poleg tega, da se deli hickory uporabljajo v hrani ali dodatkih za različne jedi, se uporabljajo v kozmetologiji in medicini..

Semena so bila pripeljana v Srednjo Azijo, na Krim in na Kavkaz. Drevo se je ukoreninilo, razveselilo letine, vendar še ni dobilo ustrezne razporeditve. Uvoženi oreški so dvakrat dražji od orehov, po njih ni veliko povpraševanja.

Znanstveniki samozavestno kličejo številko 150. Toliko danes poznamo sorte Caria Illinois, a vsak vrtnar bo rekel, da se celo drevesa, posajena na enem mestu hkrati, v marsičem razlikujejo: dolžina debla, velikost listov, plodovi, pridelek...

V ZDA že dvesto let gojijo odporni proti zmrzali "Indiana" - čokoladni pekan. Sadje z okusom čokolade tehta 15 g in dozori oktobra. "Carlson - 3" je izšel v Kanadi - ne boji se hladnega vremena, podolgovatih oreščkov, lahkih, okusnih.

Pesek orehov busseron raste v Belorusiji. Sorta je odporna proti zmrzali, za katero je značilno zgodnje rodenje, podobno kot pri "Indiani". Jedrca so rumenkasta, sladkega okusa, maslena.

Posebej za Rusijo so bile vzrejene sorte pekanov, ki so odporne na naše zime in spomladanske zmrzali. Eden od njih je "jedro Kariya" (plodovi so rahlo grenki, kar ne vpliva na kakovost uporabnih elementov).

Kemična sestava: vitamini in elementi v sledovih v orehih pecan

Ameriški znanstveniki so s preučevanjem kemijske sestave dokazali, da pekani vsebujejo več antioksidantov kot kateri koli drugi oreški. Vsebujejo 70% maščob, ogljikovih hidratov, beljakovin, 5% pepela.

Hickory vsebuje vitamine skupin A, B, C, E, železo, cink, baker, mangan. Vsebuje veliko magnezija, kalcija, fosforja.

Hranilna vrednost in vsebnost kalorij v oreščkih

Pecans je visoko kaloričen. Vsebnost kalorij je 690 kcal na 100 g! Rastlinske beljakovine in maščobe so odličen prigrizek za vse, ki "ohranjajo" postavo, se držijo pravil pravilne prehrane ali se aktivno ukvarjajo s športom.

Uporabne in zdravilne lastnosti

Pekani in njihove koristne lastnosti so bili dobro znani srednjeveškim Indijancem. Jedrca so zmleli v kašo, naredili pijačo, ki so jo dajali dojenčkom, če mati ni imela dovolj mleka, starejšim za obnovo zdravja, ranjenim bojevnikom.

"Časoma dokazane prednosti" - gre za Caria Illinois ali navadni pekan:

  • prehranske vlaknine obnavljajo mikrofloro želodca, prebavo;
  • Vitamini skupine B podpirajo živčni sistem, krepijo imunost, zvišujejo hemoglobin;
  • vitamin E spodbuja nastajanje novih celic, upočasnjuje proces staranja;
  • baker uspešno premaguje utrujenost, apatijo;
  • fosfor je "odgovoren" za normalno stanje zobnega in kostnega tkiva;
  • magnezij pozitivno vpliva na elastičnost krvnih žil.

Moški

Prednosti pekana za moške so očitne. Vsem, ki se ukvarjate s športom ali "telovadite" v telovadnici, svetujemo uživanje oreščkov, ki vsebujejo beljakovine in maščobne kisline, ki asimilirajo beljakovine.

V lupini so vsi elementi v sledovih za normalno moč:

  • cink aktivira moški spolni hormon;
  • kalij krepi krvne žile;
  • folna kislina poveča vitalnost sperme;
  • vitamini pomagajo krepiti živčne povezave, obnavljajo celice prizadete prostate.

Ženske

Priporočljivo je, da pekane vnesete v svojo dnevno prehrano:

  • Vitamini pospešujejo obnovo celic, krepijo nohte in lase;
  • Selen bo bledo, dolgočasno kožo obnovil svetlost;
  • Magnezij nežno "pomirja";
  • Oleinska kislina zavira celice raka dojke.

Kozmetika na osnovi oreščkov se bori s prvimi znaki staranja, preprečuje pojav novih gub.

Zdrav prigrizek z oreščki vam bo "ubil" apetit, pomagal zdržati do glavnega obroka, koristil vaši lepoti in vitkosti.

Za otroke

Beta-karoten v jedrih bo podpiral otrokovo ostrino vida, vitamini B mu bodo izboljšali spomin, pozornost, fosfor bo oblikoval mišice in zagotovil normalno rast kosti.

Starcem

Pecans, katere koristi so očitne za zrele ljudi, in vsak starejši človek bi moral vedeti, kako so oreščki zanje koristni. Tveganje za nastanek sive mrene bo zmanjšalo karoten, popolnoma se absorbira v telesu, preprečuje pojav nevarnih očesnih bolezni.

Vitamini PP pozitivno vplivajo na delovanje srca, znižujejo krvni tlak, krepijo stene krvnih žil.

Magnezij zmanjšuje tveganje za možgansko kap.

Purirani napitki iz oreščkov izboljšujejo splošno počutje, antioksidanti ohranjajo vitalnost, ohranjajo mladost.

Noseča in doječa

Pecans med nosečnostjo ni priporočljiv. Vitamini in elementi v sledovih v njegovi sestavi lahko povzročijo alergijske manifestacije pri nerojenem otroku.

Pecans o prehrani in hujšanju

Da, je najbolj debel oreh, vendar se s pravilno uporabo bori proti odvečni teži.

Znano je, da hujšanje pomeni omejevanje hrane, kar povzroča nelagodje in živčno napetost. Majhna količina izdelka vsebuje dovolj rastlinskih beljakovin in vlaknin, da zavirajo apetit in da se počutite siti. Zdravniki pri hujšanju svetujejo, da za zajtrk jeste sveže pekane ali jih dodate ovseni kaši ali kefirju. V solate lahko namesto masla dodate razrezane oreščke..

Nekatere posebne diete za različne bolezni ali zdravstvene težave zahtevajo uživanje oreščkov. Zmanjšanje količine in sestave hrane zmanjša razpoložljivost mineralov, ki jih telo potrebuje. Pecan bo vse nadoknadil:

  • pri zdravljenju želodca je uživanje živalskih maščob omejeno, oreški vsebujejo rastlinske maščobne kisline;
  • s popolno izključitvijo ogljikovih hidratov;
  • z debelostjo, kadar je uživanje sladkarij prepovedano;
  • med beljakovinsko prehrano.

Upoštevanje dnevnega vnosa bo pospešilo presnovo, prebavo hrane, boljšo asimilacijo in zdravilo telesa.

Koliko pekanov lahko pojeste na dan

Pecan je hranljiv, s posebnim okusom vanilije, njegove koristi za ljudi so dokazali znanstveniki. Pogoj je le en - poznati stopnjo uporabe. Stopnja je bila določena. Dnevno lahko jeste 7 - 8 oreščkov (30 g), za tiste, ki hujšajo - 15 g.

Škoda

Pekani so nesporne koristi za vse ljudi vseh starosti, vendar njihovo nenadzorovano uživanje lahko škoduje telesu. Prenajedanje vodi v slabost, bruhanje, glavobole in kožne izpuščaje.

Sadja ni priporočljivo uporabljati, kadar:

  • individualna nestrpnost elementov matice;
  • alergije na rastlinske beljakovine;
  • nosečnost;
  • dojenje;
  • sladkorna bolezen.

Zdravemu človeku bodo škodovali oreški, ki niso pravilno shranjeni. Njihov okus in videz se spremenita, uporabni mikroelementi se uničijo.

Kako izbrati, očistiti in shraniti pekane

V lupini morate kupiti oreške, na njej ne sme biti nobenih prask, udrtin. Očiščena jedrca se takoj uporabijo. V zraku v toploti hitro izgubijo svoje koristne lastnosti. Izjema je vakuumsko pakiranje, pri katerem oreški ostanejo sveži več tednov..

Pekane shranjujte v hladilniku v lupini (najbolje v zamrzovalniku). Z njih je lupino enostavno odstraniti. Vrata lahko odprete z nožem, oreščkom ali zdrobite s kladivom. Za nekatere vrste pekanov so značilne "papirnate" lupine, ki jih zlahka zdrobimo ročno.

Uporaba

Pecans jemo surove ali ocvrte (cvrtje poveča okus vanilije) na zmernem ognju.

Dodajajo ga ribam, mesnim jedem, kavi in ​​sladkarijam. Uporablja se za pripravo pekovskih izdelkov. Odlično se poda k gobam, siru, rižu, valjanemu ovsu, zelenjavi, sadju.

Alkoholne tinkture oreščkov delujejo tonično.

Pecan v kuhanju

Obstaja veliko receptov za izdelavo izdelkov z dodatkom pekanov: kolački z breskvami, banane, piškoti "Svinjska ušesa", pite s hruškami, bučami in jabolki. Pecivo dobi neverjeten okus vanilije, je dolgo shranjeno, ne izgubi svežine.

Kaki (2 kos), vroče dimljena postrv (300 g), polovico čebule narežemo na koščke, dodamo 50 g sesekljanih pekanov, premešamo. Po okusu prelijte z limoninim sokom, okrasite z rezinami kakija. Če v takšno solato narežete avokado, potem omaka ni potrebna.

V kozmetologiji

Reden vnos pecanov pomeni svežo kožo, sijoče oči, močne lase, nohte. Telo prejme potrebne vitamine, mikroelemente, tako da je odsev v ogledalu vedno vesel.

Pilingi in maske so narejeni na osnovi jedrc Caria doma, da ohranijo lepoto zunanjosti..

Pilingi kožo nežno očistijo, ne poškodujte je zaradi maščob v oreščku.

Tu je en recept. Zmešajte pol skodelice črnega ribeza, 1 žlica. žlico moke z žličko nasekljanih oreščkov, dodamo smetano. Posledično se koža obraza očisti, bledica ni več. Ta piling je primeren za najbolj občutljivo kožo..

Za obraz in lase se uporabljajo maske s pekan in kozmetično glino, mlečni izdelki, sadje.

Pecan olje velja za Karia najbolj znan kozmetični izdelek..

Kaj je bolj zdravo kot pecans ali orehi

Navadni pekan pri nas ni razširjen, včasih ga zamenjajo z orehi. Edina podobnost je videz.

Zunaj je hickory kot oreh, vendar je njegova lupina bolj gladka, v notranjosti ni predelnih sten, plodovi so podolgovati, okus po pekanih je bolj sladek, ni grenkega priokusa.

V ljudski medicini, kuhanju, kozmetologiji se oreh seveda uporablja bolj aktivno. Je cenovno ugoden, uspeva celo v Sibiriji. Za pripravo zdravil se uporabljajo lubje, poganjki, listi, orehovi plodovi in ​​celo lupine. Doma izdelujejo mazila, kreme, tinkture in poparke, ki jih dodajajo različnim jedem. Kariya še ni pridobila takšne priljubljenosti.

Znanstveniki se prepirajo, kateri pekani ali orehi so bolj zdravi. Upoštevajo sestavo jedra, donos, prilagodljivost preživetja, funkcionalnost. Brez nedvoumnega zaključka.

Doma gojite pecan

Na naših vrtovih so drevesa pecan redka. Sorte so odporne proti zmrzali, suši, rodovitne, vendar niso razširjene. Rejci to pojasnjujejo z dejstvom, da vrtnarji ne poznajo pravil za "delo" z eksotičnim gostom. Pecan oreh je nezahteven, njegovo gojenje je možno ne samo na jugu, ampak tudi na srednjem pasu.

Na svojem spletnem mestu lahko posadite sadike, vendar ob najmanjši poškodbi korenin umre. Sadilna jama mora biti globoka, široka, tako da se osrednje in stranske korenine vanjo prosto prilegajo. Zemljo je treba dobro izkopati, na dno jame je treba vliti rodovitno zemljo. Privežite mlado drevo na oporo, po zalivanju po prtljažniku nalijte žagovino ali lanske liste.

Za cepljenje agronomi uporabljajo beli pekan. Drevo do 15 m, z gosto krošnjo, z okusnimi, aromatičnimi oreščki. Minus ena - močna lupina se ne razcepi vzdolž "šiva", je zdrobljena. Cepljene rastline bodo dale prve letine po 4 letih.

Najpogostejši način vzreje je s semeni. Sadite jih lahko jeseni ali spomladi..

V naših podnebnih razmerah semena spomladi bolje kalijo. Pozimi sejalni material shranjujemo na hladnem, najbolje v vlažnem pesku. 3 dni kalili v topli vodi, sadili v cvetlične lončke z rodovitno zemljo, zalivali obilno.

Jeseni sadike prenesemo v tla na sončnem mestu, zaprtem pred sunki vetra. (Šibke rastline pustimo v zaprtih prostorih do naslednje pomladi). Za zimo so debla zaščitena s platnom pred zmrzaljo in glodalci.

Doma pecance zalivamo, zrahljamo in pognojimo. Za zimo se zalivanje zmanjša, sadike postavijo na hladno. Kariya odvrže liste, tega si je treba zapomniti.

Pecan olje

Hladno je stisnjeno, da ohrani vse zdravstvene koristi pekana. Njihova koncentracija se poveča v olju! Ta izdelek se uporablja v kulinariki, medicini, kozmetologiji.

Če jih dodamo različnim jedem, se njihova uporabnost za ljudi poveča: pospeši se metabolizem, odstranijo toksini, okrepi se imuniteta, zobje.

Elementi v sledovih prispevajo k obnovi poškodovanih celic med opeklinami, regeneraciji tkiv med poškodbami, obnovitvi vaskularne elastičnosti, aktivaciji možganov, krepitvi spomina, zdravljenju telesa v primeru prehladov.

Pecan olje se aktivno uporablja v kozmetologiji. Na njegovi podlagi so bila ustvarjena čudežna zdravila:

  • vlažilne kreme za suho in občutljivo kožo;
  • kreme za sončenje;
  • toniki za nego zrele kože;
  • terapevtske maske proti aknam in pigmentaciji;
  • maske za dolgočasne lase (redna uporaba krepi lasne mešičke);
  • sproščujoče masažno olje (zmanjša bolečine v mišicah med visokimi fizičnimi napori);
  • mazilo, ki lajša srbež kože po pikih žuželk.

Pecan matica: koristne lastnosti in kontraindikacije

Danes trgovine in spletna mesta z živili ponujajo številne vrste oreščkov, oreški pecan so podobni orehom in jih pogosto najdemo na ruskih policah, vendar razmeroma novo. Za potrošnike ostaja skrivnost. Wikipedia razlikuje med navadnimi pecans in kario. Lesnate rastline iz družine orehov so pogoste na jugovzhodu Amerike, od Iowe do Teksasa. Wikipedia tudi ve, da jo lahko najdemo na Krimu in na črnomorski obali. Toda česar Wikipedia ni upoštevala - koristi pekana in škoda za telo. Podrobneje razmislimo o koristnih lastnostih in kontraindikacijah. Razpravljali bomo tudi o tem, kako izgleda pecan matica, koristi in škoda drugačnosti od drugih oreščkov, koristi za moške in ženske ter o vprašanjih, katerih razprava je pomembna.

Videz in območja rasti

Preden začnemo govoriti o tem, kako se izdelek razlikuje od drugih, začnimo z videzom. Številni potrošniki ne poznajo videza uporabnosti ali škode za človeško telo. Oreški so podobni orehom. Njihova površina je prekrita z rjavimi lupinami. V lupinah - oreški - rdeči, podolgovati, imajo nežen, kremast okus. Oreh je ameriški, ne kitajski.

Potrošniki se sprašujejo, kako se pekani razlikujejo od orehov, izgledajo podobno in kateri izdelek kupiti. Izberite glede na zahtevane lastnosti in ceno.

Kemična sestava, vsebnost kalorij

Upoštevajte lastnosti oreščkov in kemično sestavo oreščkov. Med prvimi razlogi za vključitev izdelka v prehrano je zelo velika korist za človeka. Upoštevajte hranilno vrednost. Ki jo sestavljajo:

  • Vitamini: A, E, C, K.
  • Gutaminska kislina.
  • Arginin.
  • Glicin.
  • Valine.
  • Prolin.
  • Železo.
  • Kalij.
  • Magnezij.
  • Kalcij
  • Fosfor.
  • Tiamin.
  • baker.

Prednosti izdelka

Ameriški pekan ima številne koristi za zdravje, ki so podobne orehom. Pod lupino se skriva pravo skladišče vitaminov. Zakaj so pekani koristni za vas:

  1. Vsebuje beljakovine, ki so gradnik telesa. Uživanje beljakovin pospešuje rast in obnovo tkiv.
  2. Vitamini skupine B - sodelujejo pri presnovi.
  3. C - krepi imunski sistem.
  4. Mangan - obnavlja živčni sistem.
  5. Baker pospešuje rast, pomaga imunosti.
  6. Magnezij pomaga zniževati krvni tlak, normalizira krvni sladkor.
  7. Arginin zmanjšuje očesni tlak, spodbuja odstranjevanje amoniaka iz telesa, pomaga pri preprečevanju ateroskleroze
  8. Glicin se uporablja pri zdravljenju bolezni, kot so epilepsija, depresija, tesnoba.
  9. Pecan izboljša vid.
  10. Levcin - zaščita mišic pred poškodbami.
  11. Uživanje ameriškega pecana pri sladkorni bolezni ni kontraindicirano

Moški

Sladki oreščki bodo všeč ženskam in moški ne bodo razočarani. Tukaj je opis, kako so pekani dobri za moške. Za moške je pomembno, da vzdržujejo testosteron, da se zagotovi normalno delovanje reproduktivnega sistema in telesne strukture. Pomembna značilnost moških je izboljšanje pretoka krvi v penis in povečanje moči.

Ženske

Ženske rabijo pekan, imajo veliko kalorij. Maščobe naredijo veliko dobrih stvari za zdravje in lepoto žensk. Pomanjkanje maščobe lahko negativno vpliva na kožo, lase in nohte. Uživanje oreščkov zmanjša tveganje za nastanek raka dojke. Za preventivo je dovolj ena peščica.

Starejši ljudje

Pecan znižuje raven holesterola in tveganje za bolezni srca. Izdelek je zdravilo za patologije sklepov. Vitamin A izboljša vid.

Za otroke

Pecans ni dovoljen samo za odrasle. Otroci jih lahko dobijo od četrtega leta; nekateri zdravniki se nagibajo k šestemu letu starosti. Izdelka ni priporočljivo dati prej, da ne bi škodovali otrokovemu zdravju. Uživanje lahko povzroči alergijsko reakcijo. Izdelek je koristen za otrokovo telo, krepi spomin in imunost.

Pecans med nosečnostjo in dojenjem

Odsotnost škodljivih snovi omogoča uporabo nosečnic. Vsebnost folne kisline pomaga pri rasti in razvoju ploda, vitamin C izboljša telesno vzdržljivost in odpornost na nalezljive in prehladne bolezni. Vitamin E izboljša stanje kože, lajša strije. Ne jejte več kot 10 na dan. Med dojenjem jih uporabljamo bolj previdno, da ne povzročajo alergij pri dojenčku..

Stopnja porabe na dan

Če izdelek nepravilno uporabljate, je lahko škodljiv. Dnevna norma oreškov ni večja od 18 kosov. Te količine ne pretiravajte, čeprav so plodovi zelo koristni za ljudi.

Izguba teže s pecanom

Pecans, katere koristi za zdravje so opisane v članku, se uporabljajo za hujšanje. Izdelek se uporablja med prigrizkom zaradi hitrega občutka sitosti. Vsebnost kalorij daje energijo in moč. Pecans ima še eno prednost pri hujšanju: vsebnost glicina pomaga zmanjšati stres, utrujenost in naredi človeka manj agresivnega pri hujšanju..

Uporaba izdelka v tradicionalni medicini

Izdelek ima zdravilne lastnosti in se uporablja za zdravljenje in preprečevanje bolezni v tradicionalni medicini. Oreški so zdravilo, ki zdravi:

  • Mišični krči.
  • Ateroskleroza
  • Krči.
  • Artritis
  • Vnetne bolezni
  • Bechterewova bolezen
  • Protin
  • Srčna patologija
  • Bolezen žolčnika

Uporabne lastnosti olja

Pekan olje dobimo s hladnim stiskanjem. Je redek, kar negativno vpliva na njegovo vrednost. Blagodejne lastnosti olja pomagajo v boju proti prehladu, krepijo kardiovaskularni sistem. Ima protivnetne, razkuževalne in protivirusne učinke. Lokalno uporabljeno oreško olje se bori proti modricam, sončnim opeklinam in pikom žuželk.

Uporaba v kozmetologiji

Koristi pekana se uporabljajo v kozmetologiji. S pomočjo mletih oreščkov se pripravijo pilingi in maske za nežno in globinsko čiščenje kože. Olje krepi lase in jih naredi sijoče.

Pri kuhanju

Pecans ima sladek in kremast okus. Okus se uporablja v solatah, juhah, sladicah, drugih jedeh. Školjke olupimo, zdrobimo in zmešamo z žličko posušenih provansalskih zelišč in dodamo naravnemu jogurtu, brez dodatkov.

Izdelek se zaradi okusa uporablja v pecivu. Z njim so pripravljene žemljice, pite, torte. In čokolada ima posebno aromo.

Kako očistiti

Jasno je, kako izgleda pecan, povedali vam bomo, kako poteka čiščenje. Najprej razvrstite oreščke, pri čemer ostanejo samo sveži. Razdelite s cepilnim kleščami, kleščami ali kladivom.

Škoda in kontraindikacije

Škoda pecan za ljudi se kaže v več primerih:

  • S posamezno nestrpnostjo.
  • Alergijska reakcija.
  • Debelost (zaradi visoke vsebnosti kalorij).

Izbira in shranjevanje

Pri izbiri nakupa bodite pozorni na lupino. Tu so razlike med kakovostnimi izdelki. Sveže lupine so cele in gladke. Po pregledu lupine oreh pretresite. Če se zasliši hrup, ni svež. Druga razlika je barva in celovitost. Po čiščenju so postelje rdeče, trdne, brez gub in razpok. Bolje jih je hraniti z lupinami v temni posodi, ki ne dopušča vlage in svetlobe skozi. Na ta način se ohranijo okus in hranila. Ne morejo jih hraniti več kot eno leto, optimalno obdobje je šest mesecev.

Ocene

Potrošniki so cenili okus in lastnosti pekana. Dekleta ga uporabljajo za zdravljenje las, moški so ocenili vsebnost beljakovin. Ameriški oreh je primeren za prehlad. Ne poškoduje telesa, zaradi česar je zdravo.

Kot vsak izdelek ima koristne lastnosti in kontraindikacije. Izdelek je uporaben za moške in ženske. Če telesu ne škoduje, se odločite zase in za svojo družino. Všeč vam bo nežen kremast okus.

Članek obravnava pekane, uporabne lastnosti in kontraindikacije. pred uporabo se prepričajte, da nimate kontraindikacij. Podoben je orehu in lahko en izdelek nadomestite z drugim. Otrokom ne dajajte oreščkov, da ne bi škodovali. Pred nakupom bodite pozorni na to, kako izgleda ameriški oreh, da ne bi kupili izdelka s potekom roka. Posvetujte se s svojim zdravnikom, ni dovolj, kar piše v wikipediji. Pecan koristi in škodi, vendar lastnosti niso popolnoma razumljene.