Je krompir korenovka ali gomolj? Kako se imenuje njegov sadež?

Trditev, da je krompir jagodičje, drži. Mnogi so prepričani, da so podolgovati ali sferični gomolji, ki rastejo pod zemljo, plod kulture pastirja, vendar je to mnenje napačno.

Z botaničnega vidika je situacija povsem drugačna. Plodovi se na rastlini pojavijo kot posledica cvetenja, na mestu, kjer je bil nekdaj cvet. Ta postopek opažamo tudi na grmičih krompirja. Zato se v krompirju sadje imenuje jagodičje. Ima naslednje značilnosti:

  • tanka zelena lupina;
  • mehko jedro;
  • prisotnost več semen znotraj.

Ljudje ga imenujejo tudi paradižnik, čebulica, šeblok. Za razliko od mnogih drugih jagod (ribez, maline, jagode, robide) so krompirjeve jagode neprimerne za prehrano ljudi in zaradi visoke koncentracije solanina veljajo za strupene. Lahko povzročijo hudo zastrupitev in zastrupitev telesa.

Rastlina pripada družini Solanaceae. Del tega, ki ga ljudje uporabljajo za hrano, je krompirjev gomolj. Ime "korenski pridelek", "korenski storž" je tukaj neprimerno. Pod zemljo nastane na koreninskih procesih, ki jih imenujemo stoloni..

Tako postane natančno jasno, kaj je krompirjev gomolj. Biologi so posebej izpeljali ločen koncept - gomolj. Pravzaprav gre za zgoščevanje samega korena, ki se kasneje uporablja za razmnoževanje rastlin. Poleg tega je dovoljeno uporabljati ne samo cele gomolje, ampak celo njihove narezane rezine. Ta tehnika sajenja semen je zaradi svoje preprostosti in gospodarnosti priljubljena pri izkušenih kmetovalcih in vrtnarjih začetnikih..

Mlada, sveža ali zgodnja? Kako pravilno poimenovati krompir

Če večino teh cenovnih oznak razumemo kot šalo, se v primeru krompirja izkušeni vrtnarji včasih zmedejo. Kateri krompir so nabrali: zgodaj, mlad ali svež?

Trenutni GOST-ji nedvoumno delijo krompir v več kategorij: svež, posušen in semenski. Z drugimi besedami, ves krompir, ki se prodaja na tržnicah, v trgovinah ali ga vrtnarji shranjujejo v kleteh, je "svež krompir", to pomeni, da njegovi gomolji niso bili obdelani, je namenjen prehrani in je v isti obliki, kot je bil izkopan.

Izraz "zgodnji krompir" se nanaša na gomolje, ki jih nabiramo poleti. Še niso dosegli svoje največje velikosti in teže, njihova koža pa je krhka. Zgodnji krompir daje manjši donos, ni dolgo skladiščen, zato je cena zanj nekoliko višja kot za gomolje navadnih sort, nabrane v običajnih časih (konec poletja in zgodnja jesen).

Mlad krompir nabiramo 2-3 tedne po cvetenju, ko so vršički še zeleni. Takšni gomolji vsebujejo povečano količino beljakovin in sladkorjev, kar zelo pozitivno vpliva na okus. Navzven se mladi krompir razlikuje od običajnega s tanko lupino, ki se med obiranjem in prevozom olupi. Takšni gomolji so shranjeni pri nizki temperaturi. Mlad krompir je vedno dražji od običajnega.

Kaj je krompir: opis, strukturne značilnosti in razmnoževanje

Kako se razvijejo gomolji in zemeljski deli rastline, sestava in zanimiva dejstva o vaši najljubši zelenjavi

  • Kaj so krompir, botanični opis
  • Opis sadja
  • Kaj je gomolj
  • Deli zemeljskih rastlin
  • Razmnoževanje krompirja
  • Kemična sestava in hranilna vrednost
  • Zanimiva dejstva
  • Zaključek

Človek že dolgo ceni to neverjetno rastlino. Kulinarični strokovnjaki po vsem svetu kuhajo, cvrejo, pečejo krompir. Pripravite cmoke, krompirjeve palačinke, cepeline, krompirček, pito. Zdaj internet pozna 3275 receptov za krompir! In ta številka samo narašča.

Krompir se pogosto uporablja v tradicionalni medicini:

  • Obklad iz surovega krompirja zdravi opekline,
  • Sok pomaga pri zdravljenju gastritisa in čir na želodcu.
  • Sveža, gladka koža je rezultat krompirjeve maske: pire za kosilo z maslom in mlekom je odlično za obnovo zdravja kože.

Oglejmo si podrobneje to čudovito zelenjavo.

Vsebina

  • Kaj so krompir, botanični opis
  • Opis sadja
  • Kaj je gomolj
    • Notranja in zunanja struktura
    • Biološke značilnosti
    • Faze razvoja
  • Deli zemeljskih rastlin
  • Razmnoževanje krompirja
    • Sadje
    • Gomolji
  • Kemična sestava in hranilna vrednost
  • Zanimiva dejstva
  • Zaključek

Kaj so krompir, botanični opis

Naš "drugi kruh"

Začetni vrtnarji pogosto postavljajo vprašanje: "Kateri družini pripada krompir?" Odgovorimo: krompir je tako kot jajčevci in paradižnik kulturni "sorodnik" družine pastirjev.

Krompir je trajna gomoljasta rastlina; v kmetijstvu ga gojijo kot enoletnico. Po vrsti kulinarične obdelave spada v skupino zelenjave. Najpogosteje se razmnožujejo z gomolji, manj pogosto s kalčki in potaknjenci. Rejci gojijo sadike iz semen.

Zanimivo dejstvo! Ime ima italijanske korenine tartufolo - tartuf, ker so gomolji zelo podobni tej nenavadni gobi.

Užijejo se plodovi nočne pasmine, na primer rdeči paradižnik ali vijolični jajčevci. Krompirjeve jagode, majhne zelene kroglice, strupene. Vsebujejo veliko količino alkaloida solanina, niacina. Rastlina proizvaja te snovi, da se zaščiti pred škodljivci in boleznimi. Če jih jeste, lahko povzročite resno zastrupitev s hrano..

Gomolji so navadni popki, zorijo le pod zemljo. To je zaloga hranil - škroba, ki je potreben za uspešno življenje rastline..

Opis sadja

Plod krompirja se v navadnih ljudeh čebulice ali ovojnice imenuje jagodičje. Velikost oreha (za razliko od plodov jajčevcev in paradižnika) je videti kot majhen temno zeleni paradižnik. Sočno jagodičje je sestavljeno iz dveh delov z veliko semeni.

  • Zgornja plast je gosto, sočno tkivo, ki ščiti semena pred poškodbami in vplivi okolja. V procesu zorenja spremeni barvo iz zelene v vijolično ali celo črno.
  • Srednja plast je sočna celuloza. Ob premajhnem zalivanju se ta plast v vročini postopoma izsuši.
  • Notranja pregrada, nanjo so pritrjena semena.
  • Ena jagoda dozori od 100 do 300 majhnih, okroglih, sploščenih semen. Velikost in število semen je odvisno od sorte.

Včasih jagode ne nastanejo na grmovju:

  • Rastlina se goji v neprimernih pogojih. Za krompir so pomembna rodovitna, oplojena tla in obilno zalivanje..
  • Škodljivci jedo liste in brsti rastlin.
  • Vrtnarji pobirajo socvetja, verjamejo, da to pomaga oblikovati številne, velike gomolje.

Kaj je gomolj

Gomolj je neke vrste odebelitev stebla, spremenjen poganjk okrogle oblike v krompirju. Del velikega koreninskega sistema. Služi kot hranilnik hranil, je opora in prehrana za prihodnje poganjke. S pomočjo gomolja je rastlina pritrjena v tla.

Kaj so krompirjevi stoloni? Stolon je podolgovat stranski poganjki. Gomolj je skrajšani poganjki. Gomolj raste na stolonu.

Notranja in zunanja struktura

Krompirjev gomolj ima poseben videz. Dovolj velik odrasli gomolj je sočen (80% vode), gost in prekrit s kožo (povrhnjica).

Zunanja struktura gomolja je razporejena na naslednji način:

  • Na gladki površini so brsti - očesci, iz katerih nato poženejo stebla.
  • V bližini glavne ledvice je vedno nekaj dodatnih. To je zavarovanje, če je glavno poškodovano, poženejo dodatna. Na gomolju lahko gnezdi približno petnajst oči, ki so v zgornjem delu.
  • Na površini je tudi leča, majhne pike, zaradi katerih pride do izmenjave plinov..

Videz gomolja kaže na njegovo stanje, če je prevlažen ali se tla ne zrahljajo dobro, se na njem pojavijo novotvorbe, ki pomagajo absorbirati kisik. Velika leča govori o bolezni krompirjevega grma.

Debelina lupine je odvisna od sorte, vremenskih razmer, nege, uporabe gnojil.

  • Fosfatna gnojila zgostijo povrhnjico,
  • Potash naredi lupino tanko.

Kmalu pred obiranjem vrhove porežemo in gomolje pustimo v suhi zemlji, da se koža zgosti. Takšna zelenjava se shrani bolje in dlje, ne da bi izgubila svoje koristne lastnosti..

Notranja zgradba krompirjevega gomolja: pod kožo je lubje, žilni snopi in sredica.

Ne pozabite! Plod krompirja je jagodičje, gomolj krompirja pa spremenjeni poganjki

Biološke značilnosti

Biološke značilnosti razvoja so odvisne predvsem od sorte. Za polno letino je povprečno potrebno 90 dni. Za obilen jajčnik gomoljev je značilno cvetenje (včasih ga ni). V mladih gomoljih krompirja se postopoma kopičijo ogljikovi hidrati in beljakovine (škrob). Delež škroba doseže 18-20% celotne mase. Na koncu rastne sezone se vršički potemnijo in postopoma izsušijo. Čas je torej za žetev. Mlad krompir pogosto izkopljemo, velja za "poslastico", zaužijemo ga skupaj z občutljivo kožico. Zorenje zgodnje in srednje zgodnje žetve - 60 dni od datuma sajenja.

Faze razvoja

Prva stopnja razvoja je pojav sadik 20-25 dni po sajenju. Višja kot je temperatura tal, hitrejši je postopek. V tem obdobju se polje ne zaliva, dokler se ne pojavijo prva stebla z listi, rastlina ne potrebuje vlage. Za gojenje te zelenjave so bolj primerna peščena, ilovnata tla. Globina sajenja je 10-15 cm, pri majhnih gomoljih je globina izbrana za 2-5 cm.

Faza 2-4: vznikanje brstov, cvetenje, največja rast gomoljev. V tem obdobju se krompir aktivno oblikuje. Njihovo skupno število je lahko približno 30 kosov, v najboljšem primeru pa bo popolnoma zorela le polovica..

V tej fazi je skrb za nego še posebej pomembna..

  • Obilno (vendar ne pretirano) zalivanje,
  • gnojenje z mineralnimi in organskimi gnojili,
  • redno rahljanje zemlje in odstranjevanje plevela.

Prvič brišejo majhne grmovnice v višino 5-7 cm, poleg tega pa je to zaščita v primeru majhnih zmrzali. Drugo gričenje po 2-3 tednih.

To je glavno obdobje za oblikovanje prihodnje letine in traja 40-60 dni. Škodljivci in različne bolezni v tej fazi neposredno vplivajo na donos..

Faze razvoja krompirjevega grma

5. stopnja odmiranje vršnih grmov, obiranje in skladiščenje. Gomolje izkopljemo 90-100 dni po sajenju. Vrhovi se odstranijo in če obstaja sum prisotnosti katerega koli patogena, se uničijo zunaj vrta. Vse je temeljito posušeno v zaprtih prostorih ali na prostem, če je temperatura zraka pod + 6-8 stopinj. Nadaljnje umerjanje, prevoz in skladiščenje.

Deli zemeljskih rastlin

Grm zraste do 1 m, odvisno od sorte. Steblo je rebrasto, list krompirja je temno zelen, sestavljen iz več rež. Krompirjevi listi se nahajajo vzdolž celotne dolžine stebla, kot krilasti dodatki. Na spodnji strani listov so vidne reliefne žile, katerih barva se ujema z barvo gomolja te sorte. Vsaka sorta ima različno število in obliko listov. Žilice na listih so razporejene v mrežo, kot pri večini dvokaličnic. Celice listne lupine so žive, različne po velikosti in prozorne, kar omogoča, da sončna svetloba prodre v list.

Rože, sadje in splošen videz krompirja

Cvetovi so rožnati, beli ali vijolični v socvetju na vrhu stebla. Sadje dozori jeseni, je strupeno in ni užitno.

Razmnoževanje krompirja

Sadje

Razmnoževanje krompirja s semeni ni zelo priljubljena metoda, ima pa svoje prednosti. Krompir je praviloma tista zelenjava, ki zavzame največ prostora na vrtu, zato je težko zagotoviti redno kolobarjenje. Zemljišča so izčrpana, kakovost sadilnega materiala se poslabša, tudi zamenjava gomoljev z novo vrsto ne pomaga. Izhod: gojenje krompirja iz semen.

Prednosti:

  • Semena iz trgovine so bila predhodno obdelana in imajo močno odpornost na bolezni.
  • Semena so veliko cenejša od posejanih gomoljev.
  • Rok uporabnosti semen je 4-6 let.

Ta metoda ima slabosti:

  • Sadike zahtevajo skrbno vzdrževanje, čas in potrpljenje..
  • Rok za gojenje polnopravnega pridelka je 2 leti. Nastavljena je prva letina, vozlički 30-40 gr. Namizni pridelek dobimo šele drugo leto iz posevkov sevka.

Na noto! Ko se krompir razmnožuje s semeni, je treba sadilni material obnoviti po 6-7 letih.

Gomolji

V vrtnarski praksi je glavni način sajenja krompirja gomolji. Takšno razmnoževanje imenujemo vegetativno. Izberejo srednje velike sadeže do 100 gramov, pomembni pogoji:

  • zdrav videz,
  • nekaj oči.

Da bo letina hitrejša, vzklije krompir. Ta stopnja se imenuje vernalizacija. Izvedeno 30-40 dni pred sajenjem v tla.

V istem obdobju se gomolji zdravijo proti boleznim in škodljivcem:

  • "Fitosporin" pomaga proti različnim glivičnim boleznim,
  • "Prestige" iz koloradskega hrošča.

Veliki gomolji so razrezani na več delov, vsak mora imeti več očes. Rezanje je treba opraviti ne prej kot dva dni pred sajenjem v tla. Rez je posut z aktivnim ogljem ali pepelom.

Krompir ljubi sončna območja, v senci se grmi raztezajo, gomolji se bodo izkazali za majhne. Najboljše predhodnice: stročnice, kumare, zelena solata.

Negovane gredice s krompirjem

Kemična sestava in hranilna vrednost

Kemična sestava krompirja je mini periodni sistem. Kalij je v velikih količinah prisoten pri 421 mg na 100 g, koristen je za srce, ožilje in živčni sistem. Največ je v kaši pod lupino in v sami lupini. Zato je najbolj koristen pečen krompir z lupino ali kuhan v "uniformah". Kaj drugega?

  • železa 0,78 mg na 100 g
  • cink 0,29 mg
  • magnezij 23 mg
  • fosfor 57 mg
  • mangan 0,153 mg
  • baker 0,108 mg
  • natrij 6 mg
  • kalcij 12 mg.

Kar zadeva vsebnost vitamina C, je krompir skoraj tako dober kot pomaranča (19,7 mg na 100 g).

  • Vitamin B1 (tiamin) 0,08 mg - ščiti telo pred učinki toksinov,
  • B2 Riboflavin 0,032 mg - daje zdravje in lepoto lasem, nohtom in koži.
  • B6 piridoksin 0,295 mg - poveča učinkovitost možganov, izboljša spomin in razpoloženje.

Kemična sestava krompirja vsebuje nenadomestljive za človeško telo kisline:

  • jabolko - izboljša prekrvavitev, se bori proti vnetjem;
  • folna - uravnava presnovo, normalizira prebavni trakt;
  • limona - ima antioksidativne lastnosti;
  • oksalna kislina - bori se proti številnim boleznim, vklj. s tuberkulozo.

Vse, kar morate vedeti o krompirju

Kakšen je glikemični indeks? To je stopnja, s katero telo absorbira ogljikove hidrate. Nutricionisti priporočajo uživanje hrane z nizkim ali srednjim indeksom. Ajda, ovsena kaša, jajčevci, fižol imajo nizek indeks, vendar je ocena krompirja odvisna od načina kuhanja.

  • Pražen krompir v zelenjavi ali, bog ne daj, v margarini ali maslu ima največji glikemični indeks, enak kot pri čokoladah.
  • Kuhan krompir brez lupin je na sredini glikemične črte.
  • Krompir "jakna" ima indeks 30 enot manj kot pražen v olju.

Zaključek: krompir se ne zredi! Krompirjeve jedi so malo kalorične, vendar le kuhane ali pečene. Uživati ​​jih je treba največ enkrat na dan brez masla in kisle smetane, brez mesa ali rib. Končno jed je koristno preliti z nerafiniranim rastlinskim oljem ali posuti z naravnim kisom (vino, jabolko).

Zanimiva dejstva

  • Na seznamu najpomembnejših živil za človeštvo je krompir na 4. mestu. Po pšenici, rižu in koruzi.
  • Najstrašnejši sovražniki krompirja so koloradski hrošč in pozni ožig. V epifitoznem obdobju te nevarne glivične bolezni lahko izgube pridelka krompirja znašajo do 50–60%. Koloradski hrošč je leta 1859, morda zaradi tega, popolnoma uničil nasade krompirja v zvezni državi Kolorado (ZDA) in dobil ime. Zelo vztrajen, zvit in odporen na številne metode boja proti njemu.
  • Najdražja sorta krompirja "La Bonnotte" stane 500 evrov za kg. Raste samo na otoku Noirmoutier (Francija). Krompirjeve gredice gnojimo z morskimi algami po posebni tehnologiji. Sadijo in nabirajo ročno. Ima edinstven, nežen okus. Pridelek le 100 ton na leto.
  • V 19. stoletju med zlato mrzlico na Aljaski je bil krompir dobesedno vreden zlata. Je odlično sredstvo za skorbut.
  • V belgijskem Bruggeu je muzej pomfrija. Tu je celotna zgodovina te rastline od nejasnosti do oglušujočega uspeha..

Van Gogh "Krompirjevci"

  • Paradižnik je hibrid krompirja in paradižnika. Daje dve letini, paradižnik na vrhu, gomolji krompirja spodaj. To vrsto je v 30-ih letih dvajsetega stoletja prinesel sovjetski agronom N. V. Brusentsov.
  • Paradižnik
  • Žetev paradižnika

Zaključek

Za predjed krompirjev gratin s skorjo iz sira, preprost, nasiten, okusen - vegetarijanci bodo cenili:

  • krompir 4-5 kosov
  • koper kup srednje velikosti
  • sir 150 gr (mocarela, cheddar)
  • mleko 1 kozarec
  • moke 1 žlica
  • lahko olje 1 žlica
  • muškatni orešček na konici noža
  • solni poper

Olupljen krompir narežemo na tanke rezine. Omaka: stopljenemu maslu dodajte moko in temeljito premešajte, da dodate mleko. Ko se omaka zgosti, dodamo sir, koper in začimbe.

Obrazec namažemo z maslom, damo krompir, prelijemo z omako in potresemo s sirom. 30-40 minut v vroči pečici (180 stopinj) in jed je pripravljena. dober tek!

Krompir

Neverjetno vsestranski izdelek in to se kaže ne samo v kuhanju. Med rezultati predelave krompirja so etilni alkohol, protimikrobna sredstva in celo gradbene plošče iz vlaknenih plošč, ki jih po zaslugi krompirjevega škroba uvrščamo med okolju prijazne materiale..

Na področju medicine se snovi iz gomoljev krompirja uporabljajo za razvoj zdravil, ki upočasnijo nastanek Alzheimerjeve bolezni, uničijo rakave celice v prebavilih in zmanjšajo vnetje. Koristne lastnosti krompirja, ki so jih prej zahtevali le v tradicionalni medicini, so še posebej znanstveno zanimive..

Koristne lastnosti krompirja

Sestava in vsebnost kalorij [20]

Osnovne snovi (mg / 100 g):Surovi krompirKuhano brez lupinePečeno v lupiniPomfri
Voda79,2577,4674,4538,55
Beljakovine2.051,712.633.43
Maščobe0,090.100,1314,73
Ogljikovi hidrati17.4920.0121.4441.44
Sladkor0,820,891.080,30
Prebavne vlaknine2.12.2,33.8
Kalorije (Kcal)778696312
Minerali
Kalij425328550579
Fosfor574071125
Magnezij23.20.trideset35
Kalcij12.8.osemnajstosemnajst
Natrij6.241štirinajst210
Železo0,810,311.070,81
Cink0,300,270,350,50
Vitamini
Vitamin C19.77.48.34.7
Vitamin B9petnajstdevet26.trideset
Vitamin PP1.0611,3121.3483.004
Vitamin B60,2980,2690,3540,372
Vitamin B10,0810,0980,0670,170
Vitamin B20,0320,0190,0480,039
Vitamin E0,010,010,071,67

Kot lahko vidite iz zgornjih tabel, je najbolj uporaben krompir pečen v koži, ki ga pogosto imenujemo tudi "jakniški" krompir. Koristi ima tudi uporaba kuhanih gomoljev, vendar ocvrtega krompirja ne smemo zlorabljati, saj takšna toplotna obdelava močno poveča vsebnost maščob in škodljivih snovi, s katerimi prebavni encimi slabo delujejo.

Zdravilne lastnosti

Ugoden učinek krompirja na različne procese v človeškem telesu je razložen s prisotnostjo velikega števila koristnih elementov v njegovi sestavi. Prvič, krompir je bogat vir askorbinske kisline ali vitamina C. Čeprav v manjših količinah vsebuje tudi vitamine skupine B. Drugič, zaradi velike vsebnosti škroba krompir v telesu dovaja znatno količino ogljikovih hidratov in človeku daje energijo in vitalnost. Tretjič, krompirjeve beljakovine človeškemu telesu zagotavljajo 14 od 20 esencialnih aminokislin..

Poleg tega je krompir v kakršni koli obliki in s kakršno koli toplotno obdelavo zelo bogat s kalijem. Ta mineral prispeva k boju proti hipertenziji, saj spodbuja vazodilatacijo. Kalij je tudi diuretik in je bistvenega pomena za ljudi s protinom, acidozo, cistitisom in prostatitisom. S spodbujanjem izločanja odvečnih tekočin iz telesa mu kalij pomaga vzdrževati normalno presnovo [7].

Železo, fosfor, kalcij, magnezij in cink v krompirju pomagajo pri rasti in trdnosti kosti. Hkrati je pomembno, da telo vzdržuje ravnovesje fosforja in kalcija, saj lahko presežek fosforja in pomanjkanje kalcija povzroči večjo krhkost kosti in posledično osteoporozo [8].

Vitamin C, ki je tako bogat s krompirjem, je močan antioksidant, ki sodeluje pri nevtralizaciji prostih radikalov v človeškem telesu in s tem pomaga preprečevati uničenje celic in vezivnega tkiva. Spodbuja proizvodnjo kolagena in pomaga pri absorpciji železa [9]. Skupaj z vitaminom B ter magnezijem, kalijem, fosforjem in cinkom vitamin C pozitivno vpliva na stanje kože in lajša bolečine pri manjših opeklinah [10].

Vitamin B6 v kombinaciji z različnimi encimi igra pomembno vlogo pri predelavi beljakovin in ogljikovih hidratov, sodeluje pa tudi v procesu presnove maščob. Poleg tega B6 spodbuja sintezo hemoglobina in na splošno izboljšuje tvorbo krvi [9]. Vitamin B9 (folna kislina) pa je zelo pomemben za sintezo DNA in regeneracijo rdečih krvnih celic. Njegova prisotnost v telesu je še posebej pomembna za ženske med nosečnostjo, saj B9 sodeluje pri uravnavanju tvorbe struktur fetalnega živčnega sistema [8].

Prisotnost grobih prehranskih vlaknin, zlasti vlaknin, v krompirju pozitivno vpliva na raven holesterola in pomaga preprečevati zamašitev arterij. Tudi vlaknine pomagajo normalizirati blato z zaprtjem. Res je, upoštevati je treba, da je večina prehranskih vlaknin, tako kot drugi koristni elementi, v lupini krompirja ali neposredno pod njo.

V tradicionalni medicini

V tradicionalni medicini se krompirjevi gomolji ne uporabljajo neposredno, temveč se uporabljajo proizvodi, pridobljeni v postopku njihove predelave, pa tudi listi, cvetovi in ​​plodovi krompirjevega grma. Na primer, krompirjev škrob običajno najdemo v prahu in mazilih, ki so predpisana za različne kožne bolezni. Uporablja se tudi kot vezivo pri izdelavi tablet. Poleg tega iz krompirjevega škroba pridobivajo visokokakovosten etilni alkohol..

Celoten zgornji del (stebla, listi, cvetovi, plodovi) krompirjevega grma vsebuje glikoalkaloid solanin, strupen za ljudi in živali. Znanstvene študije pa so pokazale, da je solanin lahko koristen v majhnih odmerkih in v kombinaciji z drugimi sestavinami. Na primer, uporablja se kot surovina za sintezo hormonov v farmacevtski industriji..

V ljudski medicini

Za razliko od tradicionalne medicine je v ljudskih receptih obseg uporabe krompirja veliko širši. S pomočjo krompirja zdravijo prehlad, čir, bolezni srca in ožilja, se znebijo alergijskih reakcij, nekateri pa trdijo tudi o učinkovitosti krompirja v boju proti raku. Vendar se je pred začetkom zdravljenja s krompirjem vredno posvetovati z zdravnikom, saj lahko nepravilna ali nepravočasna uporaba krompirja samo poslabša položaj..

Krompirjev sok naj bi bil učinkovit v boju proti čirom na želodcu in gastritisu. Prav tako normalizira prebavni proces in lajša zgago. Pozitiven učinek je predvsem posledica prisotnosti škroba v gomoljih - dobrega ovojnega sredstva. Poleg tega je sok indiciran za diabetike (blag do zmeren diabetes), saj normalizira presnovo ogljikovih hidratov. Krompirjev sok pomaga tudi pri čiščenju telesa strupenih elementov in toksinov. V ta namen ga pogosto pomešamo s sokom zelene ali korenja..

Pred začetkom zdravljenja s sokom svetujemo, da meso, ribe, začimbe in začimbe nekaj dni izključite iz prehrane in jih nadomestite s proizvodi rastlinskega izvora. To bo pomagalo pripraviti vaše telo na sok iz surovega krompirja..

Običajno je v primeru motenj v delu prebavil priporočljivo, da po bujenju na tešče spijemo en kozarec soka, nato gremo še pol ure v posteljo, po še pol ure pa lahko zajtrkujemo. Po desetdnevnem zdravljenju s sokom mora slediti desetdnevni odmor. Nato lahko tečaj še enkrat ponovimo. Pri težavah s srcem je priporočljivo piti 100 ml soka trikrat na dan pred obroki. Tečaj traja tri tedne, nato pa je potreben en teden odmora.

Za pripravo krompirjevega soka morate izbrati zdrave gomolje, ki niso vzklili. Pomembno je, da lupina nima zelenkastega odtenka, kar kaže na prisotnost strupene snovi v gomolju. Prav tako ni priporočljivo iztisniti soka od februarja do naslednje letine krompirja, saj se v njem kopiči solanin, količina uporabnih elementov pa se zmanjša..

Izbrani krompir je treba oprati, obrisati in spraviti skozi sokovnik. Alternativni način je, da krompir naribamo ali prepustimo skozi mlin za meso in nato precedimo skozi gazo. Najbolje je, da pripravljeni sok spijete takoj, saj med skladiščenjem potemni, postane rdečkast in njegova vitaminska aktivnost se znatno zmanjša.

Krompirjeve obkladke uporabljamo za različne namene. Najprej naj bi pomagali znebiti se kašlja. Učinek dosežemo z zmanjšanjem edema dihalnih poti in povečanjem izkašljevanja sluzi s segrevanjem prsnega koša. Za pripravo obkladka morate v lupini umiti in zavreti 3-5 gomoljev. Nato zgnetemo krompir, ga damo v gazo in nanesemo na pacientov hrbet in prsni koš ter ga zavijemo z brisačo 45-60 minut. Postopka ni mogoče izvajati pri otrocih, mlajših od 4-5 let. Tudi obklad je kontraindiciran, če ima bolnik vročino..

Drugič, krompirjevi obkladki so priporočljivi za bolečine v sklepih. 200-300 g surovega krompirja je treba naribati in zmešati z enako količino naribanih korenin hrena. Nastalo maso je treba nanesti na noge, prekriti s celofanskim filmom in ogreti z volneno krpo. Običajno se tak obkladek dela ponoči..

Tretjič, krompirjevi obkladki so lahko koristni, če zaradi utrujenosti in pomanjkanja spanca pod očmi dobite podočnjake in vrečke. Za pripravo obkladka morate oprati in naribati en krompir na drobnem ribniku. Nato dobljeno maso razdelite na polovico, oba dela zavijte v gazo in za 10 minut nanesite na oči.

V primeru akutnih bolezni dihal, ki jih spremlja kašelj, je priporočljivo vdihavanje nad krompirjem. Krompir kuhamo brez soli v malo vode. Postavite si brisačo na glavo in dihajte nad paro 5-10 minut.

Krompirjeva juha vsebuje veliko vitaminov in mineralov, s katerimi so bogati gomolji. Tradicionalni zdravilci trdijo, da lahko pomaga pri lajšanju oteklin in izboljšanju delovanja srca. Priporočljivo je, da krompir kuhamo v lupini in brez soli. Trikrat na teden morate piti toplo juho. Menijo tudi, da so kopeli s krompirjevo juho koristne za kožo rok, saj jo naredijo mehko in spodbujajo celjenje majhnih ran..

V ljudski medicini se poleg samih gomoljev uporabljajo tudi krompirjevi cvetovi, iz katerih pripravljajo tinkture. Veljajo za učinkovite proti glivicam. Po receptu se majhna količina cvetov (približno 1 žlica) prelije z 250 ml vrele vode in vztraja 3-4 ure v termosu. Takšna tinktura je shranjena v hladilniku največ dva dni. Za daljše skladiščenje (v dveh tednih) je treba nastalo tinkturo zmešati s 30 ml alkohola ali vodke.

Nekateri tradicionalni zdravilci uporabljajo cvetne tinkture za zdravljenje rakavih tumorjev. Po receptu je treba 1 žlico cvetov preliti z dvema kozarcema vrele vode in nato infundirati približno 30 minut. Po tem pustite še približno 3 ure v zaprti posodi v pečici. Nastalo tekočino je treba piti trikrat na dan, po 100 ml. Potek zdravljenja je 3 tedne. Vendar je treba to obdelavo uporabljati zelo previdno, saj je koncentracija alkaloidov v cvetovih rastline veliko višja kot v gomoljih..

V orientalski medicini

V klasičnih orientalskih razpravah o medicini krompir ni bil omenjen, ker v času njihovega pisanja niso vedeli za krompir v teh delih. Vendar pa na primer v sodobni tibetanski medicini verjamejo, da ta zelenjava koristi živčnemu sistemu (sistem Rlung v smislu tibetanske medicine), ki uravnava vse procese v telesu..

Postopno izčrpavanje sistema Rlung vodi do staranja telesa, uživanje krompirja pa pomaga vzdrževati in krepiti ta sistem ter upočasnjuje staranje. Krompir ima tudi antidepresivne lastnosti in pomaga telesu, da si opomore od stresa. Poleg tega velja za preventivni ukrep proti nespečnosti. Poleg tega krompir pozitivno vpliva na delo kardiovaskularnega in prebavnega sistema..

Krompir je pogosto izključen iz števila zdrave zelenjave, saj ga orientalska medicina uvršča med "hladilna" živila, torej tista, ki upočasnjujejo presnovo. Pravzaprav je to enostavno nadomestiti, če krompirju dodamo "ogrevalno" sol, črno in rdečo papriko, česen, koper ali ghee..

V tibetanski medicini verjamejo, da "bolezen vstopi v telo in ga zapusti skozi kožo". "Izhod" iz bolezni običajno spremlja vnetje kože, s katerim se lahko spoprijemo s tanko narezanimi koščki krompirja. Priporočljivo je tudi nanašanje surovega krompirja v primeru opeklin prve in druge stopnje..

V znanstvenih raziskavah

Krompir je že dolgo in ne preneha biti predmet znanstvenih raziskav v različnih smereh. To zanimanje je razloženo z dejstvom, da je krompir izdelek, ki lahko milijonom ljudi zagotovi hrano in zapleten nabor uporabnih elementov po minimalni ceni. Raziskovalci preučujejo načine za izboljšanje načinov sajenja, gojenja, spravila in shranjevanja krompirja, razvijajo metode vzreje krompirja za določene načine njegovega gojenja in izbirajo okolju prijazne tehnologije za zaščito pred škodljivimi organizmi in patogeni.

Poleg tega krompir aktivno preučujejo v medicini. Poskusi na prašičih so pokazali, da surovi ali toplotno obdelani in zaužit hladen krompir blagodejno vpliva na črevesje in krepi imunski sistem [11]. Prav tako so ameriški znanstveniki razvili vrsto "zlatega" krompirja, ki vsebuje več vitaminov in mineralov. Tako zagotavlja skoraj 42% dnevne vrednosti vitamina A in 34% vitamina E za otroka [12]. To sorto naj bi prinesli v države v razvoju, kjer ljudje trpijo zaradi pomanjkanja polnovredne in zdrave hrane..

Raziskovalci so tudi ugotovili, da je virus, ki najpogosteje okuži grmovje krompirja, zelo podoben enemu od proteinov, ki povzročajo Alzheimerjevo bolezen. Zdaj to podobnost uporabljajo za ustvarjanje protiteles, ki bi pomagala vsaj upočasniti začetek bolezni [13]. Američani verjamejo tudi, da vijolični krompir pomaga ubiti matične celice raka v debelem črevesu. Poskusi na miših so pokazali, da meso pečenega vijoličnega krompirja zmanjša vnetje in zavira rast tumorja [14].

Etilni alkohol pridobivajo iz odpadkov, ki nastanejo pri predelavi krompirja, vendar ruski znanstveniki govorijo o možnosti pridobivanja drugih visokokakovostnih protimikrobnih snovi [15]. Končno se je v Veliki Britaniji krompirjev škrob začel uporabljati za proizvodnjo biorazgradljivih vlaknenih plošč srednje gostote (MDF), za katere je značilna visoka stopnja prijaznosti do okolja [16].

V dietetiki

Kljub dejstvu, da krompir zaseda vodilni položaj med najbolj kalorično zelenjavo, neupravičeno velja za tabu izdelek za ljudi, ki gledajo svoje postave. Znanstveniki iz ameriškega nacionalnega nutricionističnega centra so izvedli študijo in ugotovili, da zaradi velike količine kalija v svoji sestavi krompir pomaga pri odstranjevanju odvečne tekočine iz telesa in tako lahko celo privede do izgube odvečnih kilogramov.

Težave s prekomerno telesno težo se pojavijo le, če pražen krompir pojemo ali začinimo z mastnimi omakami. V kuhani, dušeni ali pečeni obliki lahko krompir postane celo osnova prehrane na tešče, če ga namesto rib in mesa uporabljamo z drugo zelenjavo in začimbami..

Ker ima krompir dober okus in visoko hranilno vrednost, je bogat z vitamini in minerali, je lahko prebavljiv, se pogosto uporablja v otroški in dietetični hrani. Krompir se običajno priporoča bolnikom s kronično ledvično odpovedjo, boleznimi srca in ožilja, arterijsko hipertenzijo, aterosklerozo, boleznimi prebavil. Vendar pa krompir ni priporočljiv za ljudi, ki trpijo za hudo sladkorno boleznijo in debelostjo [17].

Pri kuhanju

Krompir je vsestranska zelenjava, ki se uporablja v receptih po vsem svetu. Krompir je bistvena sestavina juh in dobra priloga. Poleg tega se daje v solate, pite, mesne jedi in na njeni osnovi so narejene krompirjeve palačinke. Kuhanje krompirja je enostavno. Tako sam kot del različnih jedi ga najpogosteje kuhamo, dušimo ali pečemo v pečici.

Da bi jed postala čim bolj okusna, izberite pravi krompir. Glede na gostoto celuloze je običajno, da jo razdelimo na 4 vrste: A, B, C in D. Krompir tipa A vsebuje najmanj škroba in slabo zavre. Najpogosteje se uporablja za solate. Krompir tipa B je primeren za pripravo čipsa, krompir tipa C pa za cvrtje. Tip D je najbolj močna sorta in je najboljši za enolončnice in pireje.

Vendar je označevanje običajno le na uvoženem krompirju. Če je ni, lahko krmarite po barvah. Za sorte rdečega krompirja ("red-tamb", "roseval", "sheri") je značilna visoka vsebnost antioksidantov in se med kuhanjem ne drobijo. Običajno se ta krompir pozimi dobro obdrži. Bele sorte ("Erow", "Tiras", "Tsiganka") vsebujejo veliko vitamina C in tak krompir praviloma dobro zavre. Rumene sorte ("simfonija", "rosalinda", "adretta") so bogate s karotenom in med kuhanjem ohranijo obliko.

Kombinacija z drugimi izdelki

Po mnenju privržencev zdrave prehrane so tradicionalne kombinacije krompirja z mesom, ribami ali jajci nesprejemljive. Menijo, da se škrobnata hrana ne meša dobro z živalskimi beljakovinami. Torej, za prebavo krompirja telo izloča alkalne encime, ki jih raztopi klorovodikova kislina, ki jo proizvaja želodec za predelavo mesa. Tako ne prebavljena hrana vstopi v črevesje, kjer se lahko proces fermentacije začne z aktivnim sproščanjem toksinov..

Kombinacija krompirja z rastlinskim oljem, kislo smetano, sirom, zeleno zelenjavo in stročnicami velja za zdravo in koristno..

Pijače

Krompirjevi napitki imajo specifičen okus, vendar veljajo za zelo koristne za telo. Sok iz surovega krompirja in krompirjeve juhe je priporočljivo piti kot zdravilo za različne bolezni. Pogosto se krompirjevemu soku doda pesa, zelena ali korenje. Poleg tega se iz gomoljev pripravi tradicionalna pijača - naravni živi kvas. Z dodatkom ovsenih kosmičev lahko iz krompirja nastane celo žele, ki velja za pomirjujoče sredstvo za razstrupljanje..

Nevarne lastnosti krompirja in kontraindikacije

Kljub izjemni uporabnosti in pomembnosti krompirja v prehrani ga lahko uporabljate le z nekaterimi zadržki:

  • jesti je treba samo gomolje krompirja, saj zgornji del grma (stebla, listi, cvetovi in ​​plodovi) vsebuje alkaloid solanin, ki lahko povzroči zastrupitev telesa;
  • zelenega in vzklilega krompirja prav tako ne smemo zaužiti zaradi njegove toksičnosti;
  • sok iz surovega krompirja lahko kuhamo največ do februarja, saj se po tem solanin začne kopičiti v samih gomoljih in v njihovih lupinah;
  • med kuhanjem krompirja pri temperaturi 120 stopinj in več se aminokislina asparagin, ki ga vsebuje, pretvori v rakotvorno snov akrilamid, zato je zaželena katera koli druga metoda toplotne obdelave, razen cvrtja;
  • krompir ni priporočljiv za debele ljudi;
  • krompir je treba uporabljati previdno pri bolnikih s hudo sladkorno boleznijo.

Na tej ilustraciji smo zbrali najpomembnejše točke o koristih in možnih nevarnostih krompirja in zelo vam bomo hvaležni, če boste sliko delili na družbenih omrežjih s povezavo do naše strani:

Zanimiva dejstva

Po vstopu v Evropo krompir ni kmalu postal priljubljen med kmeti. Dolgo časa so bili sumljivi na to rastlino, ker so jo imeli za strupeno. Po legendi je pruski kralj Friderik Veliki, da bi prepričal svoje podložnike, ukazal sajenje krompirja blizu svojega gradu in ob njem postavil dnevno stražo. Ker so mislili, da vojaki varujejo nekaj vrednega, so se kmetje ponoči odpravili do gradu in oropali nasade. Ta "reklamni" trik je prispeval k širjenju krompirja med lokalnimi prebivalci.

V Franciji je krompir dolgo igral vlogo okrasne rastline in je rastel izključno v botaničnih vrtovih. Dame iz visoke družbe so si v lase vtkale krompirjeve rože, moški pa so jih nosili v butonijerah. Poskus kraljevine, da bi rastlino uvedli v kmetijsko življenje, se je izkazal za neuspeha. Šele v 18. stoletju je agronomu in farmacevtu Antoinu Parmentierju uspelo postopoma premagati odpor ljudi. Ukvarjal se je s popularizacijo krompirja, prirejal je večerje, na katerih je goste pogostil s krompirjevimi jedmi. Tako mu je uspelo postaviti temelje za gojenje krompirja kot zelenjavne poljščine..

V Rusiji so ljudje tudi z zaskrbljenostjo in nezaupanjem pozdravili nastanek nove kulture. Krompirju so rekli "hudičevo jabolko" in "plod nečistk", pridigarji starovercev pa so gojenje te rastline preprosto prepovedali. Vendar so se oblasti zatekle k nasilnim ukrepom in prisilile kmete, da so posadili "sumljivo" zelenjavo. Zaradi tega so sredi 19. stoletja množični ljudski upori, imenovani "krompirjevi izgredi", zajeli državo..

Zanimivo je, da so le 50 let po ruskih "krompirjevih neredih", v dobi zlate mrzlice, na Aljaski rudarji zlata cenili krompir, vreden zlata. In vse zato, ker imajo gomolji krompirja visoko hranilno vrednost in so bogati z vitaminom C, ki je iskalcem zlata pomagal v boju proti skorbutu in drugim boleznim..

O krompirju so vedeli veliko na Irskem, kjer je ta korenovka postala glavna hrana kmetov v 18. stoletju. Poleg tega je bilo prebivalstvo države tako odvisno od te poceni zelenjave, da je pridelek, ki ga je povzročila bolezen, uvožena iz Amerike, pripeljal do resnične katastrofe. Irsko je zajela velika krompirjeva lakota, ki je ubila milijon ljudi. Približno milijon ljudi je zapustilo državo in pobegnilo pred pomanjkanjem hrane [18].

Verjetno se je zato na Irskem pojavil rek: »krompir in poroka sta dve resni stvari, za katero bi se šalili« [19]. Obožujejo krompir tudi v Nemčiji, kjer je analog ruskega pregovora "norci imajo srečo". Nemci običajno rečejo, da imajo "najbolj neumni kmetje največ krompirja". In v ruščini obstaja rek "miza brez krompirja je kot zabava brez harmonike".

Peli in ovekovečevali so krompir ne samo v ljudski umetnosti. Na primer, mnogi slikarji na svojih slikah upodabljajo cvetoče krompirjeve polja, postopek sajenja in spravila krompirja in celo postopek njegovega uživanja. Te teme ni zanemaril niti Vincent Van Gogh, ki je imel celo vrsto slik: "Krompirjevke", "Ženska, ki kopa krompir" in "Košara s krompirjem".

Poleg tega so pisali pesmi in pesmi o krompirju. Na primer, v filmu "Zajtrk na travi" se sliši pesem "Krompir" (glasba V. Shainsky, besedilo M. Lvovsky), Vladimir Vysotsky pa je zapel lastno pesem "Tovariši znanstveniki". Pesnik Ivan Demyanov je nato napisal otroško pesem o krompirju:

Da so moje dlani črne,
Nihče me ne graja.
Krompir z mojo babico
Sadili smo ob ograji!
Kmalu tukaj na mehkih pobočjih,
Kjer je lopa ogrevala stranice,
Veliko zelenih lokov
Maja se bo vezala na grebenu.
Po rumeni, beli, modri
Lučke bodo zasvetile -
Tako lepe bodo,
Naše postelje ob reki!
Naj bodo moje dlani umazane,
Sem že navajena delati...
In okusnejšega krompirja ni,
Da se boste posadili v greben!

Številni muzeji in festivali, ki so mu posvečeni, so najboljši dokaz pomena krompirja v našem življenju. In 30. maj je svetovni dan krompirja. Tudi po vsem svetu ljudje svojo ljubezen do te zelenjave izkazujejo tako, da ji postavljajo spomenike:

Poleg tega je leta 1995 krompir postal prva zelenjavna kultura, pridelana v ničelni gravitaciji - na vesoljski ladji Columbia. Toda na tleh rejci ne sedijo brez rok. Uspelo jim je razviti mehko in zelo nežno sorto krompirja, imenovano "La Bonnotte". Čeprav je po legendi ta krompir vzrejal vrhovni bog Inkov. La Bonnotte sadimo in nabiramo v celoti ročno in ne več kot 100 ton na leto. In cena za en kilogram takšne dobrote doseže 500 evrov.

Botanični opis

Botanično je krompir večletna gomoljasta rastlina družine Solanaceae. Toda v vsakdanjem življenju krompir pogosto imenujejo "drugi kruh", ker je skupaj s pšenico, rižem, koruzo in sladkornim trsom med petimi najpomembnejšimi pridelki na svetu [1,2].

Zgodovina

Zgodovina krompirja sega več kot eno tisočletje in znanstveniki verjamejo, da so se divje vrste te rastline prvič začele jesti že v 5. stoletju pred našim štetjem. starodavni Indijanci, ki so živeli v Južni Ameriki. Kdaj in kako je krompir zapustil domovino, ni zagotovo znano, vendar se domneva, da je v Evropo prišel prek Iberskega polotoka in Britanskega otočja sredi 16. stoletja [3]..

V Španiji in zlasti na Irskem je krompir hitro postal trdna sestavina lokalne prehrane, vendar v preostali Evropi ni bil zelo priljubljen in je dolgo časa veljal za hudičevo delo. Kljub temu so se informacije o resnični vrednosti krompirja sčasoma širile po starem svetu in v nasprotju s prvotnim nezaupanjem so ga začeli gojiti in jesti v Nemčiji, na Nizozemskem, v Belgiji, Franciji in drugih evropskih državah..

Prvi, ki je krompir opisal konec 16. stoletja in mu dal sodobno znanstveno ime Solanum tuberosum (latinsko gomoljasto nočnico), je bil švicarski botanik Kaspar Baugin [4]. Kar zadeva splošno ime za krompir, se to od države do države razlikuje. Tako na primer rusko ime "krompir" izhaja iz nemške besede "kartoffel", ki si je bila izposojena iz italijanskega jezika. V Italiji so krompir po analogiji s tartufi imenovali "tartufoli" (italijanski tartufo), saj se njegovi gomolji, tako kot gomolji tartufov, nahajajo pod zemljo..

Angleško ime "krompir" izvira iz španske besede "patata". Španci pa so to ime prevzeli od Indijancev, ki so kombinirali njihove besede "papa" (krompir) in "batata" (sladki krompir). V Franciji krompir še vedno imenujejo "pomme de terre" (francosko za zemeljsko jabolko) [5].

Sorte

Glede na dejstvo, da je krompir nezahtevna rastlina, ga lahko gojimo na najrazličnejših tleh v svoji sestavi, ne glede na značilnosti podnebnih razmer in temperaturnih nihanj [6]. Zato se ta kultura goji v več kot sto državah sveta z zmernim, subtropskim in tropskim podnebjem. Če želite pridobiti kakovostno letino, morate vedeti, katera sorta je primerna za tla in vremenske razmere na določenem območju..

Obstaja ogromno sort krompirja (približno 4000), od različnih divjih vrst v Južni Ameriki do vrst, ki jih rejci redijo. Običajno se sorte delijo na kategorije glede na čas zorenja: 70-80 dni (zgodnje zorenje), 90-120 dni (srednje zorenje), 140-150 dni (pozno zorenje) [1].

Poleg tako znanih sort, kot so Adretta, Riviera, American ali Granada, ki ustrezajo tradicionalnim predstavam o videzu krompirja (rjavkasta lupina in svetlo rumenkasto meso), obstajajo tudi zelo nenavadne sorte z obarvanim mesom ali pestro zunanjo barvo. Na primer, krompir Vitelotte ima temno vijolično barvo mesa, medtem ko ima krompir All Blue tako modro lupino kot meso. Sorta Bikini ima nenavadno rdeče-rumeno lupino, gomolji Christine imajo temno rdečo lupino, krompir Shetland pa je na zunanji strani črn.

Gojenje lastnosti

Krompir velja za večletno rastlino in ga pogosto najdemo v naravi doma, v Južni Ameriki. V Evropi pa ga gojijo kot enoletno rastlino. Odvisno od sorte lahko krompirjev grm zraste od 30 do 150 cm v višino in ima od 4 do 8 stebel. Barva listov je od svetlo zelene do temno zelene z rjavim odtenkom [1]. Na koncih stebel se običajno pojavijo majhna socvetja bele, roza ali lila barve, odvisno od sorte..

Bližje jeseni na grmu nastanejo plodovi - majhne mesnate jagode zeleno bele barve. Vrhovi in ​​jagode vsebujejo strupeno snov solanin, ki rastlino ščiti pred škodljivimi bakterijami in žuželkami. Gomolji, ki se uporabljajo za hrano, se nahajajo pod zemljo. Na zunanji strani krompirja so tako imenovane očeske (od 3 do 15 brstov na gomolj), ki se nato razvijejo v mlade poganjke. Krompir lahko gojimo na katerem koli odprtem polju, v rastlinjakih in celo v loncih.

Čas sajenja te rastline je odvisen od zorenja gomoljev. Zgodnje sorte običajno sadimo, ko se tla segrejejo do 10 ° C, čeprav nekateri vrtnarji za sajenje krompirja izberejo lunine dni. Vendar se sadilni material začne pripravljati 30-40 dni pred izkrcanjem. Gomolji v velikosti piščančjega jajca, izbrani jeseni, se raztresejo po tleh ali položijo v eno plast v škatle in shranijo pri temperaturi 12-15 ° C, vedno na svetlobi in pri visoki vlažnosti..

Samo sajenje krompirja lahko izvedemo na različne načine, odvisno od gostote tal. V vročem podnebju in rahli rahli zemlji se naredijo luknje za krompir, medtem ko se v vlažnih podnebjih režejo grebeni za krompir v vlažnih tleh, s čimer se zasaditev dvigne nad nivo tal. Včasih se uporablja razmnoževanje s semeni. Če želite to narediti, vzemite semena iz zrelega krompirja in jih posadite v škatle in jih pustite na osvetljenem mestu. Sadike, visoke 13-15 cm, presadimo v začetku maja.

Gojenje krompirja vedno spremlja zatiranje škodljivcev. Koloradski hrošč in žična črv sta prava nadloga za nasade krompirja. Ličinke in odrasli koloradski hrošči jedo tako liste krompirjevega grma kot same gomolje. Kar zadeva žičnico, je nevarnost le ličinka te žuželke, ki grize korenine in gomolje, kar vodi do venenja in propadanja rastline. Da se znebite teh škodljivcev, morate uporabiti kemikalije..

Izbira in shranjevanje

Ne smete jemati ozelenjenega ali že vzklilega krompirja, vsebuje alkaloide, ki lahko povzročijo zastrupitev. Majhne luknje, globoki utori in rjave lise kažejo, da je bil krompir izpostavljen škodljivcem. Kvaliteten krompir mora biti čvrst in elastičen brez zunanjih poškodb ali napak. Če krompir podleže pritisku nohta in iz njega začne iztekati tekočina, so pri gojenju najverjetneje uporabili nitrate. In ko z nohtom prebodete kožo dobrega krompirja brez pesticidov, boste zaslišali zvoneč hrustljav zvok.

Če morate za zimo izbrati krompir za shranjevanje, so primerne srednje in pozno zoreče sorte. Prav tako je vredno biti pozoren na velikost korenovk. Srednji do majhni gomolji vsebujejo več hranil. Poleg tega je zrelost krompirja odvisna od debeline lupine - debelejši kot je, bolj zrel je krompir in bolje ga je treba hraniti. Olupljene in posušene gomolje je najbolje hraniti pri 2-7 ° C. Tudi krompir je treba občasno razvrstiti in se znebiti gnilih korenovk, da se prepreči širjenje okužb..

  1. Dubrovin Ivan. Vse o navadnem krompirju. - M.: Eksmo-Press, 1999. - 96 str..
  2. Nacionalni svet za krompir, vir
  3. Zgodovina krompirja, vir
  4. Hielke De Jong, Joseph B. Sieczka, Walter De Jong. Popolna knjiga krompirja: Kaj mora vedeti vsak pridelovalec in vrtnar. Preša za les. Portland, London. 2011.
  5. Wikipedia, vir
  6. Fatyanov V.I. Krompir. - M.: OlmaMediaGroup. 2010. - 67 s.
  7. Lastnosti krompirja, vir
  8. Kako lahko krompir koristi mojemu zdravju, vir
  9. Krompirjeva prehrana, vir
  10. Koristi krompirja za zdravje, vir
  11. Društvo kemične industrije. Krompirjeva solata lahko pomaga imunskemu sistemu. ScienceDaily, 25. junij 2017, vir
  12. Državna univerza Ohio. "Zlati" krompir prinaša obilo vitaminov A in E. Javna knjižnica znanosti, 8. november 2017, vir
  13. Ameriško društvo za biokemijo in molekularno biologijo. Krompir je morda ključ do zdravljenja Alzheimerjeve bolezni, ScienceDaily, 16. avgust 2008, vir
  14. Warner Bryan. Pisani krompir lahko vsebuje močan udarec za preprečevanje raka. Penn State, 26. avgusta 2015, vir
  15. Kuličenko E.O., Andreeva O.A., Lukashuk S.P., Mazurina M.V. Raziskovanje kemijske sestave in protimikrobne aktivnosti periderma gomoljev krompirja // Farmacija in farmakologija №4 (11). - Pyatigorsk, 2015, vir
  16. Nov gradbeni material, ki ga je mogoče reciklirati, deloma narejen iz krompirja, bi lahko pomagal rešiti problem odpadkov. Univerza v Leicesterju. 31. oktober 2013, vir
  17. Kapitanova E.K. Oda krompirju // Medicinske novice №10. - Minsk, 2015, vir
  18. Zgodovina krompirja, vir
  19. Solomonik T., Sinelnikov S., Lazerson I. Evropska krsta. Kulinarične mojstrovine sveta. - SPb.: Založba "Neva", 2006. - 368s.
  20. Nacionalna podatkovna baza hranil, vir

Prepovedana je uporaba kakršnih koli materialov brez našega predhodnega pisnega soglasja..

Uprava ni odgovorna za noben poskus uporabe katerega koli recepta, nasveta ali diete in tudi ne jamči, da vam bodo navedeni podatki pomagali ali škodovali osebno. Bodite previdni in se vedno posvetujte z ustreznim zdravnikom!