Črkovanje kot: hruška ali hruška?

Prisotnost sikajoče črke "w" na koncu besede hruška otežuje njeno pisanje. Ker se takoj pojavi vprašanje, ali je za ublažitev dane besede na koncu potreben dodaten mehki znak. Zato ugotovimo, kako pravilno črkovati želeno besedo..

Ta beseda izhaja iz samostalnika "hruška" in je njegova množinska oblika v rodilniku. Zato je treba pogledati črkovalna pravila za samostalnike, ki se končajo s sikajočo črko z mehkim predznakom..

Ko smo našli ta pravila, izvemo, da ko imamo pred seboj podoben del govora, je v vseh primerih napisan brez mehkega znaka. Zato tudi v našem primeru ni potrebno..

Pravilen odgovor: hruška.

Prosim, kupite mi več hrušk, saj bo pot dolga in občasno boste morali prigrizniti.

Na mizi je bilo več hrušk in jabolk, očitno jih je mama zjutraj pozabila vzeti v službo.

Kako se črkuje hruška ali hruška?

kako pravilno črkovati besedo hruške ali hruške?

kako se črkuje beseda hruška ali hruška?

Različica "hruška" je videti smešno in napačno, zato je pravilno napisati "hruška", brez mehkega znaka.

Obliko "hruška" lahko najdemo pri tvorbi množine samostalnika "hruška" (v rodilniku).

Če v stavku vidimo obliko "Hruška" (na sredini stavka, vendar z veliko začetnico), potem je to najverjetneje tako imenovani "vokativni pogovorni". Osebo po imenu Hruška nekdo pokliče ali iz nekega razloga pritegne njeno pozornost.

V obeh primerih mehki znak ni potreben. Če je beseda odgovorila na vprašanje "kaj počneš?" - nato še črkovanje. In ko bo odgovoril "kaj?", Bo zadnja črka "w".

Sklonitev samostalnika "hruška"
(sprememba velikosti in številk)

Samostalnik "gr ú sha" (ne.)

OvitekEdninaMnožina
Nominative
WHO! kaj?
gr u shagr nas ši
Genitiv
Koga? Kaj?
gr nas šigr u w
Dativ
WHO? Kaj?
gr ugr oom
Tožilnik (neod.)
Koga? kaj?
gr vaugr nas ši
Instrumentalna
Kdo? Ne?
gr u
gr na vratu
gr nas šami
Predložen
O kom? O čem?
gr ugr u šah

Skupno izboljšanje zemljevida besed

Zdravo! Moje ime je Lampobot, sem računalniški program, ki pomaga narediti Zemljevid besed. Zelo dobro znam, toda za zdaj ne razumem dobro, kako deluje vaš svet. Pomagaj mi ugotoviti!

Hvala! Vsekakor se bom naučil ločevati pogoste besede od visoko specializiranih..

Kako jasen je pomen besede skladišče (pridevnik):

Združenja za besedo "hruška"

Sopomenke za "pear"

Stavki z besedo "hruška"

  • V telovadnici so brcali teniško žogico, se malo vozili na sobnih kolesih in celo - nežno in nežno tapkali s pestmi po boksarski vreči.
  • Pritisniti ga je treba na vtičnico komolca in začeti pritiskati gumijasto žarnico.
  • V primeru urolitiaze je priporočljivo na prazen želodec pojesti dve divji hruški in iz njih piti kompot brez sladkorja.
  • (vse ponudbe)

Citati ruskih klasikov z besedo "hruška"

  • Vsa drevesa, grmičevje in rože so se priklonili pred njo, zreli sadeži, hruške, breskve in velika jabolka pa so se vzpenjala v njena usta.

Kombinacija besede "hruška"

  • boksarska vreča
    divja hruška
    zemeljska hruška
  • klaxon hruška
  • hruškasta oblika
    rezine hrušk
    hruškovo sadje
  • hruške operemo
    hruška je utihnila
  • jejte hruško
    spominjajo na hruško
    premagati hruško
  • (celotna tabela združljivosti)

Kaj je "hruška"

Pomen besede "hruška"

HUŠKA, in no. 1. Sadno drevo tega. rozaceae. (Mali akademski slovar, IAS)

Pošlji komentar

Poleg tega

  • Kako črkovati besedo "hruška"
  • Razčlenjevanje sestave besede "hruška" (morfemsko razčlenjevanje)
  • Citati z besedo "hruška" (izbor citatov)
  • Prevod "hruška" in primeri stavkov (angleščina)

Pomen besede "hruška"

HUŠKA, in no. 1. Sadno drevo tega. rozaceae.

Stavki z besedo "hruška":

V telovadnici so brcali teniško žogico, se malo vozili na sobnih kolesih in celo - nežno in nežno tapkali s pestmi po boksarski vreči.

Pritisniti ga je treba na komolčno votlino in začeti pritiskati gumijasto žarnico.

Pri urolitiazi je priporočljivo na prazen želodec pojesti dve divji hruški in iz njih piti tudi kompot brez sladkorja.

Hruška

To je sadna rastlina z večtisočletno zgodovino gojenja, ki se že skoraj ves ta čas bori za pravico, da ni nič slabša od bližnjega sorodnika jabolka. In hruška res ni nič slabša. Kalij, antioksidanti, grobe prehranske vlaknine, manj sadnih kislin, z vlakni povezani "lahki" sladkorji in druge koristne snovi naredijo to sadje tako okusno kot zdravo, v nekaterih primerih pa tudi zdravilno. Eksperimentalno dokazana na primer sposobnost hrušk, da zmanjšajo tveganje za razvoj diabetesa tipa 2 in preprečijo kapi.

Uporabne lastnosti hrušk

Sestava in vsebnost kalorij

Osnovne snovi (g / 100 g):Sveža hruška [1]Posušena hruška [2]V pločevinkah v sirupu [3]
Voda83,9626,6984,46
Ogljikovi hidrati15.2369,7015.17
Sladkor9,7562.2012.10
Prebavne vlaknine3.17.51.6
Beljakovine0,361,870,19
Maščobe0,140,630,03
Kalorije (Kcal)5726257
Minerali (mg / 100 g):
Kalij11653366
Fosfor12.597.
Kalcijdevet34pet
Magnezij7.334.
Natrij1.6.pet
Železo0,182.100,28
Cink0.100,390,08
Vitamini (mg / 100 g):
Vitamin C4,37.0,7
Vitamin PP0,1611.3720,154
Vitamin E0,120,060,08
Vitamin B60,0290,0720,014
Vitamin B10,0120,0080,010
Vitamin B20,0260,1450,016
Vitamin A0,0080,0010

Iz zgornje tabele je razvidno, da se koncentracija vseh mineralov in nekaterih vitaminov v suhih hruškah poveča (pogosto 4-5 krat). Vendar pa hkrati tudi kalorična vsebnost sadja naraste za enakih 4-5 krat zaradi opaznega povečanja količine sladkorja, zato bi morali ljudje, ki gradijo svojo prehrano, upoštevati, da svežih in posušenih hrušk v prehrani ni mogoče šteti za zamenljive izdelke.

Zdravilne lastnosti

Zdravilne lastnosti hruškine kaše niso posledica vitaminske sestave (v tem sadežu je sorazmerno malo vitaminov), ampak predvsem zaradi prisotnosti:

  • prehranske vlaknine (pektin), ki izboljšujejo delovanje črevesja, so odgovorne za izločanje škodljivih snovi in ​​toksinov, ki znižujejo holesterol;
  • kalij, mineral, ki je koristen za srce, zaradi česar hruška kaže blag diuretični učinek;
  • folna kislina (do 0,2 mg / 100 g, kar je več kot v jabolkih in slivah) in kobalt - hematopoetski elementi, ki sodelujejo pri tvorbi novih celic;
  • arbutin (do 60 mg / 100 g pri nekaterih sortah), ki lahko prepreči razvoj bolezni ledvic in mehurja.

En sadež zmerno zrele hruške vsebuje do 15-18% dnevne vrednosti vlaknin. Ta groba, neprebavljiva vlakna so potrebna za vitalno aktivnost koristnih bakterij v želodcu, katerih aktivnost v veliki meri določa stanje telesa kot celote. Groba vlaknina v črevesju deluje tudi kot čistilna goba, spodbuja krčenje črevesnih sten, znižuje raven holesterola z vezavo na svoje predhodnike (maščobne kisline) in lahko zmanjša aktivnost absorpcije sladkorja. Vendar bolj kot je sadje zrelo (in s tem tudi mehkejše), manj grobih vlaken ostane v njem..

Koža hrušk vsebuje bioflavonoide, čreslovine, arbutin, ki ima antiseptične lastnosti. Izzovejo strjevanje beljakovin bakterijskih celic, prispevajo k celjenju poškodb sluznice prebavnega trakta. Ker imajo plodovi protimikrobne in diuretične učinke, je hruška koristna pri okužbah sečil..

Glede na količino in kakovost sladkorjev je hruška na splošno podobna jabolku. Glede sorbitola (sladki glucit, ki nadomešča sladkor) pa je hruška opazno boljša od sadnega konkurenta. V soku nezrelih plodov hrušk je še posebej veliko sorbitola, kar je pomembno za bolnike z diabetesom mellitusom, ki ta živilski izdelek uporabljajo kot sladilo. Jabolko je tudi pred hruško po vsebnosti klorogenske kisline (30-80 mg / 100g), ki sadju daje diuretične in krepilne lastnosti.

Na internetu se pogosto razpravlja o nasprotujoči si sposobnosti hruške, da povzroči odvajalni in sidrni učinek. Razlog za to se imenujejo različni načini obdelave ploda - verjame se, da sveža hruška v velikih količinah povzroča drisko, hruškova juha pa, nasprotno, normalizira praznjenje. Predstavniki Klinike Raziskovalnega centra za prehrano in biotehnologijo ta paradoks pojasnjujejo z različno sestavo (in s tem tudi delovanjem) sadne kaše in njene lupine..

Pulpa hruške resnično deluje odvajalno, zato jo lahko uživamo ob zaprtju. Toda lupina sadja, ki vsebuje tanine, nasprotno kaže pritrdilno funkcijo in lahko ustavi drisko in drisko. A ker se tanini v decokcijah kažejo bolj nazorno, bo takšno "zdravilo" iz lupine hruške delovalo bolj učinkovito kot surovo sadje. Hkrati pa celuloze iz decokcije ali kompota z drisko še vedno ne smemo jesti - lahko povzroči nasprotni učinek.

V medicini

V farmakologiji se uporabljajo sestavine, pridobljene iz različnih delov sadja in rastline. Koža tega sadja je torej bogata z biološko aktivnimi snovmi, ki imajo antiseptične lastnosti, vsebuje čreslovine, bioflavonoide. Arbutin (glikozid, ki ga najdemo v koži hruške in v še večji količini v listih drevesa) je del zdravil, ki se uporabljajo za zdravljenje sečil in ledvic.

Na osnovi sestavin hrušk proizvajajo številna prehranska dopolnila. Ukrajinski proizvajalec uporablja koncentrat poganjkov drevesa Pyrus pyraster, divje hruške, popularno imenovane Soletrus, kot osnovni element za svoj balzam iz gozdne hruške. Melem je razglašen za močno protitumorsko, celjenje ran, protirevmatično, protiglivično in baktericidno sredstvo. Ena steklenica (20 ml) zadostuje za potek zdravljenja s priporočenim vnosom 3-4 krat na dan, 1-2 kapljici balzama na kozarec vode.

V ljudski medicini

Tudi stari Grki, ki so ustvarjali tradicije evropske ljudske medicine, so aktivno uporabljali plodove hrušk za preprečevanje in zdravljenje različnih bolezni in stanj. Morski bolezni so se celo izognili z nenehnim vpijanjem kosov tega sadja, zaradi česar so izginili značilni znaki motnje gibanja - slabost in omotica. Hruška se je uporabljala tudi kot zdravilo za zastrupitve z gobami. In hruškova semena so bila uporabljena kot antihelmintsko sredstvo.

Sodobni privrženci naturopatije aktivno uporabljajo tako sadeže kot hruškov sok:

  • zdravljenje urolitiaze in odstranjevanje vnetnih procesov v mehurju;
  • terapija vnetnih lezij prostate;
  • obnova funkcije trebušne slinavke;
  • normalizacija delovanja srčne mišice;
  • aktivacija procesov hematopoeze;
  • stimuliranje ledvic in jeter.

Nekatere od teh bolezni in stanj se kažejo v simptomih, ki lahko postanejo osnova za imenovanje tradicionalne terapije s hruškami. Tako so na primer hitra utrujenost, bolečine v mišicah, palpitacije srca, občutljivost na mraz, omotica in izguba apetita lahko znaki patologije tvorbe krvi, težave s krvnimi žilami in kapilarami ali bolezni srca, kar postane indikacija za zdravljenje z uporabo decokcij in infuzij hrušk v kot terapevtsko sredstvo.

Hruško kot eno glavnih zdravilnih sestavin tradicionalni zdravilci uporabljajo tudi za diagnosticiranje uroloških vnetij in črevesnih motenj. Poleg tega, da prehranske vlaknine aktivirajo črevesno peristaltiko, tanini patogenim bakterijam odvzamejo gibljivost. Na splošno si je treba zapomniti, da bodo velike količine celuloze pomagale oslabiti prebavni sistem, koža in decoction iz listov pa ga bo nasprotno okrepila..

Za decokcije se pogosteje uporablja "divja" hruška, katere plodovi se redko jedo, pogosto pa se skupaj z rastlinskim delom drevesa uporabljajo v različnih ljudskih zdravilnih praksah.

  • Poganjki iz osteohondroze. 1-2 mladi hruškovi veji je treba narezati na koščke (dolge 5-10 cm) in jih skuhati v litru vode (po potrebi se količina surovin sorazmerno poveča). Po vrenju poganjke hranimo še 20-30 minut na majhnem ognju, nato pa se juha ohladi in dve uri napolni. Nato surovino ekstrahiramo, tekočino filtriramo in jemljemo vsak mesec en mesec. Pred drugim tečajem si vzemite dvotedenski odmor.
  • Posušene hruške za prostatitis. Posušene hruške v receptu se vzamejo s količino 100 g na pol litra vode. Suho sadje najprej prelijemo z vodo (približno 30 C), infuziramo približno pol dneva in šele nato pošljemo na ogenj, dokler ne zavre. Po ohladitvi se juha vzame pol kozarca trikrat na dan, dokler simptomi ne odpravijo.
  • Posušena hruškova lupina zaradi prebavil. Pol kozarca sesekljane suhe lupine zmešamo s 3 žlicami ovsenih kosmičev in prelijemo z 0,5 litra vrele vode. Zmes kuhamo 15-20 minut, nato pa se ohladi in infuzira približno eno uro. Filtrirano tekočino jemljemo pol kozarca pred obroki, dokler se ne vzpostavi normalno delovanje prebavil.

Na podoben način se z uporabo posušenih hrušk s kašo in ovsenimi kosmiči pripravljajo odveke, ki jih tradicionalni zdravilci priporočajo ob alergijah. Le v tem primeru kašo običajno skuhamo v večji količini (100 g / 1,5 l) in jo po ohladitvi zmešamo s hruškovo juho (100 g / 1 l). Pijte dvakrat na dan po en kozarec.

V ljudski medicini zdravilci uporabljajo infuzije iz celuloze svežih in posušenih hrušk, listov in cvetov rastline za zdravljenje številnih bolezni od prostatitisa do adenoma..

  • Infuzija suhega sadja za adenom. Za zdravljenje benignih tumorjev žlez sodobni zdravilci priporočajo, da 250 gramov suhega sadja prelijemo z litrom vrele vode in ga pustimo v termo 8-9 ur. Po hranjenju v vroči vodi plodove zmeljejo in filtrirajo. Izdelek je treba jemati 4-krat na dan po četrt kozarca.
  • Infuzija listov za revmo. 2 žlici suhih listov se vlijejo v kozarec vroče vode in hranijo 2 uri. "Zdravilo" se jemlje trikrat na dan, 2 žlici.
  • Infuzija listov za dermatitis in izpuščaji. Zdravilo za zunanjo uporabo je priporočljivo kot protivnetno sredstvo za zdravljenje mastne kože obraza s seborejo, pa tudi z dermatitisom. Adstringentne lastnosti infuzije pomagajo skrajšati čas zdravljenja mladostniških aken. Za pripravo infuzije se običajno uporabljajo posušeni listi, nabrani v času cvetenja rastline. Zalijemo z vrelo vodo s hitrostjo 25-30 g na 100 ml in pustimo, da se kuha 5-8 ur.
  • Infuzija listov za prostatitis. Za vztrajanje boste potrebovali približno 1/3 skodelice suhih listov, ki jih 5 ur prelijete s kuhano vodo. Po napenjanju je infuzijo priporočljivo jemati vsak dan, dokler se ne ozdravi..
  • Infuzija cvetov za prostatitis. Rože vzamemo s 30 g na 250 ml kozarca vrele vode. Cvetovi, napolnjeni z vročo vodo, se infundirajo 10 minut. Nato infuzijo razdelimo na 3 obroke in pijemo ves dan..

V orientalski medicini

Prudovi hrušk so bili pozorni starodavnim kitajskim zdravilcem pred vsaj 2000 leti. Vendar so v tistih časih vse zdravstvene razprave govorile najprej o možni škodi hrušk. Zbirka iz III. Stoletja z naslovom "Zeliščarstvo Wu Pu" opozarja, da hrušk ne smejo jesti nosečnice, ženske po porodu, bolne, pa tudi vsi ljudje z vbodnimi in urezanimi ranami. Tudi zdravi ljudje so po avtorjevih besedah ​​tvegali, da bodo zboleli za prekomernim uživanjem hrušk. V knjigi iz 12. stoletja "Razširjeni pomen znanosti o zeliščih" je pojasnjeno, da če se ti plodovi zaužijejo preveč, pride do poškodbe vranice. In samo pijanci imajo radi hruške, saj ti sadeži potešijo žejo..

Tak odnos večinoma izzove mesto hrušk na znameniti lestvici Yin-Yang. Bolj ko je živilski proizvod vrednoti enakosti dveh načel - na nič na lestvici od -3 (Yin) do +3 (Yang) - tem bolj koristen je. Vendar ima hruška vrednost -3 in v sebi koncentrira največji Yin (žensko načelo), zato je to sadje kontraindicirano za ljudi z dobrim ravnotežjem..

V poznejših medicinskih delih kitajskih zdravnikov se začne odnos do hruške postopoma popravljati. Napredni strokovnjaki za svoj čas, eden za drugim, začnejo priznavati možnost uporabe hrušk v določenih pogojih pri zdravljenju določenih bolezni. V knjigi iz leta 1409 "Recepti za vse vrste pomoči" obstaja tak recept za "Pijačo za zdravljenje diabetesa": iz plodov ene od treh sort (e-li, yang-shui-li ali jiang-nan-xue-li) se iztisne sok, skuha z medom, ustekleničeno in občasno odvzeto po raztapljanju v hladni ali vroči vodi. Po okrevanju je treba zdravilo ustaviti.

Podroben opis uporabe hrušk je v svojem zeliščarju leta 1590 pustil slavni zdravilec Li Shizhen. Zbral je več primerov skoraj čarobnega zdravljenja diabetesa, opisanih v različnih virih, nakar je utemeljeno dvomil, da je učinek hrušk tako škodljiv, kot je bilo zapisano v starih medicinskih razpravah. Navedene zgodbe govorijo zlasti o ljudeh, ki so bili brezupno bolni, a jih je ozdravil konjski veterinar, menih ali zdravnik. V teh zgodbah so bolnikom svetovali, naj jedo sveže hruške, kadar koli je to mogoče, če pa to ne deluje, vsaj pijte hruškin sok ali suho sadje namočite v vrelo vodo..

Kumulativne izkušnje uporabe hrušk v tradicionalni kitajski medicini lahko predstavimo v naslednjih smernicah:

  • Hruške lahko in bi jih morali jesti s sindromom, ki se v kitajski in tibetanski medicini imenuje "sindrom vročine". Ta sindrom lahko vključuje tudi manifestacije diabetesa, poleg njih pa še znake, kot so želja po ohladitvi, suha usta (ki jih želite umiriti s hladno vodo), pordelost obraza in jezika (do barve maline).
  • Hruške so sprejemljive (vendar zmerno), da se znebite mačka in žeje v poletni vročini.
  • To sadje je kontraindicirano pri "hladnem sindromu", ki se kaže v mrzlici, zmrzovanju rok in stopal, bledi jezik, želja po ogrevanju s toplimi napitki.
  • Neželeno je, da sadje hrušk vključite v prehrano po porodu in s pomembno izgubo krvi, ki jo spremlja bledica, suha koža, omotica, tinitus.

Sirup za kašelj iz hrušk je na Kitajskem še vedno zelo priljubljen. Toda njegova uporaba je odvisna tudi od narave kašlja in osnovnega sindroma. Torej, s "sindromom vročine", za katerega je značilen kašelj z viskoznim in težko ločljivim temno rumenim sputumom, je indiciran sirup. In v primeru "hladnega sindroma" s kašljem, ki ga spremlja obilno odvajanje redkega bledega sputuma, je tak sirup prepovedano piti.

Starodavni arabski zdravilci so za lajšanje refleksa kašlja uporabljali tudi kuhane ali pečene hruške pri pljučnih boleznih. Za to so uporabili tudi smolo hruškovega drevesa, sprano z nekaj grami žvečilnega gumija z vodo..

V znanstvenih raziskavah

V zadnjih letih so znanstvene raziskave hrušk znanstvenike zanimali predvsem vpliv sadja na kardiovaskularni sistem, antidiabetične, protivnetne, antioksidativne lastnosti, pa tudi sposobnost sadja, da zmanjša tveganje za razvoj nekaterih vrst raka..

  • Obsežna statistična študija, ki so jo člani Evropske prospektivne preiskave raka in prehrane (EPIC) 8 let izvajali s preučevanjem prehranskih navad skoraj pol milijona ljudi, je razkrila nekatere odvisnosti prehrane in pojav pljučnega raka. Tako je bilo ugotovljeno, da je v skupini nekadilcev uživanje sadja (predvsem hrušk in jabolk) zmanjšalo tveganje za to bolezen, medtem ko pri zelenjavi takšne odvisnosti niso našli. (V skupini kadilcev pa je bila incidenca pljučnega raka manjša pri ljudeh, ki zelenjavo uvajajo v prehrano) [4].
  • Pred kratkim, leta 2019, so ameriški znanstveniki preučevali vpliv vsakodnevnega uživanja svežih hrušk na stanje srca srednjih in starejših ljudi. V s placebom nadzorovani klinični študiji, ki je bila izvedena v treh mesecih, je prišlo do rahlega znižanja krvnega tlaka v času krčenja srčne mišice in pomembnega znižanja pulznega tlaka (to je razlika med tlakom v času krčenja in sprostitve srčne mišice). Poleg tega je bilo zabeleženo kvalitativno zmanjšanje obsega pasu pri skupini preiskovancev, ki so dnevno prejemali dve sveži srednje veliki hruški [5].
  • Sposobnost biološko aktivnih sestavin, pridobljenih iz hrušk, da kažejo antidiabetične lastnosti, so testirali na laboratorijskih miših. Med poskusom je bila ugotovljena sposobnost izvlečkov hrušk, da stabilizirajo razvoj diabetesa tipa 2. Poleg tega so pri primerjavi koncentracije aktivnih komponent v celulozi in lupini hruške zabeležili znatno prevlado teh komponent v lupini (2–18-krat, odvisno od sorte) [6].
  • Laboratorijska študija in vitro, ki so jo izvedli kitajski znanstveniki, je pokazala, katere sorte, priljubljene v tej državi, kažejo največjo antioksidativno aktivnost in katere kažejo najbolj presenetljiv protivnetni učinek. Strokovnjaki so ugotovili neposredno povezavo med visoko koncentracijo triterpenoidov v sorti Dangshansu in protivnetnimi lastnostmi sadja. Opažena je bila tudi zelo visoka vsebnost fenolov, flavonoidov in različnih antocianinov v sortah Xuehua in Nanguo, kar je določalo njihove posebne antioksidativne sposobnosti [7].

Znanstvenike na splošno pogosto zanima antioksidativna sposobnost hrušk in izdelkov na njihovi osnovi (na primer čips), kar posredno kaže na velik potencial tega sadja v boju proti prostim radikalom, ki povzročajo nevarno oksidacijo lipidov, poškodbe membran (na celični ravni) in žilnih sten..

Hujšanje

Hruška se zdi presladka, da bi jo lahko šteli za učinkovito pomoč pri hujšanju s toliko sladkorja. Medtem sveži plodovi hrušk vsebujejo le 40–60 kcal (odvisno od sorte), sladkorja pa ni več kot jabolka, ki se zaradi kislin, ki jih vsebujejo, zdijo manj sladka..

Obstaja priljubljena 7-dnevna prehrana, ki kot eno glavnih sestavin uporablja hruške. Menijo, da lahko z njegovo pomočjo brez škode za zdravje "izgubite" do 5 kg.

  • Zajtrk: 250 ml jogurta z rženim kruhom, 2 hruški.
  • Kosilo: kuhana piščančja prsa (100 g), 3 žlice kuhanega riža.
  • Večerja: 2 hruški.
  • Skodelica zelenega čaja brez sladkorja pred spanjem.
  • Zajtrk: 2-3 riževe pogače, 1 hruška.
  • Kosilo: 50 gramov trdega sira z rženim kruhom.
  • Večerja: 2 hruški.
  • Pred spanjem 150 g skute.
  • Zajtrk: 150 gramov kuhane govedine s 50 grami ajdove kaše.
  • Kosilo: solata iz 2 hrušk in naribanega korenja.
  • Večerja: 2 hruški.
  • Pred spanjem solata iz 2 jajc z zelenjavo, začinjena z olivnim oljem.

Brazilski raziskovalci so v eksperimentu poskušali oceniti, kako nizkoenergijska prehrana z dodanimi hruškami pomaga ženskam med 30 in 50 leti pri hujšanju. V terenski študiji so tri skupine 2,5 meseca hranili enako kalorične porcije hruškovih, jabolčnih in ovsenih piškotov. Kljub enakosti kalorij so sadni dodatki pripomogli k učinkovitejšemu hujšanju [8]..

Pri kuhanju

Na jedilni mizi se hruška dobro poda k množici izdelkov, ki se na prvi pogled zdijo nezdružljivi s sladkim sočnim sadjem: s siri, svinjino, govedino, piščancem, oreščki in začimbami (začimbami), ki so povezane predvsem z mesnimi jedmi.

  • Hruška in sir. Star francoski pregovor pravi: "Gospod še nikoli ni sklenil popolnejšega zakona kot zveza hrušk in sira." Kombinacije gostega, mesnatega Bosca in zrelega cheddarja ter Comice s sirom brie veljajo za posebej harmonične. Modri ​​siri lahko zasenčijo nežno hruško, toda hruški zelo ustreza sladka krzna z mlečnimi odtenki in bledo dišečo aromo. Opis španskega sira Grazalema omenja "note zrelih hrušk", kar samo po sebi priča o združljivosti tega kozjega sira s hruško. Odličen partner za hruške je Livaro, vloženi normanski krem ​​sir s svojo "aromo", v katerem se ujamejo močne pikantne note.
  • Hruška in svinjina. Kulinarični strokovnjaki idealni par imenujejo hruška in pršut, italijanski nasoljeni pršut. Lahko jih kombiniramo brez dodatnih sestavin, pogosto pa jih kombiniramo v solatah, picah, paninijih (vročih sendvičih). Za razliko od jabolk se hruška bolje poda k mastnemu mesu, ampak k dobro ocvrtim majhnim koščkom.
  • Hruška in govedina. Sadje hrušk se kombinira z govedino v vsaj dveh priljubljenih azijskih jedeh. Yukhe je narejen iz drobno sesekljanega surovega govejega fileja, ki ga mariniramo v vroči sojini omaki in nato postrežemo z rezinami nashi (azijske hruške). V pulkogiju je pred cvrtjem na tanke trakove narezano govedino že marinirano v naribani hruški, riževem vinu, sezamovem olju in limoninem soku z začimbami.

Tako imenovani "hruškov med" je v nekaterih švicarskih kantonih postal blagovna znamka, to je sok hruške Tylers, močno zgoščen v viskozno (medeno) stanje. Ta sorta je bila vključena v klasični recept, ker je bila zelo pogosta v kantonu Lucern in je bila kot nalašč za kuhanje. Toda za pripravo medu doma lahko to hruško nadomestite s sorto, podobno po značilnostih. Glavno je, da se koncentrat izkaže za sladek in sočen, za uporabo še vedno trdih, ne prezrelih plodov, ki pa so kljub temu že začeli temneti in odpadati.

Po stiskanju sok hrušk filtriramo skozi veliko sito, da ločimo velike koščke celuloze, vlijemo v bakreno posodo in čez noč pošljemo v klet. V tem času se groba vlakna ("hrup") dvignejo na površino, ki jih je treba zbrati, sok, očiščen pred "hrupom", pa za 6 ur dajo v kotliček na ogenj, preden pena zbere peno. Sredi prejšnjega stoletja so med vojno kavo z mlekom nadomestili s tako temno rjavim medom z mlekom..

Toda za ljubitelje takšnih sladkarij in lizik z okusom in aromo hruške obstaja eno opozorilo: sadni ester izoamil acetat, ki je prisoten v sladkarijah, se imenuje "feromon čebeljega napada", saj žuželke z njegovo pomočjo posredujejo informacije o nevarnosti in potrebi po obrambi. Zato se čebele, ki so ujeli vonj hruškovih bonbonov, lahko obnašajo agresivno..

V kozmetologiji

Ekstrakt hruškinega sadja se pogosto pojavlja kot sestavina kozmetike v kremah in serumih proti staranju ter izdelkih za nego problematične kože. Tam pomaga zmanjšati velikost por, normalizira izločanje lojnic, izboljša presnovne procese, kožo obogati z organskimi kislinami.

Sposobnost sestavin, ki jih vsebuje hruška, da se borijo proti vnetnim procesom, uporabljajo tudi v domači kozmetologiji..

  • Zdravilni eliksir. Izdelek je narejen iz lupine hrušk (50 g na liter vode). Kožo odrežemo iz svežega sadja in kuhamo nad ognjem približno 30 minut, nato pa jo še približno 2 uri infundiramo. Zmes pred nanosom na razjede in rane filtriramo..
  • Maska proti staranju. Hruška je olupljena in celuloza zdrobljena do kašastega stanja. Tej masi dodajte eno žličko pomarančnega soka, medu in smetane. Po mešanju se sestava nanese na obraz četrt ure. Masko speremo s toplimi čajnimi listi (običajno zelenim čajem). Če želite obnoviti tonus in odpreti pore, lahko kožo dodatno podrgnete s kocko ledu.
  • Čistilna maska. Celuloza ene zrele hruške se pomeša z ovseno moko. Količina moke je odvisna od sočnosti sadja. Glavni cilj po mešanju je dobiti gosto kašo. Po 15 minutah držanja na obrazu masko speremo s hladno vodo.

Nevarne lastnosti hrušk in kontraindikacije

Hruška ima več lastnosti, zaradi katerih je to sadje v takšni ali drugačni meri nezaželeno za vključitev v prehrano. Tako je na primer prepovedano jesti hruškovo sadje pri akutnem in kroničnem pankreatitisu (vnetju trebušne slinavke). To je posledica prisotnosti celo zrelih plodov sklereid - kamnitih celic - odmrlih tkiv z lignificiranimi debelimi membranami. Njihove stene so včasih impregnirane z apnom, neprebavljivo vrsto voska (cutin) ali silicijevim dioksidom (silicijev dioksid)..

Zaradi kamnitih celic odvečne hruške veljajo za "težko" hrano tudi za ljudi z zdravim prebavili. Ljudje, ki trpijo zaradi poslabšanj, se morajo toliko bolj vzdržati diverzifikacije prehrane na račun tega sadja. Poleg tega prepoved velja za pečeno sadje in za naribano hruškino kamnito celico..

Oteževalni učinek hruške (če že obstajajo zdravstvene težave) lahko poslabša njena "soseska" na krožniku z mesnimi izdelki. Poleg tega ni priporočljivo, da celuloze surove hruške pijemo z vodo, da ne izzovemo driske, da je ne jemo na tešče in / ali takoj po obroku..

Obilje vlaknin v živilih praviloma ugodno vpliva na stanje telesa. Vendar pa lahko zloraba živil, ki vsebujejo veliko neprebavljivih vlaknin, povzroči močne tvorbe plinov, ki jih spremljajo boleči krči..

Obilje sladkorja v hruškovi kaši pripisujejo tudi potencialno nevarnim lastnostim tega sadja. Vendar ni povsem pravilno primerjati sadnih sladkorjev s sladkorji v sladkarijah ali pecivu, saj so v hruški povezani s prehranskimi vlakninami in se manj aktivno absorbirajo..

Na tej ilustraciji smo zbrali najpomembnejše točke o koristih in možnih nevarnostih hrušk in zelo vam bomo hvaležni, če boste sliko delili na družbenih omrežjih s povezavo do naše strani:

Zanimiva dejstva

Hruška je že dolgo tekmovala v priljubljenosti z jabolkom, a kljub temu, da ima veliko ljudi raje sladko hruškovo sladko kot jabolčno sladko-kiselkast okus, je to sadje vedno ostalo "v senci" svojega bolj običajnega konkurenta. Starogrški pesnik Homer je menil, da je to posledica "lastnosti hruške, da se zaljubi samo v ljudi z inteligenco". V Homerjevih dneh so najlepše in največje sadje prinesli darilo prebivalcem Olimpa - ženi vrhovnega boga Here in boginji lepote Afroditi..

Plodovi hruške lahko zrastejo do velikanskih velikosti. Poleg tega selekcijski uspehi in posebni posebni rastni pogoji omogočajo redno osvajanje prejšnjih rekordov. Če je denimo leta 1979 za svetovnega rekorderja veljalo sadje iz Južnega Walesa, ki tehta 1,4 kg, je leta 2013 vrtnar iz Ingušetije Abas Matiev brez stimulansov rasti, ki je uporabljal samo organska gnojila, vzgojil sad že težak 1,7 kg.

Toda pravi rekorder v začetku XXI. Stoletja je bila hruška, pridelana na Japonskem (prefektura Okayama) in razstavljena leta 2011 na sedežu JA Aichi Toyota. Tehtala je 2.948 kg 6 funtov in 8 unč. Poleg tega zaradi ugleda Japonske kot eksotične države, kjer je vse mogoče, teh dosežkov ne dojemajo kot fikcijo. Navsezadnje je znamenita japonska hruška "nihonnashi" (ali preprosto "nashi") s stotinami sortnih sort na prvem srečanju res presenetljiva. Resda ne po velikosti (največji plodovi ne presegajo 400-450 g), ampak v sferično sploščeni obliki. A še bolj presenetljiv je odnos Japoncev do hruške in njenih plodov..

V mestu Kurayoshi v prefekturi Tottori je edinstven muzej hrušk (Nasikko-kan). Sama stavba je narejena v obliki sferičnega sadeža sorte blagovne znamke prefekture - "XX stoletje", v njeni notranjosti pa je "mavzolej" enega slavnega drevesa, ki je obrodilo sadove 60 let, prineslo do 2000 sadov na sezono in postalo legenda med lokalnimi vrtnarji. V zahvalo za tako produktivno življenje so drevo po smrti postavili pod kupolo in v celoti ohranili tako širijočo se krono (premer 20 metrov) kot koreninski sistem, izpostavljen pod steklom za ogled.

Poleg osrednje dvorane z drevesom muzej prikazuje:

  • gledališka robotska zgodba o oblikovanju tradicije gojenja hrušk;
  • muzej sadja, ki ločeno prikazuje razvoj zahodne in vzhodne selekcije;
  • degustacijska soba s kavarno, ki ponuja različne hruškove sladice;
  • vrt hrušk, v katerem je popolnoma vsako sadje zapakirano v vrečke iz riževega papirja, ki ščitijo ne samo pred pticami in žuželkami, temveč tudi pred soncem, ker naj bi plodovi po Japonskih pod žgočimi žarki ostali zeleni in ne rjavi.

Danes se pogosto uporablja individualni pristop k vsakemu sadju, tudi zato, ker je tržno donosen. Tako so na primer na Kitajskem začeli gojiti hruške v obliki Budine figurice. Mladi plodovi, zapakirani v prozorno plastično obliko, z rastjo dobijo prepoznavno obliko in obraz. Stroški ene takšne hruške dosežejo 10 dolarjev, da bi upravičili ceno, prodajalci trdijo, da bo oseba, ki poje budistično hruško, dobila nesmrtnost..

Kitajci na splošno menijo, da je hruška simbol nesmrtnosti. Zlomiti hruško (ali celo samo videti polomljeno drevo) velja za slabo znamenje. Neželeno je tudi, da plod delite z bližnjimi, ker to lahko povzroči ločitev..

Kitajski sadovnjak hrušk (provinca Gansu), ki je v Guinnessovo knjigo rekordov vstopil kot najstarejši sadovnjak na planetu, se zdi tudi nesmrten. V 17. stoletju je bilo zasajenih več kot 2/3 dreves na vrtu, najstarejša drevesa pa so stara 430 let. Vendar jih večina še naprej obrodi sadove..

Toda prave nesmrtnosti ni treba iskati v oddaljenih deželah. V enem od zasebnih posesti Krivoy Rog raste hruška stara 300 let. Menijo, da so ga že pred uradnim datumom ustanovitve mesta zasadili prvi naseljenci na teh ukrajinskih ozemljih. Natančna starost rastline bo dendrologom omogočila, da vzpostavijo preiskavo, vendar to posredno potrjuje dejstvo, da so tudi na začetku 20. stoletja Don Kazaki to posest obiskali posebej za praznovanje 200-letnice drevesa.

Zdaj je obseg debla 3,65 metra, vendar rastlina do danes redno rodi, čeprav je v dvajsetih letih prejšnjega stoletja preživela neposreden udarec strele, ki je odlomil del debla (ta del je bil kasneje poslan v lopo po drva). Vendar je incident le še okrepil zaupanje v izjemno vitalnost rastline. Ko je prihodnjo pomlad zacvel preostali del drevesa, so istočasno zacvetele tudi veje v hlevu..

Hruškov les je na splošno potratno pošiljati po drva, saj lahko po sušenju postane precej dragocen dekorativni material, ki nadomešča bukov ali celo črn ebenovinasti les. Zaradi prisotnosti "kamnitih celic" v strukturi jo je mogoče rezati v različne smeri brez strahu pred razcepi. Iz hrušk izdelujejo majhne notranje obrti, glasbila, pohištvo, arhitekturne ravnile, potiskane deske za piškote in medenjake, krožnike in sklede, ki jih lahko operemo v pomivalnem stroju. Po obdelavi z vročo paro les hrušk potemni in dobi plemenit rdečkast odtenek. In ko se naravno postara, postane čudovite temno jantarne barve..

Presenetljivi so tudi listi hrušk. Splošno velja, da rastejo na veji v vrstnem redu, ki maksimizira oskrbo s svetlobo in vlago. Kličejo celo kot enega lista glede na drugega (135 stopinj). Treba je razumeti, da enaka vrsta hruškovih listov ne obstaja. Glede na sorto so lahko jajčaste, podolgovate, okrogle, elipsoidne s trdnimi, nazobčanimi, nazobčanimi in drugimi robovi. Tudi relief (raven, zvit, valovit itd.) Bo zelo različen. Nič manj nenavadno je, da so v Evropi hruškovi listi kadili že pred pojavom tobaka, čeprav ni ohranjenih nobenih predmetov, ki bi to neposredno potrjevali..

Izbira in shranjevanje

Ko kupujete hruške v trgovini ali na trgu, se morate osredotočiti na videz, vonj in gostoto sadja. Na koži ne sme biti zunanjih poškodb, vdolbin ali črvotočin (črvi so občasno v domačih hruškah, čeprav redkeje kot v jabolkih). Če želite oceniti kakovost in zrelost, morate rahlo pritisniti na sadje in vonj. Pretrda celuloza brez arome nakazuje, da gre za nezrelo sadje. In pretirana ohlapnost lahko pomeni začetek procesa razpada. Vendar je v primeru hrušk bolje kupiti nezrelo kot prezrelo sadje..

Trdi plodovi dozorijo razmeroma enostavno, tudi če jih hranite več dni pri sobni temperaturi (ni jih treba najprej oprati). Ta postopek pa lahko pospešimo tudi tako, da hruške skupaj z jabolki in / ali bananami zapakiramo v eno papirnato vrečko. "Sosedje", ki bodo sproščali etilen (plin, ki mu pravijo tudi "naravni hormon zorenja"), ga bodo delili s hruškami.

Mehki zreli plodovi pri sobni temperaturi lahko nasprotno začnejo gniti. Da bi upočasnili ta postopek, sadje postavimo v hladilnik in mu podaljšamo rok uporabnosti za 4-5 dni. Še en dan lahko osvojimo tako, da hruško, ki je začela temneti, polijemo z limoninim sokom. Toda na splošno so hruške razmeroma slabo shranjene in tudi nizke temperature teh plodov ne rešijo pred izgubo kakovosti..

Kitajska že dolgo velja za nespornega svetovnega voditelja pri proizvodnji in izvozu hrušk. Na tem izdelku je Kitajska sponzorirala številne študije, katerih namen je bil med drugim boljše ohranjanje vrednosti. Tako je nedavna študija, izvedena na zamrznjenih hruškah ene aktivno izvožene sorte, pokazala kakovostno izgubo sadne arome med dolgotrajnim zamrzovanjem (heksilheksanoat je popolnoma izginil, vsebnost še 5 aromatskih elementov pa se je znatno zmanjšala). Ista študija je pokazala podaljšanje nasičenih in zmanjšanje nenasičenih maščobnih kislin po daljšem zamrzovanju [9].

V zadnjem času so prizadevanja kitajskih znanstvenikov odkrila še en, bolj nežen in že kemičen način za podaljšanje življenja plodov, odstranjenih z drevesa. Če sadje obdelamo z 0,1 mM melatonina, potem shranjevanje pri temperaturi +4 ° C hkrati upočasni rast mikroorganizmov in poveča splošno antioksidativno sposobnost hrušk ter zavira izgubo askorbinske kisline [10].

Če je treba hruške čim dlje (v nekaj mesecih) hraniti doma, potem lahko uporabite naslednje preizkušene metode izkušenih vrtnarjev:

  • Za zaznamke izberite samo jesenske in zimske sorte.
  • Če želite odstraniti hruške z drevesa v fazi tehnične zrelosti - še vedno zelenkaste, ne da bi čakali, da same odpadejo. Pri ročnem obiranju je mogoče sadje zaščititi pred mehanskimi udarci in ohraniti pecelj nedotaknjen.
  • Shranjujte v dobro prezračevanih suhih prostorih pri temperaturi približno 0-2 ° C. Če je vlaga zelo visoka (nad 80-85%), se jo bo rešilo vedro žive apna, ki je ostalo v skladišču (klet, klet), pa tudi odvečne vonjave.
  • Ločite hruške od druge zelenjave in sadja. Toda sami plodovi hrušk ne bi smeli biti v tesnem stiku med seboj. Zato so nameščeni v škatle ali škatle z luknjami za prezračevanje in vsak sloj je posut z žagovino ali peskom..
  • Občasno razvrstite zloženo sadje, da zavrnete pokvarjene hruške.

Preden sadje položijo v škatle, ga pogosto položijo 0,5-1 tedna neposredno na tla in letino pokrijejo s časopisi. In šele nato se vsako sadje obriše in pošlje v škatlo. Včasih hruške shranjujejo na lesenih policah, katerih spodnja plast je od tal dvignjena za 15 cm ali več. Hkrati so postavljeni s peclji navzgor.

Sorte in gojenje

Hruška ljubi svetlobo in toploto. Na senčnih predelih drevo slabo raste in rodi, zato ga pogosteje sadimo na južnih, zahodnih ali jugozahodnih delih vrta. Termofilnost hruške je do nedavnega predstavljala določene težave pri gojenju v severnih regijah, toda delo rejcev, ki so ustvarili hibride, odporne na nizke temperature, je omogočilo gojenje te rastline v Zahodni Sibiriji, na Uralu in v hladnem severovzhodnem delu Kitajske..

Za razliko od bolj nezahtevnih, hladno odpornih rastlin imajo južne hruške razvit koreninski sistem, ki lahko prodre v globoke plasti tal, kar določa tako velikost sadilnih jam kot kakovost neamočvirnatih tal.

Do danes so rejci redili približno 3000 sort hrušk. Nekateri so se pojavili kot stranski učinek drugih raziskovalnih dejavnosti. Tako je na primer francoski vrtnar Luis Bosca po naključju vzgojil sorto, poimenovano po njem, samo v boju proti plevelu. Obstaja 69 botaničnih vrst te rastline, čeprav večina kultivarjev predstavlja le eno izmed njih - Pyrus communis. Vključuje tudi naslednje sorte, ki so se uvrstile med najboljših 5 naše ocene "hruška":

  • Bartlett. Hruško je vzgajal pobožni in radodarni angleški kmet Williams Bon Chretien, ki je izkupiček od prodaje semen porabil za dobrodelne namene in gradnjo cerkva. Toda v tujini je ta sorta bolj znana po imenu trgovca Bartletta. Ta sorta velja za najslajšo in najbolj sočno na svetu. Od 19. stoletja obstaja pravilo namiznega bontona, po katerem so to hruško postregli samo v narezani obliki, ker je bilo skoraj nemogoče odgristi cel sadež, ne da bi se obarvali s sokom. V restavracijah so z bartlettovo hruško vedno postregli veliko število prtičkov.
    Sčasoma je ta sorta postala najbolj priljubljena v Severni Ameriki. Njegova sadna barva je lahko od bledo rumene do rdečkaste, odvisno od rastnih pogojev. A ker večina Američanov za prave hruške šteje le rumeno in zeleno sadje, so rdeče sorte sadja pogostejše v restavracijah, kjer lahko za "eksotično" barvo zaračunate višjo ceno..
  • "Starkrimson". Je tudi zelo sočna, sladka in aromatična hruška. Obstajajo plodovi od svetlo rdečih do temno škrlatnih odtenkov. Sorta se je pojavila v petdesetih letih prejšnjega stoletja, vendar še ni bila široko razširjena in je na trgu nadomestila drago poslastico. Običajno ga naročite v omejenih količinah, da ga prodate za 10-15 dolarjev na ekološko sadje..
  • Williams. Ena najbolj znanih in priljubljenih sort, katere prva omemba sega v leto 1770. Potem je bilo njegovo ime nekoliko drugačno - "Williams Christ". Toda to hruško je zaslovel še en človek z istim priimkom - Richard Williams, ki jo je leta 1816 predstavil londonski vrtnarski organizaciji. Nekaj ​​let kasneje se je sorta začela širiti po Evropi in po svetu, in to ne brez razloga: njena sladka celuloza se topi v ustih, okus pa odlikuje odtenek, imenovan "Williams-note".
  • "Vojvodinja". Ta beseda je iz francoščine prevedena kot "vojvodinja". Na svetu je "vojvodinja" med vrtnarji znana že od leta 1845, na postsovjetskem prostoru pa je bilo ime te sorte na etiketi priljubljene sode s hruškovim okusom in je bilo znano vsakemu otroku. Za sladko sočno kašo je "Duchesse" še danes na vrhu najbolj priljubljenih glavnikov na svetu.
  • "Forelle". Zaokroževanje ocene, "v nasprotju s tem", je zelo trda hruška s trdno kašo in nizko vsebnostjo sladkorja. Najpogosteje se uporablja v nizkokaloričnih slaščičarnah. In zakoni nekaterih držav še vedno prepovedujejo uporabo plodov te sorte kot izstrelkov za metanje. Lokalni kmetje temu pravijo "bojna granata". "Forelle" ima odlične balistične lastnosti: leti daleč, zaradi trdote pa lahko ob trku povzroči resno škodo.

Celo težko je našteti vse zanimive hruške. V notranjosti so na primer plodovi brez semen. Praviloma gre za letino nasadov hrušk enega kultivarja tistih hrušk, ki so nagnjene k brezplodnemu rodenju (na primer sorta Conference). Poleg tega se takšna drevesa tudi v fazi cvetenja poškropijo z biostimulansi, ki tvorijo sadje, kar na koncu omogoča gojenje "prodajne" hruške brez jam. Kemični stimulanti, ki sodelujejo v tej fazi, popolnoma in popolnoma izginejo, ko plod dozori..

  1. Ameriška nacionalna baza hranil, vir
  2. Ameriška nacionalna baza hranil, vir
  3. Ameriška nacionalna baza hranil, vir
  4. Jakob Linseisen, Sabine Rohrmann, Anthony B. Miller, H. Bas Bueno-de-Mesquita, Frederike L. Büchner, Paolo Vineis, Antonio Agudo. Uživanje sadja in zelenjave ter tveganje za pljučni rak: posodobljene informacije Evropske prespektivne preiskave raka in prehrane (EPIC). Int J Rak. 2007 1. september.
  5. Navaei N, Pourafshar S, Akhavan NS, Litwin NS, Foley EM, George KS, Hartley SC, Elam ML, Rao S, Arjmandi BH, Johnson SA. Vpliv dnevne porabe sveže hruške na biomarkerje kardiometaboličnega zdravja pri srednjih in starejših odraslih s presnovnim sindromom: randomizirano nadzorovano preskušanje. Hrana in funkcija. Številka 2, 2019.
  6. TingtingWang, XiaLi, Bin Zhou, Hongfa Li, Jie Zeng, Wenyuan Gao. Protidiabetično delovanje pri diabetičnih miših tipa 2 in zaviranje α-glukozidaze, antioksidativni in protivnetni potencial kemično profiliranih izvlečkov lupine hruške in kaše (Pyrus spp.) Časopis za funkcionalno hrano. Letnik 13, marec 2015, strani 276-288.
  7. Li X, Zhang JY, Gao WY, Wang Y, Wang HY, Cao JG, Huang LQ. Kemična sestava ter protivnetno in antioksidativno delovanje osmih sort hrušk. J. Agric. Food Chem. 12. avgust 2012.
  8. Maria Conceiçãode Oliveira, Rosely Sichieri, Renzo Venturim Mozzer. Nizkoenergijska dieta z dodajanjem sadja zmanjšuje težo in vnos energije pri ženskah. Apetit. Letnik 51, številka 2, september 2008, strani 291–295.
  9. Shi F, Zhou X, Yao MM, Zhou Q, Ji SJ, Wang Y. Izguba arome zaradi nizke temperature zaradi uravnavanja poti presnove maščobnih kislin v hruški "Nanguo". Kemija hrane. 2019 1. november.
  10. Zheng H, Liu W, Liu S, Liu C, Zheng L. Učinki zdravljenja z melatoninom na encimsko porjavenje in hranilno kakovost sveže rezanega sadja hrušk. Kemija hrane. 2019 30. november.

Prepovedana je uporaba kakršnih koli materialov brez našega predhodnega pisnega soglasja..

Uprava ni odgovorna za noben poskus uporabe katerega koli recepta, nasveta ali diete in tudi ne jamči, da vam bodo navedeni podatki pomagali ali škodovali osebno. Bodite previdni in se vedno posvetujte z ustreznim zdravnikom!

Recimo besedo o prednostih hruške

Kaj vemo o sadju, kot je hruška? Mnogi bodo rekli, da je to okusen in zdrav sadež. Vendar se hruška že dolgo uspešno uporablja kot učinkovito zdravilo..

Od kod je "prišla" hruška?

Že v starih časih je bila hruška dobro poznana. Veliki Homer, ki je napisal Odisejo, je izjavil, da je hruška resnično darilo bogov človeku. In s to sodbo se ne moremo strinjati. Danes je hruška eno najbolj znanih in priljubljenih sadežev na svetu. Znanih je približno tri tisoč sort tega sadja. Hruška je v Evropi končala pred tri tisoč leti, ko je prispela iz Južne Azije. In to sadje je na severnoameriško celino prišlo veliko pozneje, leta 1620.

Hruška se uporablja tako v naravni obliki kot pri pripravi številnih drugih jedi. Med njimi so nadevi za peko in pecivo, sadne solate, mesne in morske jedi, sladice in sokovi..

Sestava hrušk

V svoji sestavi hruška vsebuje elemente, kot so vitamini C, A, PP, P, B1, B2, E, dušikove snovi, karoten, katehini, folna kislina in drugi. Poleg tega hruška vsebuje saharozo, glukozo in fruktozo. Znano je tudi, da hruška vsebuje bistveno več fruktoze kot glukoze, kar pomeni, da za razgradnjo ni potrebe po insulinu. Zaradi te lastnosti je hruška zelo koristna pri težavah s trebušno slinavko. Iz istega razloga se hruška pogosto uporablja v dietah, ki so predpisane za diabetes in debelost..

Nekaj ​​dejstev o hruški

Hruške so same po sebi unikatno sadje, dozorijo konec poletja. Med sortami tega sadja lahko najdemo takšno, ki bo zadovoljila vsakogar. Raznolikost je ogromna. Od trpkega in trdega do mehkega in sladkega kot med.

  • Hruška je sposobna normalizirati prebavne procese. Po dnevu uživanja tega sadja se ljudje začnejo počutiti veliko bolje..
  • Hruška je dobro zdravilo za tiste, ki imajo težave z genitourinarnim sistemom. Če redno jeste hruške, lahko ledvice očistite toksinov in toksinov. Tudi odvarek ali sok iz hrušk sta diuretika, ki pomaga tudi pri nekaterih boleznih..
  • Hruške vsebujejo snovi, ki neposredno vplivajo na živčni sistem. Z drugimi besedami, če je človek depresiven, lahko zaradi uživanja hrušk postane veliko bolj umirjen in srečen..
  • Opaženo je, da je sveže iztisnjen hruškov sok lahko antipiretično naravno zdravilo. Zato je zelo dobro za otroke. Starši lahko s takšnim sokom nadomestijo neprijetne lekarniške sirupe..
  • Tudi učinek hruške na živčni sistem pomaga normalizirati srčni utrip. Če je torej srce včasih nagajivo, bo zelo koristno zaužiti eno ali dve hruški na dan..
  • Znano je, da je hruška sladko sadje. A hkrati ga lahko varno jedo tisti, ki trpijo zaradi debelosti in diabetesa. Vse je v njegovi sestavi. Izkazalo se je, da fruktoza v hruški ne potrebuje insulina. To pomeni, da tudi diabetiku ni treba skrbeti..
  • Hruške pogosto priporočajo kot hrano za dojenčke, starejše od šest mesecev. Dejstvo je, da sestava hruškovega pireja vsebuje snovi, ki delujejo v dveh smereh. Nekateri umirjajo otrokov živčni sistem in ta dobro spi, drugi pa spodbujajo pravilno prebavo, ki otroka razbremeni kolik.
  • Trde hruške so neverjetno zdrave za vaše zobe. Prvič, njihova trdna struktura popolnoma očisti zobe pred zobnimi oblogami, drugič pa sestavine, ki jih vsebuje hruška, ščitijo zobe pred pojavom kariesa.
  • Mnogi moški, ki so imeli prostatitis, že dolgo cenijo čudežno lastnost kompota iz hrušk. Redna uporaba te pijače pri prostatitisu je pokazala neverjetne rezultate. Znano je, da lahko kompotov hrušk človeka razbremeni prostatitisa brez medicinskega posredovanja..
  • Če ima oseba težave z apetitom, potem lahko na pomoč priskoči hruška. Znano je, da če oseba s slabim apetitom poje eno hruško, bo čez deset minut želela jesti. Zaradi tega hruške pred spanjem ne priporočamo..
  • Hruška je po svojih lastnostih naravni antibiotik. Če torej redno jeste to sadje, lahko imate stalno zaščito pred številnimi patogenimi mikrobi. Poleg tega je ta metoda popolnoma varna in dostopna..

Kontraindikacije

Da, res je več kontraindikacij pri uporabi hrušk:

Ne smete jesti veliko hrušk. Običajno je priporočljivo zaužiti največ tri sadeže na dan..

Hruške ne smemo jesti surove, če ima oseba čir na želodcu.

Hruške ne smete jesti na tešče. Hruškov sok draži črevesno sluznico. Hruške je priporočljivo uživati ​​le pol ure po jedi. Neželeno je tudi, da po zaužitju hruške takoj zaužijete meso ali mastno hrano..

Zelo nezaželeno je piti hruško z vodo. To lahko privede do neprijetnih in včasih bolečih občutkov v trebuhu..

Preberite tudi:

Če želite prejemati operativne komentarje in novice, v svoj informacijski tok vstavite Pravdo.Ru:

Naročite se na naš kanal v Yandex.Zen ali Yandex.Chat

Dodajte Pravdo.Ru svojim virom v Yandex.News ali News.Google

Veseli bomo tudi v naših skupnostih na VKontakte, Facebook, Twitter, Odnoklassniki.