Zdravilne lastnosti češenj

Iz pisnih virov, zlasti od Teofrasta, izvemo, da so divjo češnjo Grki poznali že v 4. stoletju pred našim štetjem; Plinij Starejši poroča, da je poveljnik Lukul v 1. stoletju pred našim štetjem v Rim prinesel češnje, kmalu pa je bilo na vrtovih Rimskega cesarstva gojenih do 10 sort. Po drugi različici je bila češnja v Rim pripeljana s črnomorske obale Kavkaza in Krima, nato pa se je rastlina hitro razširila v zahodnoevropske države. Vendar pa se češnja v Evropi obvladuje kot industrijska kultura šele v 16. stoletju..

Že od nekdaj so v Češki Rusi gojili češnje, od tam so jih pripeljali v suzdalsko kneževino in sosednja ozemlja, se hitro naselili v novih krajih. Torej, v analih poročajo, da je bil vrt patriarha v samostanu Vladimir v celoti zasajen s češnjami, in mimogrede, Vladimirjeve oblike te sadne kulture so dobile posebno slavo zaradi odličnega okusa in velikih velikosti sadja.

Prvi vrtovi blizu Moskve so bili postavljeni pod Jurijem Dolgorukovom; v 19. in 19. stoletju so češnjo uspešno gojili na bojarskih in samostanskih vrtovih. Kultura je dobila industrijski pomen v začetku 19. stoletja v Kursku, Orlu in drugih osrednjih pokrajinah. Trenutno se češnje gojijo v regijah Rusije in s hladnejšim podnebjem..

Opis

Listi so podolgovato ovalni s koničastim vrhom, od zgoraj bleščeči, z jasno izraženimi žilicami, ki prerežejo listno površino od osrednje vzdolžne žile, intenzivno zeleni, spodaj rahlo motni.

Cvetovi so beli, petlistni, obilno se držijo vej, cvetijo v maju in juniju, v tem času je češnja še posebej lepa.

Sadje je kostur sferične ali rahlo sploščene oblike, ki visi na dolgem kraku, roza, svetlo rdeča ali temno rdeča, s sočno, sladko-kislo celulozo in bolj ali manj veliko koščico, ki se zlahka loči od celuloze.

konec junija-julija, na srednjem pasu - konec julija-avgusta. Rastlina sama začne roditi že v zgodnjih letih, kar kaže na veliko nagnjenost k razvejanju in tvorbi koreninskih poganjkov. V postopku plodenja obstajajo različni plodovi po velikosti in obliki, tudi v isti sorti.

Češnja v primerjavi z drugimi vrstami ne živi dolgo - 30-40 let (samo nekateri posamezniki dosežejo 100 let).

Širjenje

Divja navadna češnja raste na Krimu, na Kavkazu, na jugu in v srednjem pasu evropskega dela Rusije, srečuje se v ločenih drevesih ali skupinah v rečnih dolinah in na progah ob obrobju in pobočjih grap. Je prvotna oblika večine gojenih sort, kot so Vladimirskaya, Lyubskaya, Lotskaya in druge..

V območju Volge, Urala, Zahodne in Vzhodne Sibirije najdemo stepsko češnjo - nizko rastoč grm, ki doseže višino največ 1 - 1,5 m, z majhnimi, ravno kroglastimi, svetlo obarvanimi, sladko-kislimi plodovi in ​​podolgovatim rebrastim kamnom, po katerem ga je enostavno razločiti iz navadnih češenj. I.V. Michurin je s stepskimi češnjami gojil tako odlične sorte, kot so Ideal, Fertile, Michurin in druge, za katere je značilna zimska trdnost in na splošno odpornost češnje na neugodne razmere. Meja gojenja sort češenj Michurin na severu poteka skozi Sankt Peterburg - Vologda - Perm - Nižni Tagil.

Gojenje

Agrotehnika

Razmnoževanje

Sorte

Sorte

Skupaj je do 120 vrst češenj, od katerih je najpogostejša pri nas navadna češnja - drevo visoko 3-7 m ali velik grm do 3-4 m višine. Divje češnje lahko rastejo tudi v majhnih grmovnicah; pripada družini Rosaceae.

Bolj zanimiva je okrasna oblika navadne češnje - belo-dvojna (C. vulgaris f. Plena). Zelo učinkovito v majhnih skupinah v parkih in na trgih spomladi, v obdobju cvetenja.

Kemična sestava

Aktivne sestavine

Med sladkorji v češnjah prevladuje glukoza, med organskimi kislinami pa citronska in jabolčna kislina. Vsebnost askorbinske kisline v češnjah je nizka, vsebuje pa druge dragocene vitamine: riboflavin, nikotinsko kislino, rutin, karoten, folno kislino in inozitol - snov, ki aktivno sodeluje pri uravnavanju presnove.

Plodovi češenj, bogati s kemično sestavo, so primerni tako za svežo porabo kot za tehnološko predelavo. V plodovih češenj so poleg sladkorjev, organskih kislin, suhih snovi tudi vitamini C, A, B, B2 in P aktivnega kompleksa, največ pa je v plodovih temno obarvanih sort.

Češnja vsebuje od 7 do 14% sladkorjev, med katerimi prevladujeta glukoza in fruktoza, saharoza največ 1%. Prisotnost organskih kislin je odvisno od sorte od 0,2 do 2,4%, prevladuje jabolčna kislina. V češnjah je malo čreslovin (približno 0,2%), pektin - 0,5%; pektin ima šibke želatinske lastnosti, češnjeva marmelada skoraj nikoli ni prevlečena s sladkorjem in rahlo želatinasta. Vitamin C - 10-20 mg%, obstajajo karoten, bioflavonoidi, zlasti antocianini, ki povzročajo rdečo barvo plodov, pa tudi vitamini B2, PP; minerali - 0,5-0,6%, elementov v sledovih veliko bakra, pa tudi železa in magnezija. Češnjevi listi se uporabljajo za pridobivanje čiste rutine (vitamin P).

Uporaba

Uporaba hrane

Iz češenj pripravimo marmelade, kompote, tinkture, likerje, sirupe in druge pijače, mešanici suhega sadja dodamo posušene češnje. Upoštevati je treba, da sadne koščice vsebujejo amigdalin glikozid, njegov grenko-mandljev okus se zlahka začuti pri griženju koščic v tekočini in v jedru. Z dolgim ​​skladiščenjem marmelad, kompotov, tinktur, kuhanih na plodovih češenj s semeni, se amigdalin razgradi s sproščanjem proste cianovodikove kisline, ki prehaja v izdelek. To je treba upoštevati, da se izognemo zastrupitvam. Konzervirana hrana brez koščic je kontraindicirana pri otrocih. Tinkture in likerji na celih češnjah so zdravju nevarni (znani so primeri zastrupitve z njimi).

Uporaba v krajinskem oblikovanju

Dekorativni z nizko temno krono, učinkovit v cvetenju in roditvi. Dekorativna obstojnost 40-50 let.

Že dolgo se uporablja pri zasaditvah različnih vrst: na uličnih zasaditvah v stanovanjskih naseljih, na območjih ob otroških ustanovah in bolnišnicah.

Naravna kozmetika

V kozmetiki je češnjev sok priporočljiv za nego mastne kože.
Sveže iztisnjen sok zrelih sadežev zmešajte z majhno količino krompirjevega škroba in nanesite kot masko na kožo obraza in vratu. Ta maska ​​dobro zoži pore in kožo posvetli. Namesto soka lahko daste pretlačeno češnjevo sadno kašo. Masko pustite 15-20 minut, nato jo odstranite z vatirano palčko, namočeno v toplo vodo. Ta maska ​​ne samo zoži pore, ampak tudi dobro nahrani kožo in ji da svež, zdrav videz..

Uporaba zdravila

Zbiranje in predelava zdravilnih surovin

Kot zdravilne surovine se uporabljajo sadje, semena, stebla, veje, listi in češnjev sok. Plodove in stebla nabiramo julija-avgusta, veje in liste maja.

Češnje so eno najbolj nestabilnih sadežev med skladiščenjem, nabirajo se popolnoma zrele, saj med skladiščenjem plodovi ne dozorijo, vendar hitro izgubijo prvotno kakovost. Za podaljšanje roka uporabnosti od trgatve do sveže porabe in za predelavo je treba plodove trgat skupaj s peclji ali jih rezati s škarjami, pri čemer ostane del stebla. Plodovi z iztrganim steblom med žetvijo, imenovani molža, izgubijo sok skozi nastalo luknjo, se zlahka zakisajo in pokvarijo, kar poslabša njihov izgled.

Češnje položimo v majhne košare, za prevoz na dolge razdalje pa zbiranje opravimo 3-5 dni pred polno zrelostjo, ko plodovi dobijo velikost, barvo in okus, značilne za sorto, vendar bolj gosto v mešanici. Za pakiranje lahko uporabite sita; prostornina posode ne sme biti večja od 5-6 kg, samo s takojšnjo prodajo in konzerviranjem - do 10-12 kg.

Temperatura skladiščenja svežih češenj je od –1 do 0 ° С, rahlo nezrela od 0 do 5 ° С, relativna vlažnost zraka je 90%. Rok uporabnosti - največ 10 dni.

Najboljši način za shranjevanje češenj je, da jih hitro zamrznete v zamrzovalnikih z nizko temperaturo, ki tvorijo drobne ledene kristale. S pravilnim odtajanjem in postopnim zvišanjem temperature se konsistenca in okus svežih češenj najbolj ohranita. Še bolje je, da pripravljene češnje zamrznete tako, da jih prelijete s 40% sladkornim sirupom, razmerje med sadjem in sirupom vzamete na 70:30, prostornina kozarca pa ne presega 0,5 ali 1 litra. Takoj po polnjenju z izdelkom kozarec zapremo in postavimo v zamrzovalnik. Če so sveže češnje zamrznjene v naravni obliki, jih je treba pakirati v plastične vrečke za enkratno uporabo..

Uporaba v uradni in tradicionalni medicini

Češnjeve jagode delujejo blago odvajalno, izkašljujoče, sladkorno in antiseptično. Peclji se uporabljajo kot diuretik in hemostatik, listi in veje pa kot pomirjevalo.

Zdravilne lastnosti. Uživanje svežih češenj uravnava črevesno aktivnost, izboljšuje apetit; v dietetični hrani je priporočljivo pri slabokrvnosti, vročinski bolezni in tudi kot blago odvajalo. Poleg tega zdravniki menijo, da celulozna češnja spodbuja boljšo prebavo beljakovin in maščob v mesu, ribah, mleku in drugih izdelkih. Infuzija sadja se pije kot osvežilna in antipiretična pijača za prehlad.
Znanstveniki-nutricionisti so ugotovili, da so sveže češnje v kombinaciji z mlekom koristne pri artritisu, sirupi z marmelado lajšajo bolečine in stomatitis, vnetja ustne votline zaradi njihovega antiseptičnega učinka; celuloza in sok sadja velja za dobro izkašljevanje.
Svež češnjev sok se uporablja za zdravljenje bolezni jeter, diabetes mellitus in za izboljšanje splošne presnove. Sok in sveže sadje je koristno pri aterosklerozi, ledvičnih in pljučnih boleznih, sok ima uničujoč učinek na piogene stafilokoke in streptokoke.
Tradicionalni zdravilci verjamejo, da češnje blagodejno vplivajo na centralni živčni sistem. Zdravilci iz 19. stoletja so predpisali decokcije češenj za epilepsijo (epilepsijo) in druge duševne bolezni. Vodne decokcije češenj se pogosto uporabljajo za zdravljenje diateze sečne kisline in bolezni sklepov. Juhe iz češnjevih vejic so predpisane za prebavne motnje, kronični kolitis in v kompleksu sredstev za zdravljenje atonije želodca, črevesja, terapevtski učinek pa imajo dvojne snovi, P-aktivne in druge biološko delujoče spojine, ki so tako bogate s češnjevimi listi.

Recepti za različne bolezni

ARTRITIS
Priporočljivo je zaužiti 20 češenj na dan.
NESPEČNOST
1 žlico posušenih češenj prelijte z 1 skodelico vrele vode, pustite 2 uri. Precedite, vzemite prej
spanje.
IZ NOSOV KRV
Sesekljajte sveže češnjeve liste in jih v obliki blazinice položite v nosnico.
ETERIJE
2 žlici češnjevih pecljev prelijemo z 2 skodelicama vode, 15 minut kuhamo v vodni kopeli, pustimo 1 uro, odcedimo. Vzemite 1/2 skodelice 3-krat na dan.
1 čajno žličko češnjevih stebel prelijte z 1 kozarcem vrele vode, pustite 30 minut pod pokrovom. Obremenitev. Vzemite 2 žlici 3-krat na dan pred obroki.
PLEVRIZIJA
Sok in celuloza navadnih češenj vzemite 1/4 skodelice 3-krat na dan po obroku.

Kontraindikacije

■ POZOR!
Češnjeve koščice so strupene.

Češnja

Je sadna rastlina iz rodu slive iz družine roza. Znanstveniki menijo, da je človeku znan že več kot 2000 let, prvič pa so ga udomačili na ozemljih današnje Kitajske in Kavkaza. Z botaničnega vidika so češnje koščičasto sadje, v vsakdanjem življenju pa jih tradicionalno imenujejo jagode..

Češnje se aktivno uporabljajo v kulinariki in prehrani. Vendar ima zaradi vitaminsko-mineralnega kompleksa velik potencial v znanstveni medicini in kozmetologiji. Češnje izstopajo od drugih sadežev, je njihova visoka raven antioksidantov in organskih kislin. Krepijo telo in spodbujajo regeneracijske procese.

Uporabne lastnosti češenj

Sestava in vsebnost kalorij

Osnovne snovi
(g / 100 g):
Sveže
jagode [1]
Zamrznjeno
brez sladkorja [2]
Posušeno
s sladkorjem [3]
V pločevinkah
v sladkornem sirupu [4]
Sveže
sok [5]
Voda86.1387,2016.6075,6685,18
Ogljikovi hidrati12.1811.0280,4523.2713.70
Sladkor8.499.0267.1522.1712.21
Prebavne vlaknine1.61.62.51.1-
Beljakovine1.000,921,250,730,31
Maščobe0,300,440,730.100,54
Kalorije (Kcal)50463339159
Minerali (mg / 100 g):
Kalij17312437693161
Kalcijšestnajsttrinajst38desettrinajst
Fosforpetnajstšestnajst36deset17.
Magnezijdevetdevet22.6.enajst
Natrij3.1.trinajst7.4.
Železo0,320,530,681,30,42
Cink0.100.100,250,060,03
Vitamini (mg / 100 g):
Vitamin Cdeset1.719.32.07.4
Vitamin PP0,4000,1370,8670,1680,3
Vitamin A0,3850,2610,8490,214-
Vitamin E0,070,050,170,23-
Vitamin B60,0440,0670.1010,0440,037
Vitamin B20,0400,0340.1010,0390,02
Vitamin B10,0300,0440,0580,016
0,060

Najprej je treba opozoriti, da je kemična sestava češenj v veliki meri odvisna od sorte, sestave tal in podnebja, v katerem raste..

Vsekakor pa sveže in suho sadje telesu prinese največ koristi. Kljub temu, da jih po vsebnosti enega ali drugega uporabnega elementa ni mogoče prepoznati kot prvake, je v njih bolj ali manj enakomerno zastopan širok nabor vitaminov in mineralov. Zanimivo je, da se pri sušenju češenj hranila ne samo ne izgubijo, ampak se njihovo število poveča. Jagode zamrznitve ne prenašajo tako dobro - nekatera hranila so še vedno uničena.

Češnje je bolje sušiti brez dodajanja sladkorja, sicer se njihova kalorična vsebnost poveča. Za jagode, konzervirane v sirupovih in češnjevih marmeladah, je značilna tudi visoka vsebnost sladkorja in kalorij. Poleg tega vsebujejo opazno manj vitaminov in mikroelementov, zato škodo in koristi češenj določa način njihove priprave ali obiranja.

Zdravilne lastnosti

Če pogledamo zgornje tabele, lahko ugotovimo, da so češnje bogate z vitamini A in C (100 g teh jagod bo 20% dnevne vrednosti retinola in 12% askorbinske kisline). Poleg tega vsebujejo vitamine skupine B ter vitamina E in PP. Češnje so tudi vir esencialnih aminokislin triptofana, folne kisline in pektinskih snovi [6]. Poleg tega jagode vsebujejo kalij, fosfor, kalcij, magnezij, železo, cink, baker itd. Toda njihov glavni adut je vsebnost antioksidantov.

Uživanje češenj lahko pozitivno vpliva na delovanje kardiovaskularnega sistema. Vitamin PP, zlasti v kombinaciji z askorbinsko kislino, zmanjšuje prepustnost kapilar in spodbuja vzpostavitev presnovnih procesov v stenah krvnih žil [7]. Poleg tega kemična sestava češenj vsebuje kumarine (predvsem oksikumarine), ki sodelujejo pri uravnavanju strjevanja krvi. Njihovi učinki so primerljivi z učinki antikoagulantov, ki preprečujejo nastanek krvnih strdkov..

Ne gre prezreti dejstva, da češnje vsebujejo vitamin B9 ali folno kislino. Še pomembneje je, da v telo skupaj z jagodami v telo vstopata tudi železo in vitamin C. Celoten kompleks je nadvse koristen pri slabokrvnosti..

Zaradi prisotnosti v svoji sestavi nabora organskih kislin, in sicer askorbinske, citronske, jabolčne, češnje prispevajo k povečanju kislosti v želodcu in so priporočljive za gastritis (z nizko kislostjo). Prisotnost salicilne, mravljične in jantarne kisline pa določa baktericidne lastnosti jagodičja.

Plodovi češenj so bogati z antioksidanti, zlasti antocianini - glikozidi, ki določajo barvo jagodičja. Ta rastlinski pigment pomaga telesu v boju proti vnetjem in oksidativnemu stresu, ki škoduje zdravim celicam [8]. Poleg tega antocianini odstranjujejo sečno kislino iz telesa in preprečujejo njeno kristalizacijo z naknadnim odlaganjem na sklepih. Tako so češnje lahko koristne pri zdravljenju protina ali vsaj pri lajšanju napadov protina..

Pektinske snovi v češnjah, ki veljajo za odlične naravne enterosorbente, pomagajo očistiti telo in iz njega odstraniti toksične elemente. Pomagajo tudi pri vzdrževanju normalne ravni holesterola..

Prisotnost kalija in magnezija v jagodičju zagotavlja odstranjevanje odvečne tekočine iz telesa. Samo uporaba češenj seveda ne bo pomagala rešiti težave z edemi, toda v kombinaciji z zmanjšanim vnosom soli in aktivnim gibanjem lahko računate na opazen učinek..

Znatna količina bakra v sadju kaže na to, da ima pomirjevalne lastnosti in prispeva k umirjanju živčnega sistema. Vendar ta učinek ni tako izrazit, da bi računali na kakovostne spremembe stanja ljudi z resnimi živčnimi motnjami..

Upoštevajte, da skupaj s plodovi češenj v telo vstopi ena bistvenih aminokislin, triptofan, iz katere se sintetizirata hormona serotonin in melatonin. Slednji aktivno sodeluje pri uravnavanju cirkadianih ritmov in pozitivno vpliva na trajanje in kakovost spanja. Poskusi so pokazali, da dnevni vnos 240 ml češnjevega soka v petih dneh pomaga odpraviti težave s spanjem in pomaga zaspati ljudem z nespečnostjo [9].

Protivnetne in antioksidativne lastnosti flavonoidov, ki sestavljajo jagodičevje, omogočajo hitro okrevanje mišic po aktivnem fizičnem naporu [10]. Češnjev sok pomaga lajšati bolečino in manjša vnetja mišic in bo koristen z redno vadbo.

Uporaba češenj v medicini

Danes se plodovi češenj v običajni medicini ne uporabljajo aktivno, čeprav prednosti in škodljivosti tega sadja preučujejo številni znanstveniki. Toda v farmakologiji že uporabljajo češnjev gumi (lepljiva masa, ki štrli iz drevesnega debla na mestih poškodb lubja). Zaradi svojih lastnosti običajno postane adjuvans cepiva - snov, namenjena krepitvi imunskega odziva telesa na injicirani antigen.

Poleg tega se uporablja v sistemih za dajanje zdravil - za prevoz zdravila neposredno do želenega organa ali celic. Včasih gumi opravlja tudi povsem tehnično funkcijo emulgatorja in preprečuje mešanje različnih sestavin zdravil. Nazadnje, "češnjevo lepilo", ki ima ovojne lastnosti, se včasih uporablja pri izdelavi zdravil za zdravljenje bolezni prebavil..

Omeniti velja tudi, da v zadnjem času postajajo priljubljeni zeliščni diuretiki. V nasprotju s kemičnimi zdravili pomagajo znebiti odvečne tekočine z manj izgube koristnih elementov. Med njimi je decokcija češnjevih pecljev. Na voljo je v obliki biološko aktivnih prehranskih dopolnil in ima blag učinek na telo. Farmacevtska podjetja, ki razvijajo ta zdravila, trdijo, da zaradi prisotnosti kalija in flavonoidov v češnjah dodatek pomaga v boju proti vnetjem sečil..

Končno, glede na to, da imajo češnje močan prijeten vonj, se naravna aroma pogosto uporablja za izboljšanje okusa in vonja zdravil (bonboni, tablete, mešanice, sirupi, praški itd.)

Češnje v ljudski medicini

Ker so češnje zelo pogost in cenovno ugoden izdelek z veliko koristnimi snovmi, se pogosto uporabljajo v receptih tradicionalne medicine. Iz sadja in drugih delov rastline (dlesni, listov, pecljev, vejic) se pripravljajo poparki, odvari, napitki, delajo obkladki in kopeli. Vendar se s samozdravljenjem ne smete odnašati, če imate zdravstvene težave, pa se vsekakor posvetujte z zdravnikom. Po odobritvi zdravnika so češnje lahko dober dodatek k zdravljenju, ne pa tudi nadomestek zanj..

Sveže jagode same po sebi veljajo za blago odvajalo. Pomagajo rešiti problem zaprtja, ki se pojavi pri nizki gibljivosti osebe. Tudi češnje so učinkovit pomočnik v boju proti zadahu. Pojasniti je treba, da sadje ne bo rešilo zdravstvenih težav, ki imajo za posledico slab zadah. Toda v primerih, ko ste pojedli izdelek, ki pri prebavi sprosti žveplove spojine (na primer česen), bodo češnje pomagale nevtralizirati "okus".

Obstaja veliko priljubljenih receptov za boj proti hipertenziji. Torej, po enem izmed njih je treba v mešalniku zmleti ali skozi mlin za meso dati 200 g svežih češenj brez koščic, 2 stroka česna in 1 žlico medu. Takšno mešanico morate vzeti eno žlico na dan pred zajtrkom..

Kar zadeva svež češnjev sok, ga ljudski zdravilci priporočajo za zdravljenje epilepsije in nekaterih duševnih bolezni. Pijača ima zaradi bakra, ki ga vsebuje, sedativni učinek. Pozitivno vpliva tudi na prebavni sistem in izboljša apetit. Poleg tega se domneva, da se sok lahko bori proti povzročiteljem dizenterije in bo učinkovit pri vročini in bronhitisu (kot izkašljevanje). Na koncu kombinacija sokov češenj in lubenic preprečuje ledvične kamne. Običajno popijte en kozarec po vsakem obroku..

Češnjev gumi ali preprosto lepilo za les dobro zavije, zato je priporočljivo za zdravljenje vnetja sluznice črevesja in želodca. Tradicionalni zdravilci trdijo, da njegova redna uporaba zmanjšuje in normalizira kislost v želodcu, s čimer pomaga znebiti zgage in napadov bolečine v desni strani. Poleg tega dlesen spodbuja hitro celjenje neprekinjenih žuljev. Po topli kopeli sperite noge s hladno vodo, nanesite sveže "lepilo" na boleče mesto in pritrdite z obližem.

Na koncu velja, da so češnjevi listi dobro sredstvo za preprečevanje krvavitve iz nosu in pospeševanje celjenja ran. Tradicionalni zdravilci priporočajo potapljanje bombažnih blazinic ali prelivov v kašo iz nasekljanih svežih listov.

Odkoti

Pri prehladu, ki ga spremlja vneto grlo, ljudski zdravilci svetujejo, da 500 g svežih češenj damo v 500 ml suhega rdečega vina in vremo 10 minut. Na koncu dodajte nekaj sladkorja. Morate vzeti pijačo pol kozarca 3-4 krat čez dan. Tudi češnje lahko uporabljamo kot antipiretik za prehlad pri otrocih. Vzemite 100 g suhega sadja, nalijte jih 500 ml vode in pustite na majhnem ognju, dokler ne izpari približno tretjina prostornine tekočine. Pri zaužitju mora biti pijača topla.

Poleg samih jagod se za pripravo decokcij pogosto uporabljajo tudi listi. Na primer, pri boleznih jeter je priporočljivo vzeti 10 g zdrobljenih listov, dodati 1 kozarec mleka in kuhati na majhnem ognju 30 minut. Nato juho filtrirajte in jemljite 100 ml trikrat na dan. Upoštevajte, da je treba pred kuhanjem liste temeljito sprati..

Vejice češenj v ljudski medicini veljajo za zelo koristne. Prav tako jih je treba temeljito oprati, napolniti z vročo vodo, zavreti in kuhati 5 minut. Nastalo tekočino je treba filtrirati skozi gazo in pustiti, da se ohladi. Takšen odvar se običajno pije ob prebavni motnji in kolikah, kozarec 3-4 krat na dan. Lahko mu dodate tudi malo mleka in si z njim vsako jutro in zvečer obrišete noge. Po mnenju tradicionalnih zdravnikov bo tak postopek pomagal razbremeniti utrujenost in naredil kožo nog mehko..

Češnjevi peclji so še ena pogosto uporabljena sestavina v ljudski medicini. Ponujajo za zdravljenje vnetih sklepov (artritis, protin, revma), pa tudi za uporabo pri urolitiazi in edemih kot diuretik. Praviloma juho pripravimo s hitrostjo 40 g stebel na 1 liter vode. Oprane češnjeve "repove" prelijemo z vodo in 10 minut kuhamo na majhnem ognju. Nato juho filtriramo in ohladimo. Vzemite pol kozarca 3-krat na dan pred obroki. Tudi to zdravilo lahko ponoči drgne sklepe..

Infuzije

Infuzije sadja, listov, pecljev in češnjevih vejic priporočajo za uporabo pri kolikah, prebavnih motnjah, visokih temperaturah, bronhitisu in srčnih boleznih. V primeru težav s prebavili običajno vzamejo približno 10 listov, jih operejo in prelijejo s 500 ml vrele vode. Tekočine se lahko kuhajo pod pokrovom približno 30 minut. Precedite skozi gazo in ohladite, pijte pol kozarca poparkov 4-krat na dan.

Da bi znižali temperaturo, se predlaga, da 300 g svežih jagod brez semen prelijemo z vrelo vodo, pustimo, da se 30 minut kuha pod pokrovom, in v toplem pijemo antipiretično zdravilo. Pri kroničnem bronhitisu 1 čajno žličko zdrobljenih pecljev prelijemo z enim kozarcem vrele vode in pustimo, da malo zavre. Morate piti 3-4 krat na dan. Vzamete lahko tudi približno 10 češnjevih vejic, dolgih do 10 cm, zalijete z 1 litrom vode, vrete 5 minut in pustite, da se kuha približno pol ure. Pijte večkrat na dan in dodajte med.

Če želite pripraviti poparek za bolečine v srcu, vzemite posušene češnje, jim dodajte posušen glog ali šipke, prelijte z vrelo vodo in pustite, da se pod pokrovom infuzira 40 minut. Vzemite pol kozarca trikrat na dan pred obroki.

Češnje v orientalski medicini

Že v starih časih so češnje na vzhodu uporabljali ne le kot prehranski izdelek, temveč tudi kot zdravilo. Na primer, verjeli so, da znižuje krvni tlak, zdravi slabost, pomirja vrenje žolča in krepi jetra in želodec. Zdrobljene kosti so skupaj s stenjem vstavili v odprtino penisa za zdravljenje sečil. In menihi so s češnjami drobili kamenje v mehurju. Češnjev sok, pomešan z vinom, je veljal za dober zaviralec kašlja..

Češnja je bila uporabljena tudi kot kozmetični izdelek. Na primer, verjeli so, da nanašanje trpkega češnjevega soka na obraz pomaga pri beljenju kože in glajenju gub. Poleg tega so jagode uporabljali za zdravljenje različnih ženskih težav, izboljšanje laktacije in ob močnih menstruacijah..

V kitajski tradicionalni medicini ta jagoda še vedno velja za sredstvo za ohranjanje notranje energije "qi". Poleg tega se uporablja zunaj za zdravljenje kožnih bolezni in ran. Uporablja se tudi pri revmatičnih vnetjih..

Da bi očistili telo, ogreli želodec in ustavili krvavitev, kitajski tradicionalni zdravilci uporabljajo liste, vejice in celo korenine rastline. Vendar svarijo pred pretiranim uživanjem tega sadja, saj lahko privede do neravnovesja energij jin in jang v telesu..

Češnje v znanstvenih raziskavah

Že dolgo je bilo opaženo, da zaradi svoje kemične sestave (bogat in raznolik nabor vitaminov in velika količina elementov v sledovih) plodovi češenj in drugi deli te rastline blagodejno vplivajo na različne človeške sisteme in organe. Vendar si raziskovalci prizadevajo pridobiti podrobnejše informacije o lastnostih tega jagodičja in njegovi sposobnosti za boj proti nekaterim boleznim..

Tako so ameriški znanstveniki potrdili domnevo, da češnjev sok izboljšuje kakovost in trajanje spanja. Po njihovih izkušnjah se lahko ljudje z nespečnostjo te težave rešijo tako, da nekaj ur pred spanjem sprejmejo navado, da pijejo 2 kozarca svežega češnjevega soka. Po njihovem mnenju se trajanje spanja v povprečju poveča za 90 minut. Mehanizem delovanja je razložen s prisotnostjo kemičnih spojin proantocianidinov v češnjah, ki upočasnijo razgradnjo triptofana, ki pa sodeluje pri sintezi melatonina, hormona spanja [11]..

Ugotovljeno je bilo tudi, da češnjev sok vpliva na krvni tlak. V eni študiji na to temo sta se dve uri po prejemu 300 ml sadne pijače pri osebah s težnjo po hipertenziji kazalci sistoličnega (zgornjega) in diastoličnega (spodnjega) krvnega tlaka opazno zmanjšali. Po 6 urah se je stanje popolnoma normaliziralo [12].

Znanstveniki še posebej poudarjajo dejstvo, da je za doseganje želenega učinka treba dosledno upoštevati odmerek in čas. Torej, če so udeleženci eksperimenta vzeli enakih 300 ml soka, vendar v delih po 100 ml tri ure, potem ni prišlo do pomembnih sprememb v krvnem tlaku. Tako lahko sklepamo, da se potrebni procesi v telesu zaženejo šele po hkratni asimilaciji določenega odmerka soka [12].

Če ne govorimo o lokalnem načinu obvladovanja pritiskov, temveč o zdravljenju hipertenzije, je raziskovalcem v drugem poskusu uspelo doseči dolgoročno normalizacijo krvnega tlaka preizkušancev po 12-tedenskem dnevnem uživanju 480 ml češnjevega soka. Poleg tega so imeli znižanje ravni holesterola [15].

Nedavne študije ruskih znanstvenikov so pokazale še eno možno uporabo češnjevega gumija. Poleg tega, da se uporablja kot adjuvans in emulgator cepiva, se lahko uporablja tudi kot samostojno zdravilo za celjenje ran. Ugotovljeno je bilo torej, da zahvaljujoč polimeru galaktoze in arabinoze v svoji sestavi češnjevo "lepilo" zagotavlja antibakterijski učinek. Po izvedbi poskusa na miših so znanstveniki ugotovili, da je gumi v prahu najučinkovitejši v začetni fazi procesa rane. Odstrani mikrobe iz celic, ne draži sosednjih tkiv in pospeši proces celjenja [13].

Glede na rezultate svežih raziskav znanstvenikov iz ZDA so sami češnjevi plodovi sami z veliko antioksidanti, kar omogoča boj proti oksidativnemu stresu in zmanjšuje tveganje za uničenje zdravih celic v telesu. Prav tako pomaga uravnavati raven trigliceridov (snovi, ki se kopičijo v celicah maščobnega tkiva) v krvi. Znano je, da so ti lipidi energijski vir telesa, vendar nenadzorovano uživanje mastne hrane, zlasti hitre hrane, vodi do njihovega prekomernega kopičenja v ožilju in posledično do razvoja ateroskleroze in drugih bolezni srca in ožilja [14].

Raziskave so pokazale, da uživanje češenj v kombinaciji s 30-minutno telesno aktivnostjo tik pred uživanjem mastne hrane zmanjša tveganje za prekomerno kopičenje trigliceridov zaradi povečane antioksidativne aktivnosti telesa [14].

Poleg tega koristi češenj za zdravje pritegnejo pozornost znanstvenikov, ki iščejo alternative za preprečevanje poškodb kosti pri revmatoidnem artritisu. Obstoječa zdravila imajo resne neželene učinke in jih ni mogoče dosledno uporabljati. Študije na miših so pokazale, da so pripravki iz češenj lahko koristni kot preventivni ukrep za kronično revmatoidno vnetje [16]..

Končno je več nedavnih študij pokazalo koristi češenj za športnike. Protivnetne in antioksidativne lastnosti športnikom omogočajo daljši in močnejši trening ter pospešijo postopek okrevanja. V enem eksperimentu so profesionalni tekači vsak teden pred in nekaj dni po maratonu zaužili 710 ml češnjevega soka. Opazili so, da so imeli manj bolečin v mišicah in je bilo njihovo okrevanje hitrejše kot pri skupini tekačev, ki so prejemali placebo [17].

Češnje za hujšanje

Češnje veljajo za hrano za hujšanje. To delno drži, saj sveže sadje vsebuje malo kalorij - le 50 kcal na 100 g. Čeprav se morate zavedati, da samo uživanje češenj ne bo prineslo čarobnih rezultatov. Da bi dosegli učinek, je treba v prehrano vnesti tudi druga koristna živila in se ukvarjati s športom..

Češnje pa so lahko dobra pomoč v boju proti debelosti, saj niso le malo kalorične, temveč tudi bogate s prehranskimi vlakninami. Upočasnijo prebavo in človeka dlje nasitijo. Tako so jagode lahko dobra alternativa prigrizku, ki je sestavljen iz sendvičev ali sladkarij..

Poleg tega je za češnje značilen nizek glikemični indeks in ne povzročajo močnega zvišanja ravni sladkorja v telesu. Mimogrede, po študiji ameriških znanstvenikov leta 2014 diete, ki vključujejo živila z nizkim glikemičnim indeksom, vodijo k večji izgubi teže kot diete, ki vključujejo živila z nizko vsebnostjo maščob [19].

Mimogrede, nutricionisti še posebej priporočajo uživanje češenj, če pogosto jeste hitro hrano ali katero drugo mastno hrano. Jagode pomagajo zmanjšati stopnjo kopičenja maščob, zlasti trigliceridov, zmanjšajo tveganje za razvoj bolezni srca in ožilja ter diabetesa tipa 2 [18].

Češnje v kuhanju

Češnje so pogosto in cenovno ugodno sadje, zato jih najdemo v skoraj vsaki kuhinji na svetu. To jagodičje je še posebej všeč v Ukrajini, kjer cmoki s češnjami veljajo za eno tradicionalnih nacionalnih jedi. Na splošno iz češenj pripravljajo jedi, marmelade, omake, dodajajo jih kot nadev pecivom in pite, polnijo jih z raco, iz njih se pripravljajo kompoti, želeji, smutiji, koktajli, likerji (portugalski ginjinha) in likerji. Zanimivo je, da se listi rastline kumaram dodajo, ko jih ohranimo, da jim dajo hrustljavost..

Na Japonskem so našli nenavadno uporabo češenj. Prvič, prodajajo čips z okusom tega jagodičja, drugič pa je priljubljen sladoled z izjemno kombinacijo paradižnika in češnje. Mimogrede, če govorimo o kombiniranju tega sadja z drugimi izdelki, potem so dobre jagode, maline, agrumi, banane, nektarine, čokolada, vanilija, cimet, lešniki in mandlji. Kar zadeva pijače, je češnja kombinirana s konjakom, vinom, vermutom. To jagodičje lahko dodate fermentiranim mlečnim izdelkom in sirom.

Tako je na primer zelo primerna v poletni skuti iz želeja, ki je enostavna za pripravo in ne zahteva pečenja. Za njegovo pripravo boste potrebovali:

  • 500 g češenj;
  • 500 g kisle smetane;
  • 500 g skute;
  • 500 g sladkorja;
  • 100 g masla;
  • 200 g navadnih piškotov;
  • 50 g želatine;
  • 1 paket češnjevega želeja.

Piškote, zdrobljene v drobtine, je treba zmešati s stopljenim maslom in ga, tako da tvori skorjo, položiti na dno kalupa. Potem morate premagati skuto, kislo smetano in sladkor, dodati želatino in še enkrat premagati, dokler ne dobite homogene mase. Polovici češenj je treba odstraniti koščice, jih zmeljemo v pire in vlijemo v že pripravljeno kremo. Torto prelijemo z nastalo mešanico in damo v hladilnik, da se strdi. Preostale češnje položite na torto, vrh pa napolnite s kuhanim želejem. Torto spet pošljemo v hladilnik, dokler se ne strdi.

Mimogrede, lahko s češnjami hitro odstranite koščice s posebnimi stroji ali ročnim orodjem. Postopek bodo močno olajšali in pospešili. Če morate olupljene češnje prerezati na polovico za pripravo ali okrasitev jedi, potem se lahko zatečete k rešilnemu krampu, ki se uporablja za rezanje češnjevih paradižnikov. Res je, upoštevati je treba, da bo ta metoda delovala le, če imate dovolj velike in ne prezrele plodove. Torej, jagode so tesno položene na ravno ploščo ali desko, prekrite z nečim enakim ravno na vrhu in, držeč se na vrhu z roko, držijo med seboj z ostrim nožem in jih tako razrežejo na dve polovici.

Na koncu je treba še poudariti, da so češnje v prvih desetih vrstah sadja in zelenjave, ki so najbolj dovzetne za onesnaženje s pesticidi. Za čiščenje sadja je priporočljivo zmešati 1 žlico limoninega soka, 1 žlico kisa in 1 kozarec vode. Češnje naj ležijo v tej raztopini 10 minut, nato pa jih speremo s tekočo vodo..

V kateri samo pijače ne dodajajo češenj. To vključuje vroč udarec, kuhano vino, čaj in hladilne napitke, sokove, kompote in različne alkoholne koktajle. Po našem mnenju si zasluži posebno pozornost recept za zimski čaj iz jagodičja. Za njegovo pripravo morate zamesiti pest odmrznjenih češenj z meto in medom, dodati 500 ml hibiskusa in limone. Med poletnimi pijačami izstopa osvežujoč smuti. Za njegovo pripravo morate v mešalniku zmeljemo kozarec metinih listov, 200 g jagod, 200 g češenj, 2 banani in dodamo 1 kozarec vode.

Češnje v kozmetologiji

Ne tako dolgo nazaj so kitajski znanstveniki izvedli eksperiment, ki je dokazal učinkovitost izvlečka cvetnih listov češnje v boju proti vnetjem kože različnih etiologij. Verjetno tudi videz ustrezne kozmetike ni daleč. Kar zadeva obstoječo kozmetiko, bodite pozorni na naravno češnjevo olje..

Iz zdrobljenih surovin se pridobiva s hladnim stiskanjem. Ogrevanje, rafiniranje ali katero koli drugo dodatno čiščenje olju odvzame neumiljive frakcije - biološko aktivne snovi, ki spodbujajo regeneracijo kože. Zato morate pri nakupu izdelka natančno prebrati nalepke in paziti na način ekstrakcije.

Olje temelji na oleinski, stearinski, linolenski in palmitinski kislini, pa tudi na antioksidantih, tokoferolih, vitaminih E in A. Zaradi prisotnosti redke eleostearinske kisline ta izdelek velja za enega najboljših naravnih branilcev pred ultravijoličnimi žarki. Uporabljamo ga lahko ne samo na obrazu, temveč tudi za nego kože celotnega telesa, pa tudi na ustnicah in okoli oči. Je lahke teksture in se hitro vpije..

Z ustvarjanjem nevidne zaščitne plasti na koži jo olje ne samo ščiti pred soncem, temveč tudi preprečuje izhlapevanje vlage in izravnava hidrolipidno ravnovesje. Izdelek ima tudi rahel hranilni učinek, spodbuja sintezo kolagena in ohranja strukturo kože. Če ga uporabljamo sistemsko, ga lahko celo uvrstimo med kozmetiko proti staranju..

Obstaja tudi veliko priljubljenih receptov za kozmetiko na osnovi češenj. Večinoma gre za maske za obraz. Med najbolj priljubljenimi so:

  • češnjev med (5 zrelih jagod + 1 čajna žlička tekočega medu) - za suho kožo;
  • češnja in jajce (5 zrelih jagod + 1 rumenjak) - za mastno kožo;
  • češnjeva kisla smetana (5 zrelih jagod + 1 čajna žlička kisle smetane) - za normalen tip kože.

Nevarne lastnosti češenj in kontraindikacije

Češnje vsebujejo veliko koristnih elementov in na splošno blagodejno vplivajo na telo. Vendar je hkrati to sadje bogato z organskimi kislinami, zato ga je treba uživati ​​previdno in ne v prevelikih delih (največ kozarec naenkrat). V tem primeru koristi in škoda loči samo odmerek. Prav tako je bolje popolnoma opustiti uporabo češenj, kadar:

  • nagnjenost k alergijam ali seneni nahod (sezonska alergijska reakcija na cvetni prah);
  • poslabšanje razjed na želodcu;
  • gastritis z visoko kislostjo;
  • cistitis;
  • kronične pljučne bolezni.

Poleg tega ni priporočljivo jesti češenj na tešče, saj lahko to draži sluznico želodca. Po zaužitju jagodičja in svežega češnjevega soka si tudi sperite usta, saj lahko uničijo zobno sklenino. Na koncu bodite previdni pri češnjevih koščicah, ki pri zaužitju sproščajo cianovodikovo kislino in imajo lahko toksičen učinek na telo. Res je, če ste pomotoma pogoltnili eno jedrce, ne skrbite, smrtni odmerek je približno 50 semen.

Kljub nekaterim kontraindikacijam, če češnje uporabljate zmerno, telesu prinesejo neprecenljive koristi: zaženejo procese regeneracije, krepijo živčni in kardiovaskularni sistem, znižujejo raven holesterola in preprečujejo številne bolezni.

Na tej ilustraciji smo zbrali najpomembnejše točke o koristih in možnih nevarnostih češenj in vam bomo zelo hvaležni, če boste sliko delili v družabnih omrežjih s povezavo do naše strani:

Kako izbrati in shraniti češnje

Sveže češnje bi morale biti čvrste, vendar ne čvrste - ob rahlem pritisku bi moral obstajati občutek, da lahko jagodičje poči. Plodovi morajo biti nujno s peclji, sicer zaradi solzanja kože začnejo izgubljati sok in hitro propadajo. Nasičenost barve plodov ne kaže vedno na njihovo zrelost, lahko pa kaže na pripadnost eni ali drugi sorti (nekatere češnje, tudi ko so zrele, ostanejo škrlatne, ne da bi pri tem pridobile bordo odtenek). Češnje so običajno v hladilniku. Nezreli plodovi lahko trajajo do deset dni, zreli pa približno pet.

Če govorimo o obiranju češenj za zimo, potem tradicionalno iz njih delajo marmelade in marmelade. Vendar toplotna obdelava jagodam odvzame večino vitaminov, nespremenjeni sladkor pa znatno doda kalorije. Poleg tega, če češnje konzervirate s semeni, jih morate pojesti v enem letu, sicer začne nastajati strupena cianovodikova kislina. Toda češnje ob sušenju ohranijo vse svoje koristne lastnosti. Tak izdelek lahko shranite v hladilniku in to je eden najboljših načinov zimske priprave..

Tudi jagode lahko zamrznemo. Čeprav se bo količina vitaminov, zlasti vitamina C, nekoliko zmanjšala, bodo češnje v hladni sezoni še vedno koristne. Sadje je priporočljivo zamrzniti takoj po trgatvi. Če kupujete jagode v supermarketih, je priporočljivo, da je v embalaži čim manj kosov ledu, sadje pa brez gnitja. Mimogrede, šok z zamrzovanjem postaja vse bolj priljubljen v zadnjem času, ko izdelek spravimo v vakuumsko embalažo in izpostavimo tako nizkim temperaturam, da namesto običajnih 2-3 ur zamrzne v 30 minutah in izgubi manj hranilnih snovi..

Zanimiva dejstva

Češnje rastejo skoraj na vseh koncih sveta in ne pritegnejo le priložnosti za obiranje okusnih in zdravih plodov, temveč tudi priložnost, da v času cvetenja uživajo v izjemni lepoti rastlin. Na primer v azijskih državah poleg navadnih češenj obstaja tudi veliko število okrasnih rastlin, imenovanih sakura. Konec marca - v začetku aprila mesta spremenijo v belo in roza cvetoč sijaj, ki privabi milijone turistov, da občudujejo.

Mimogrede, na Japonskem obstaja celo poseben izraz "o-hanami", ki označuje tradicijo občudovanja cvetov češenj. V zadnjem času se v drugih državah sveta pojavlja vse več okrasnih češenj. Na primer, v Kopenhagnu, Pragi in New Yorku so že veliki parki, skoraj v celoti zasajeni s temi drevesi..

Češnja je k nam prišla iz Bizanca v XI stoletju. In že v XII stoletju. Jurij Dolgoruki je postavil prve vrtove v moskovski regiji. V XVIII-XIX stoletjih. v Ruskem cesarstvu so se začeli pojavljati prvi industrijski vrtovi.

Mimogrede, na začetku dvajsetega stoletja. Predstava A.P. Čehova "Češnjev sadovnjak", v katerem ima češnja drevo oblikovalno vlogo. Poleg tega je slavni pisatelj za otroke J. Rodari v "Pustolovščinah Cipollina" upodobil dve grofici v obliki češenj, ki jima je dal ustrezna imena - Grofica Češnja, in njunega mladega nečaka grofa Cherry.

Leta 2007 so v Rusiji v vasi Bolshiye Bakaldy odprli muzej, posvečen češnjam. Tukaj od 17. stoletja. te jagode gojijo in predelujejo. In v mestu Glubokoe v Belorusiji od leta 2013 poteka festival, posvečen temu sadju. Na istem mestu so postavili spomenik češnji in postavili velik vrt s 1414 drevesi (leto ustanovitve mesta). Festival češnjevega cvetja vsako leto aprila poteka v Južni Koreji. Kar zadeva spomenike, jih najdemo ne samo v Belorusiji, temveč tudi v Rusiji (Vladimir) in celo v ZDA (Minneapolis).

Zanimivo je, da imata v angleščini češnja in češnja isto ime "češnja". Za pojasnitev običajno uporabljajo besede, ki opisujejo okus sadja: "kislo" (kislo - nanaša se na češnje) in "sladko" (sladko - nanaša se na češnje).

  1. Ameriška nacionalna baza hranil, vir
  2. Ameriška nacionalna baza hranil, vir
  3. Ameriška nacionalna baza hranil, vir
  4. Ameriška nacionalna baza hranil, vir
  5. Ameriška nacionalna baza hranil, vir
  6. Garrido M., Espino J., Toribio-Delgado A.F., Cubero J., Maynar-Marino J.I., Barriga C., Paredes S.D., Rodriguez A.B. Izdelek na osnovi češnje iz doline Jerte kot zaloga triptofana. 2012, str. 9-14.
  7. Maškovski M.D. Zdravila. - 15. izd. - M.: Novaya Volna, 2005. - S.629-630. - 1200 s.
  8. Gil-Cardoso K., Gines I., Pinent M., Ardevol A., Arola L. Kronično dopolnjevanje s prehranskimi proantocianidini ščiti pred prehranjevalnimi spremembami črevesja pri debelih podganah // Molecular Nutrition & Food Research. - 2017.
  9. Howatson G., Bell P. G., Tallent J., Middleton B., McHugh M. P., Ellis J. Učinek trpkega češnjevega soka (Prunus cerasus) na raven melatonina in izboljšano kakovost spanja, - december, 51 (8), 2012.
  10. De Lima L., de Oliveira Assumpcao C., Prestes J., Denadai B. Uživanje češenj kot strategija za ublažitev mišične poškodbe in vnetja pri ljudeh. Nutr. Hosp. 2015.
  11. Pijte to, spite še 90 minut na noč, vir
  12. Kent K., Charlton K. E., Jenner A., ​​Roodenrys S. Akutno znižanje krvnega tlaka po uživanju s češnjami bogatega z antocianini soka je lahko odvisno od intervala odmerka: Pilotna navzkrižna študija. Int. J. Food Sci. Nutr. 2016.
  13. Netylko G.I., Rumakin V.P., Bozhkova S.A., Polyakova E.M. Vrednotenje vpliva ceravulnega gumija na postopek celjenja ran v eksperimentu in vivo // International Journal of Applied and Fundamental Research. - 2016. - številka 7-2. - S. 226-229.
  14. K.R. Polley, N.J. Oswell, R.B. Pegg, J.A. Cooper. Uživanje trpke češnje s predhodno vadbo ali brez nje poveča antioksidativno sposobnost in zmanjša raven trigliceridov po obroku z visoko vsebnostjo maščob. Uporabna fiziologija, prehrana in presnova, 27. marec 2019.
  15. Chai S.C., Davis K., Zhang Z., Zha L., Kirschner K.F. Učinki trpkega češnjevega soka na biomarkerje vnetja in oksidativnega stresa pri starejših odraslih. Hranila 11 (2), 22. januarja 2019.
  16. Moon N., Effiong L., Song L., Gardner T.R., Soung D.Y. Trpka češnja preprečuje izgubo kosti z inhibicijo RANKL pri miših s prekomerno ekspresijo TNF. Hranila 11 (1), 29. december 2018.
  17. Kuehl K.S., Perrier E.T., Elliot D.L., Chesnutt J.C. Učinkovitost trpkega češnjevega soka pri zmanjševanju bolečin v mišicah med tekom: randomizirano nadzorovano preskušanje. Časopis Mednarodnega združenja za športno prehrano, maj 2010.
  18. Češnje: šest skritih koristi te superhrane za zdravje, https://clearmedicine.com/suoerfoods-cherries/
  19. Kako skrčiti pas s češnjami, vir

Prepovedana je uporaba kakršnih koli materialov brez našega predhodnega pisnega soglasja..

Uprava ni odgovorna za noben poskus uporabe katerega koli recepta, nasveta ali diete in tudi ne jamči, da vam bodo navedeni podatki pomagali ali škodovali osebno. Bodite previdni in se vedno posvetujte z ustreznim zdravnikom!

Vitamini, kisline, ki jih vsebujejo češnje

V starih časih je češnja veljala za zdravilno rastlino, ki lahko človeka ozdravi pred številnimi boleznimi. In to ni presenetljivo, saj jagodičje vsebuje veliko vitaminov in mineralov. Vendar je treba rastlino, tako kot zdravila, skrbno uživati. Konec koncev niso vse sestavine češnje enako koristne..

Nato bomo govorili o tem, katere vitamine vsebujejo češnje, kakšna je kemična sestava jagod, katere kisline so vključene v sadje, kolikšen odstotek vode je v njem, ali je vitamin C v češnjah in še veliko več.

Kemična sestava češenj

Kot smo že omenili, je v jagodičju veliko snovi. To so organske kisline, kot so jantarna, citronska, salicilna, jabolčna in druge. Češnja vsebuje tudi minerale in elemente v sledovih: magnezij, železo, kalcij, baker, kalij, fosfor. Pektin predstavlja enajst odstotkov, sladkorji in encimi pa do petnajst odstotkov. Kemična sestava zdravilnega sadja vključuje čreslovine, dušikove in barvne elemente, folno kislino, antocianine in veliko število vitaminov, o katerih bomo razpravljali spodaj..

Če govorimo o vsebnosti vode, potem je v sto gramih češnjevega sadja približno 86 gramov vode.

Mimogrede, v plodovih kosteh obstajajo snovi, kot so: eterično olje, maščobno olje, amigdalin glikozid. In lubje češnje vsebuje veliko čreslovin, amigdalina in kumarina..

Kateri vitamini so v plodu

Zanimivo dejstvo: v vzhodnih državah se je uveljavilo mnenje, da so češnje sposobne napolniti vse vitamine in mikroelemente, potrebne za človeško telo. S tem se ne moremo strinjati. Navsezadnje dve pesti češenj v celoti pokrivata dnevni vnos vitaminov. Vendar si pobliže poglejmo, kateri vitamini v češnjah jih naredijo zdravilno rastlino. Torej, vitamini v češnjah spadajo v skupine A, B9, B1, B5, B2, B6, C. Če govorimo o količini, potem večina češenj vsebuje vitamine C. Na sto gramov sadja je 10 miligramov vitamina.

Kisline, ki jih vsebuje jagodičje

Jagodičja celuloza vsebuje veliko različnih kislin, kot so: jabolčna, salicilna, jantarna, citronska itd. Elaganska kislina preprečuje rast in razvoj rakavih celic.

Plodovi češenj vsebujejo veliko folne kisline, ki je bistvenega pomena za ženske v položaju. Navsezadnje otrok potrebuje folno kislino. Tudi ta kislina spodbuja možgansko cirkulacijo..

Minerali in elementi v sledovih v sadju

Jagode, ki rastejo na češnji, so polne mineralov in elementov v sledovih. Sem spadajo: magnezij, cink, kalij, fosfor, železo. Mimogrede, vsebnost kalija je nekajkrat večja kot pri drugih snoveh. Na sto gramov češenj je 173 miligramov kalija. Ljudem s krvnimi boleznimi pogosto svetujejo, da jedo češnje, ker prisotnost železa zmanjša simptome bolezni.

Vsebnost vlaken v jagodičju

Češnja nima le odličnega okusa, ampak je tudi dobro znan prehranski izdelek. To je zato, ker so češnjevi plodovi malo kalorični, vendar veliko vlaknin. Jagoda lahko dopolni zahtevani dnevni odmerek vlaknin, ki so mimogrede eden pomembnih elementov za zdravo in uravnoteženo prehrano. Snovi, kot so antocianini, pomagajo pri izgorevanju maščob in preprečujejo njihovo kopičenje v predelu trebuha. Le sto gramov izdelka vsebuje približno 2 grama vlaknin.

Koliko kalorij je v češnjah

Vsebnost kalorij v češnjah velja za nizko. Skupaj s tem ima zaradi dobre vsebnosti ogljikovih hidratov dober nasitni učinek. V sto gramih češenj je približno dvaindvajset kilokalorij. Beljakovine predstavljajo osem desetin grama, maščobe - pet deset gramov, ogljikovi hidrati pa enajst točk tri grame. V posušeni obliki se energijska vrednost češenj poveča na dvesto devetdeset kilokalorij. Iz tega sledi, da za ljudi na dieti posušene češnje niso primerne, ker odvisnost od tega izdelka vodi do povečanja telesne mase. Toda v pločevinkah so češnje najmanj kalorične. Vsebuje le šestintrideset kilokalorij.

Cijanovodikova kislina v jedrih

Cijanovodikova kislina je nekakšen obrambni mehanizem rastlin. Poškodbe svežega sadja (in sicer kosti) sproščajo zelo strupen strup. Prisoten je tudi v češnjah, pa tudi v številnih drugih koščičastih plodovih (jabolka, slive, hruške, grozdje itd.). Oziroma v semenih jagod. Njegova koncentracija je slabih en odstotek.

Če pojeste nekaj semen, se ne bo zgodilo nič slabega. Če pa bodo zlorabljeni, bo učinek nevaren: od zastrupitve do smrti..

Češnjeva marmelada s semeni se ne šteje za škodljivo, ker pod vplivom visokih temperatur se ta strup uniči. Vendar se jedrom ne bi smeli odpovedati. Navsezadnje se pogosto uporabljajo pri proizvodnji češnjevega olja, ki vsebuje veliko vitaminov in mineralov. Češnjevo olje odlično pomlajuje kožo obraza, jo ščiti pred ultravijoličnim sevanjem in hrani celice telesa.

Tako smo se prepričali, da je to jagodičje res zdravilna rastlina. Vsebuje veliko količino mineralov, vitaminov in koristnih elementov v sledovih. Peščica češenj dopolni dnevni odmerek snovi, kot so: cink, vitamini B in C, vlaknine itd. In najboljši del je, da ima odličen okus. Navsezadnje smo vajeni misliti, da vse koristno ni okusno. Toda samo predstavljajte si, kakšne sladice, marmelade, kompote lahko naredimo iz plodov češenj, ki bodo ne samo okusni, ampak tudi okrepljeni. Za tiste, ki ste se pravkar odločili za dieto, a se niste pripravljeni ločiti od sladkarij, bo to jagodičje prišlo prav..