Kako pravilno uporabiti zdravstvene koristi češenj

Češnje lahko najdemo na skoraj vsakem vrtu, vendar vsi ne poznajo koristnih lastnosti češenj. Peščica jagodičja vsebuje dnevno normo vitaminov in mineralov. Češnja je prvo jagodičje pri boleznih kardiovaskularnega sistema, čisti telo toksinov in prostih radikalov.

Koristi in kontraindikacije češenj

Plodovi češenj so po koristih primerljivi z granatnim jabolkom in črnim ribezom. Ena majhna jagodičja vsebuje povečano količino pektinov, sladkorjev in organskih snovi, zato so češnje koristne za človeško telo..

Jagoda s svojo kislostjo vsebuje dvakrat več hranil kot češnja. In njegov rdeči pigment ne povzroča alergijskih reakcij.

100 gramov zrelih češenj vsebuje:

  • 85 g vode;
  • 8 g beljakovin;
  • 5 g maščobe;
  • 3 g ogljikovih hidratov;
  • 3 glukoza in fruktoza;
  • 5 g vlaknin
  • 4 g pektina;
  • 4 g so organske kisline (jantarna, citronska in mravljična).

Češnje vsebujejo vitamine A, C, E, PP, skupine B.

Uporabne lastnosti češenj

Češnje uživamo v kakršni koli obliki in telesu dajemo dodaten del vitaminov in mineralov. Koristne so jagode in sok:

  1. Za kardiovaskularni sistem češnje veljajo za pomembno jagodičje. Redno uživanje češenj zmanjšuje tveganje za srčni napad in ishemijo. Snovi, ki jih vsebuje češnja, čistijo in krepijo ožilje, znižujejo krvni tlak.
  2. Pri protinu pitje svežega soka in češnjeve kaše zmanjša količino sečne kisline v krvi in ​​izboljša stanje sklepov. Ta lastnost češenj povečuje učinek zdravil, ki se uporabljajo za protin..
  3. Za imuniteto. Visoka vsebnost vitamina C in bioflavonoidov v češnjah deluje protivnetno. Sokovi in ​​jagode izboljšujejo stanje telesa, znižujejo temperaturo in se uporabljajo kot dodatek pri zdravljenju prehlada. Priporočljivo je jesti jagode skupaj z lupino, ki vsebuje tudi snovi, ki so po delovanju podobne aspirinu.
  4. Za ženske. Vsebnost magnezijevega minerala v celulozni češnji je tisto, kar je češnja koristna za ženske. Skupaj s kalcijem, ki ga najdemo tudi v jagodah, magnezij krepi kosti, normalizira presnovo glukoze, pomaga premagati utrujenost med menstruacijo ali menopavzo.

Češnje med nosečnostjo niso kontraindicirane in pomagajo obvladovati anemijo v tem obdobju ženskega življenja..

Kontraindikacije za uporabo češenj

Z vsemi koristnimi lastnostmi češenj obstajajo tudi kontraindikacije za njeno uporabo:

  1. Na prazen želodec jagode niso priporočljive za ljudi z motnjami v prebavilih: pankreatitis, razjede in povečana kislost želodca.
  2. S pozitivnim učinkom na dlesni lahko uživanje večjih količin češenj negativno vpliva na zobno sklenino in povzroči propadanje zob..
  3. Češnje uživamo previdno pri diabetes mellitusu in nagnjenosti k debelosti, češnje z nizko kalorično jagodo vsebujejo fruktozo in glukozo, kar lahko poveča krvni sladkor.
  4. Češnje niso priporočljive za ljudi z določenimi pljučnimi stanji.

Če želite, da kisline iz češnjeve kaše ne uničijo zobne sklenine, si po zaužitju jagodičja sperite usta..

Uporabni in škodljivi deli češenj

Koristne lastnosti češenj nimajo le celuloza sadja, temveč tudi listi, veje, lubje in celo smola rastline. Vsi deli češnje so bogati z mineralnimi solmi. Zdravilne snovi, ki tvorijo liste, imajo hemostatični učinek in se uporabljajo za zdravljenje poškodb na koži..

Čaj iz vej rastline se uporablja pri revmi in prebavilih. Zdravilne lastnosti češnjevega lubja se uporabljajo pri zdravljenju ščitnice in v primeru zastrupitve z morskimi sadeži. Odvare iz pecljev pijemo med zdravljenjem urolitiaze. Tako imenovano lepilo je pripravljeno iz smole, ki se uporablja za zdravljenje vnetij želodčne sluznice.

Zdravilne lastnosti češenj in njihovih delov je treba obravnavati le kot dodatek pri splošni terapiji bolezni..

Ali so češnjeve koščice škodljive, je odvisno od tega, kako jih uporabljate. Češnjeva jedrca vsebujejo amigdalin glikozid, ki ob vstopu v človeški želodec razpade na snovi, ena izmed njih je strupena cianovodikova kislina, ki lahko povzroči hudo zastrupitev.

Ne bojte se, da bi po naključju pogoltnili več semen, vendar je namerno uživanje njih življenjsko nevarno, število več kot 50 semen se šteje za usodno.

Semena niso nevarna v suhi obliki in med toplotno obdelavo nad 75 ° С, na primer v kompotih in marmeladah. Toda pri pripravi alkoholnih tinktur strupena snov ni uničena, zato je priporočljivo odstraniti kosti pred tinkturami..

Češnjevo olje se v kozmetologiji uporablja za izboljšanje stanja kože. Vključno s koristnimi lastnostmi češenj se uporablja kot zaščitno sredstvo pred škodljivimi učinki UV žarkov na kožo..

Zakaj so češnje dobre za vas - 8 znanstvenih dejstev o vplivih na zdravje ljudi

Plodovi češenj so sladko-kislega okusa in vsebujejo ogromne količine antioksidantov, organskih kislin, polifenolov, vitaminov in mineralov. Jagode, listi, socvetja in rastlinski sok se že od antike uporabljajo v zdravilne namene..

Sodobni znanstveniki potrjujejo, da imajo češnje oprijemljive koristi za človeka. Njegova redna uporaba zmanjšuje tveganje za nastanek malignih novotvorb, pa tudi patologij iz endokrinega in kardiovaskularnega sistema; izboljša spanje, poveča toleranco za vadbo, zmanjša telesno težo in izboljša estetske lastnosti kože.

8 uporabnih lastnosti

Tu je 8 najboljših dejstev o zdravstvenih koristih češenj, ki imajo močno bazo dokazov..

1. Vsebnost dragocenih snovi

Na splošno lahko vse sorte češenj približno razdelimo v 2 skupini: kisle in sladke (bolj znane kot češnje). V primerjavi s sladkimi češnjami 100 gramov trpkih češenj vsebuje 50% več vitamina C (17% DV) in približno 20-krat več vitamina A (26% DV).

Vsebnost kalorij navadne zrele češnje je 63 kalorij na 100 gramov. Vsebnost hranil je prikazana v tabeli:

Ime komponenteSpecifična teža ali odstotek dnevne vrednosti na 100 gramov
Beljakovine1,3 grama
Ogljikovi hidrati16,5 gramov
Celuloza2 grama
Vitamin A26%
Askorbinska kislina (vitamin C)17%
Kalijpet%
bakerpet%
Mangan4%

Češnje vsebujejo tudi majhno količino vitaminov B in K.

Vsako hranilo ima določeno (nenadomestljivo) funkcijo v telesu:

  • Vitamin A - telesu zagotavlja antioksidativno zaščito.
  • Vitamin C - krepi imunski sistem, ohranja elastičnost kože in ima številne druge funkcije.
  • Kalij - zagotavlja pravilno krčenje skeletnih in srčnih mišic ter je odgovoren za prenos živčnih impulzov.
  • Vlaknine - izboljšajo prebavo in normalizirajo delovanje prebavnega sistema.

2. Antioksidativno delovanje

Češnje vsebujejo veliko antioksidativnih in protivnetnih komponent.

Strokovnjaki iz Italije trdijo, da te snovi zavirajo oksidativni stres in preprečujejo delovanje prostih radikalov na vse celice človeškega telesa, kar ima za posledico veliko pojavnost kroničnih bolezni in nizko pričakovano življenjsko dobo.

Znanstveniki iz Združenega kraljestva ugotavljajo visoko učinkovitost polifenolov (ki jih najdemo v večini jagod) proti nevrodegenerativnim patologijam in boleznim kardiovaskularnega sistema.

Poudarjena je vloga antioksidantov pri zmanjševanju pojavnosti malignih novotvorb (debelo črevo in danka, želodec, jetra) ter diabetes mellitus tipa II in druge patologije glikemičnega ozadja..

Antioksidanti zavirajo tudi kronično vnetje v steni debelega črevesa in v maščobnem tkivu. S tem fiziološkim procesom je staranje telesa povezano že prej..

3. Izboljšanje vzdržljivosti in učinkovitosti treninga

Študije brazilskih znanstvenikov leta 2015 kažejo, da antioksidativne snovi v češnjah zmanjšujejo resnost sindroma bolečine, pa tudi vnetne in destruktivne spremembe v mišičnem tkivu po aktivnem fizičnem naporu..

Po mnenju strokovnjakov ta lastnost rastline poveča stopnjo okrevanja po treningu in blagodejno vpliva na motivacijsko sfero.

Dokazano je tudi, da češnjev sok povečuje vzdržljivost in splošno zmogljivost. Še posebej učinkovit pri kolesarjih in tekačih.

Študije ameriških znanstvenikov kažejo, da uživanje 480 mg izvlečka češnje na dan v obliki praška že po 10 dneh povzroči povečanje hitrosti maratoncev za 13%, prav tako pa znatno zmanjša bolečino v mišicah po tekmovanju.

Pomembno je, da so vse študije uporabljale koncentrirane izdelke iz češnje (sokovi in ​​ekstrakti). Vplivi svežega celega sadja na mišično-skeletni sistem niso bili raziskani. Priporočljivo je, da za podobne rezultate pojeste veliko svežih češenj, vendar je to polno neželenih učinkov.

4. Izboljšanje dela kardiovaskularnega sistema

Če češnje vključite v svojo prehrano, lahko zaščitite zdravje srca in ožilja.

Kitajski znanstveniki trdijo, da je vsaka prehrana, bogata z jagodami, povezana z nizko pogostnostjo bolezni srca in ožilja.

Jagode lahko zavirajo nastanek aterosklerotičnih oblog, nadzorujejo raven krvnega tlaka, zmanjšajo tveganje za nastanek krvnih strdkov in zmanjšajo učinke prostih radikalov.

Po mnenju zaposlenih na Univerzi v Miamiju (ZDA) so češnje dragocen vir kalija, ki ohranja ustrezno kontraktilnost miokarda in s povečanim izločanjem natrija znižuje krvni tlak.

Italijanski strokovnjaki trdijo, da so visoke ravni kalija v dnevni prehrani povezane z nizko incidenco kapi in boleznijo srčne mišice..

Glede na rezultate francoskih študij lahko češnje znatno zmanjšajo verjetnost nastanka aterosklerotičnih oblog v stenah arterij in zato preprečujejo bolezni, kot so koronarna srčna bolezen, miokardni infarkt, možganska kap, kronična možganska ishemija itd. Farmakološki mehanizem je verjetno povezan s prisotnostjo antocianinov, flavonoidov, katehinov in polifenolnih antioksidantov v rastlini..

5. Olajšanje bolezni sklepov

Češnje imajo izrazit protivnetni učinek. To lastnost lahko uporabimo za zmanjšanje resnosti ali lajšanja simptomov revmatoidnega artritisa ali protina, pri katerih pride do znatnega otekanja in bolečin v sklepih.

Številne študije kažejo, da so češnje zelo učinkovite. Ne samo odpravlja simptome, temveč tudi patogenetsko vpliva na sklepne patologije in zmanjšuje resnost vnetnih sprememb.

Na primer, strokovnjaki iz ZDA so ugotovili, da enkratno zaužitje 280 gramov češenj po nekaj urah zmanjša koncentracijo C-reaktivnega proteina in sečne kisline v krvi - glavnih kazalnikov aktivnosti revmatoidnega artritisa in protina..

Po drugih študijah redno uživanje rdečih češenj zmanjša tveganje za ponavljajoče se napade protina za 75%..

6. Izboljšanje kakovosti spanja

Češnje so dragocen vir melatonina, aktivnega presnovka, ki uravnava cikel spanja in budnosti.

Znanstveniki iz Velike Britanije so dokazali, da redno uživanje pripomore k daljšemu trajanju spanja in izboljšanju zaspanosti

Po ameriški raziskavi pitje 240 ml češnjevega soka pred spanjem 7 dni poveča kakovost in trajanje spanja ter hitrost zaspanja..

7. Učinkovitost pri hujšanju

Glede na rezultate poskusov, izvedenih pod vodstvom zaposlenih na Univerzi v Michiganu (ZDA), češnje povečajo aktivnost kataboličnih procesov v maščobnem tkivu, kar poveča njegovo porabo za potrebe po energiji..

Jagoda vsebuje tudi majhno količino kalorij, zato jo lahko jemo vsak dan..

Obilje prehranskih vlaknin izboljšuje motorično aktivnost prebavnega trakta in preprečuje pojav pretiranih procesov gnitja in fermentacije, ki so neodvisni dejavniki tveganja za debelost.

Za povečanje učinka je priporočljivo uživati ​​grenke češnje skupaj z naravnimi jogurti z nizko vsebnostjo maščob in cimetom..

8. Izboljšanje stanja kože in las

Češnje so bogate z vitamini (C, A in majhno količino - B, E), ki izboljšujejo stanje kože, las in nohtov.

Pri rednem uživanju češenj opazimo naslednje učinke:

  1. Zmanjšanje tveganja za maligno preobrazbo kožnih epitelijskih celic. Najnevarnejše je ultravijolično sončno sevanje.
  2. Izboljšanje gladkosti in elastičnosti kože obraza, preprečevanje nastanka gub.
  3. Upočasnitev "staranja" kože.
  4. Krepitev las in zmanjšanje izpadanja las.

Poleg peroralnega uživanja so učinkoviti tudi aktualni izdelki na osnovi češenj: maske za obraz in telo, kreme, pilingi itd..

Varnost in kontraindikacije

Kljub obilju zdravilnih lastnosti češnje češnje ne morejo škodovati telesu. Kontraindikacije vključujejo:

  1. Kronične bolezni prebavil. Češnjeva pulpa povzroča draženje sluznice želodca in dvanajstnika, poveča pa tudi proizvodnjo klorovodikove kisline. Njegov pretiran vnos lahko povzroči poslabšanje gastritisa, peptičnega ulkusa, duodenitisa itd..
  2. Alergijske reakcije. Češnje je prepovedano jesti, če ste v preteklosti že imeli alergije nanje, pa tudi na druge člane družine Pink (slive, maline, jabolka, hruške, breskve itd.). Zanemarjanje pravila lahko privede do izredno resnih posledic (anafilaktični šok, angioedem).
  3. Diabetes. Češnje so bogate z ogljikovimi hidrati. V prisotnosti diabetesa mellitusa tipa I ali II je treba uporabo jagod skrbno normalizirati v skladu s priporočili lečečega zdravnika.
  4. Patologije zobne sklenine. Jagode škodljivo vplivajo na zobno sklenino. Ob prisotnosti karioznih lezij zob je treba njihovo porabo omejiti.

Pomembno je opozoriti, da če zgoraj opisanih kontraindikacij češnje priporočamo ženskam med nosečnostjo, saj imajo naslednje učinke:

  • zmanjša resnost toksikoze (v zgodnjih fazah);
  • spodbuja pravilno polaganje plodovih organov, preprečevanje malformacij;
  • zagotavlja preprečevanje nepravilnosti pri delu.

Kako pravilno uporabljati?

Spodaj so glavna pravila za jemanje jagodičja in izdelkov na njegovi osnovi:

  1. V kakšni obliki je bolje uporabiti? Najbolje je jesti sveže češnje. Lahko mu dodate nekaj cimeta, stepene smetane, jogurta z nizko vsebnostjo maščob. Lahko ga vključimo tudi v sadne in celo zelenjavne solate.
  2. Kakšen je dnevni odmerek? Največji dnevni vnos češenj za odraslo osebo je 500 gramov, tedensko - 1500 gramov.
  3. S čim se kombinira? Češnje se dobro ujemajo z mlekom, skuto, smetano, jogurtom in drugimi mlečnimi izdelki. Lahko ga mešamo tudi z žiti, sadjem in drugimi jagodami (zlasti jagodami). Lahko je odlična priloga k sladicam iz torte, želeja, čokolade ali marcipana..
  4. Kaj je mogoče pripraviti iz njega? Češnje lahko služijo kot odlična surovina za pripravo številnih pijač: kompot, čaj, sokovi, pa tudi češnjevo vino, liker. Poleg samih plodov se pogosto uporabljajo listi, veje, peclji in stebla češenj, ki imajo tudi zdravilne lastnosti - iz njih pripravljajo čaje, decokcije in tinkture. Tudi smola češnjevega drevesa se uporablja v medicinske namene..
  5. Se lahko jedo divje češnje? Ja! Divja češnja je celo bolj dragocena kot vrtna češnja in je indicirana za lajšanje slabokrvnosti, dislipidemije in artritisa. In listi, cvetovi in ​​repi delujejo antiseptično in se uporabljajo pri nalezljivih in vnetnih boleznih.
  6. Uporaba češnjevega olja. Češnjevo olje se uporablja za zniževanje krvnega tlaka in uravnavanje ravni holesterola v krvi. V kozmetologiji se uporablja za izboljšanje gladkosti kože, zmanjšanje gub.

Kako prihraniti za zimo?

Obstaja več načinov za dolgo skladiščenje češenj:

  1. Zamrzovanje. Najbolj zaželena je zamrznjena češnja, saj ohranja največjo količino vitaminov in mineralov, prehranskih vlaknin. Pomemben pogoj je izključiti ponovno zamrzovanje!
  2. Sušenje. Sušenje znatno poveča vsebnost kalorij v jagodičju (do 500 kalorij na 100 gramov). Toda na splošno velja, da so tudi posušene češnje zdrave. Ni priporočljivo samo za ljudi z debelostjo ali patologijami glikemičnega ozadja..
  3. Možnosti, bogate s sladkorjem. Marmelade, želeji in češnje, pretlačeni s sladkorjem, so najmanj zaželene možnosti. Velike količine sladkorja izničijo večino zdravilnih lastnosti jagodičja. Takšne možnosti so prepovedane osebam z okvarjenim metabolizmom glukoze in debelostjo.

Pravilno zamrzovanje

Postopek kompetentnega zamrzovanja je videti tako:

  1. Izbrati je treba najboljše jagode (velike, brez poškodb), jih sprati, odstraniti semena in temeljito posušiti.
  2. Položite na pladnje, če je postavljenih več plasti jagod - naredite plastično plast.
  3. Zamrznite od 12 do 18 ur.
  4. Nato jagode nalijte v vrečko in shranite v zamrzovalniku. Rok uporabnosti - do 12 mesecev.

5 priljubljenih receptov

Spodaj je nekaj najpreprostejših receptov:

1. Kompot

Za pripravo češnjevega kompota boste potrebovali:

  • 500 gramov češenj;
  • 200 gramov sladkorja;
  • 2 500 ml vode;
  • meta - po okusu.
  1. Sperite jagode, odstranite peclje. Po želji lahko odstranite tudi kosti.
  2. V lonec nalijemo vodo, zavremo, kozarce steriliziramo z vrelo vodo.
  3. Češnje damo v 3-litrski kozarec s količino 500 gramov jagodičja na kozarec. Po želji dodajte meto.
  4. V kozarec dodajte 200 gramov sladkorja, prelijte z vrelo vodo, pokrijte s pokrovom.
  5. Pustite, da se kuha 10-15 minut.
  6. Zavijte pokrov, obrnite pločevinko, počakajte, da se popolnoma ohladi.

2. Morse

  • 200 gramov češenj;
  • 1000 ml vrele vode;
  • 120 gramov sladkorja ali medu.
  1. Jagode temeljito sperite, odstranite peclje.
  2. Jagode pretlačite z lesenim pestičem ali mešalnikom.
  3. Iz kaše iztisnite sok. Sok lahko uporabimo za druge potrebe, ni več potreben.
  4. Kašo prelijte z vodo, jo zavrite in kuhajte na majhnem ognju 10-15 minut.
  5. Obremenitev. Jed je pripravljena.

3. Čaj iz češnjevih listov

  • 2 žlici žlici l. zdrobljeni črevesni listi;
  • 300 ml vode.
  1. Zavremo vodo, dodamo 2 žlici. l. rastlinske surovine.
  2. Kuhajte približno 5-10 minut.
  3. Pustite, da se kuha 2-2,5 ure (pokrito). Obremenitev. Končano.

4. Odvar iz vej češnjevih dreves

  • 4-5 vej rastline;
  • 500 ml vode.
  1. Pripravite 4-5 vej češnjevega drevesa, razbite na koščke do 1 cm.
  2. Zavremo vodo, dodamo veje.
  3. Izdelek dušimo na majhnem ognju 10 minut.
  4. Precedite in pustite, da se kuha približno 30-45 minut. Izdelek je pripravljen.

5. Marmelada

Za pripravo češnjeve marmelade potrebujete:

  • češnje - 1.000 gramov;
  • sladkor - 1.000 gramov;
  • voda - 150 ml.
  1. Češnje položite v ponev ali kovinsko posodo, dodajte sladkor in vodo.
  2. Sestavek zavremo, občasno mešamo prihodnjo marmelado (od robov do sredine). Kuhajte 5 minut. Nato pustite 7-8 ur.
  3. Daj hrano nazaj na ogenj. Zavremo. Kuhajte 10 minut. Nato prenehajte z hlajenjem za 7-8 ur.
  4. Odstranite s toplote. Razporedimo po steriliziranih kozarcih. Zavijte pokrove.

Češnja

Je sadna rastlina iz rodu slive iz družine roza. Znanstveniki menijo, da je človeku znan že več kot 2000 let, prvič pa so ga udomačili na ozemljih današnje Kitajske in Kavkaza. Z botaničnega vidika so češnje koščičasto sadje, v vsakdanjem življenju pa jih tradicionalno imenujejo jagode..

Češnje se aktivno uporabljajo v kulinariki in prehrani. Vendar ima zaradi vitaminsko-mineralnega kompleksa velik potencial v znanstveni medicini in kozmetologiji. Češnje izstopajo od drugih sadežev, je njihova visoka raven antioksidantov in organskih kislin. Krepijo telo in spodbujajo regeneracijske procese.

Uporabne lastnosti češenj

Sestava in vsebnost kalorij

Osnovne snovi
(g / 100 g):
Sveže
jagode [1]
Zamrznjeno
brez sladkorja [2]
Posušeno
s sladkorjem [3]
V pločevinkah
v sladkornem sirupu [4]
Sveže
sok [5]
Voda86.1387,2016.6075,6685,18
Ogljikovi hidrati12.1811.0280,4523.2713.70
Sladkor8.499.0267.1522.1712.21
Prebavne vlaknine1.61.62.51.1-
Beljakovine1.000,921,250,730,31
Maščobe0,300,440,730.100,54
Kalorije (Kcal)50463339159
Minerali (mg / 100 g):
Kalij17312437693161
Kalcijšestnajsttrinajst38desettrinajst
Fosforpetnajstšestnajst36deset17.
Magnezijdevetdevet22.6.enajst
Natrij3.1.trinajst7.4.
Železo0,320,530,681.30,42
Cink0.100.100,250,060,03
Vitamini (mg / 100 g):
Vitamin Cdeset1.719.32.07.4
Vitamin PP0,4000,1370,8670,1680,3
Vitamin A0,3850,2610,8490,214-
Vitamin E0,070,050,170,23-
Vitamin B60,0440,0670.1010,0440,037
Vitamin B20,0400,0340.1010,0390,02
Vitamin B10,0300,0440,0580,016
0,060

Najprej je treba opozoriti, da je kemična sestava češenj v veliki meri odvisna od sorte, sestave tal in podnebja, v katerem raste..

Vsekakor pa sveže in suho sadje telesu prinese največ koristi. Kljub temu, da jih po vsebnosti enega ali drugega uporabnega elementa ni mogoče prepoznati kot prvake, je v njih bolj ali manj enakomerno zastopan širok nabor vitaminov in mineralov. Zanimivo je, da se pri sušenju češenj hranila ne samo ne izgubijo, ampak se njihovo število poveča. Jagode zamrznitve ne prenašajo tako dobro - nekatera hranila so še vedno uničena.

Češnje je bolje sušiti brez dodajanja sladkorja, sicer se njihova kalorična vsebnost poveča. Za jagode, konzervirane v sirupovih in češnjevih marmeladah, je značilna tudi visoka vsebnost sladkorja in kalorij. Poleg tega vsebujejo opazno manj vitaminov in mikroelementov, zato škodo in koristi češenj določa način njihove priprave ali obiranja.

Zdravilne lastnosti

Če pogledamo zgornje tabele, lahko ugotovimo, da so češnje bogate z vitamini A in C (100 g teh jagod bo 20% dnevne vrednosti retinola in 12% askorbinske kisline). Poleg tega vsebujejo vitamine skupine B ter vitamina E in PP. Češnje so tudi vir esencialnih aminokislin triptofana, folne kisline in pektinskih snovi [6]. Poleg tega jagode vsebujejo kalij, fosfor, kalcij, magnezij, železo, cink, baker itd. Toda njihov glavni adut je vsebnost antioksidantov.

Uživanje češenj lahko pozitivno vpliva na delovanje kardiovaskularnega sistema. Vitamin PP, zlasti v kombinaciji z askorbinsko kislino, zmanjšuje prepustnost kapilar in spodbuja vzpostavitev presnovnih procesov v stenah krvnih žil [7]. Poleg tega kemična sestava češenj vsebuje kumarine (predvsem oksikumarine), ki sodelujejo pri uravnavanju strjevanja krvi. Njihovi učinki so primerljivi z učinki antikoagulantov, ki preprečujejo nastanek krvnih strdkov..

Ne gre prezreti dejstva, da češnje vsebujejo vitamin B9 ali folno kislino. Še pomembneje je, da v telo skupaj z jagodami v telo vstopata tudi železo in vitamin C. Celoten kompleks je nadvse koristen pri slabokrvnosti..

Zaradi prisotnosti v svoji sestavi nabora organskih kislin, in sicer askorbinske, citronske, jabolčne, češnje prispevajo k povečanju kislosti v želodcu in so priporočljive za gastritis (z nizko kislostjo). Prisotnost salicilne, mravljične in jantarne kisline pa določa baktericidne lastnosti jagodičja.

Plodovi češenj so bogati z antioksidanti, zlasti antocianini - glikozidi, ki določajo barvo jagodičja. Ta rastlinski pigment pomaga telesu v boju proti vnetjem in oksidativnemu stresu, ki škoduje zdravim celicam [8]. Poleg tega antocianini odstranjujejo sečno kislino iz telesa in preprečujejo njeno kristalizacijo z naknadnim odlaganjem na sklepih. Tako so češnje lahko koristne pri zdravljenju protina ali vsaj pri lajšanju napadov protina..

Pektinske snovi v češnjah, ki veljajo za odlične naravne enterosorbente, pomagajo očistiti telo in iz njega odstraniti toksične elemente. Pomagajo tudi pri vzdrževanju normalne ravni holesterola..

Prisotnost kalija in magnezija v jagodičju zagotavlja odstranjevanje odvečne tekočine iz telesa. Samo uporaba češenj seveda ne bo pomagala rešiti težave z edemi, toda v kombinaciji z zmanjšanim vnosom soli in aktivnim gibanjem lahko računate na opazen učinek..

Znatna količina bakra v sadju kaže na to, da ima pomirjevalne lastnosti in prispeva k umirjanju živčnega sistema. Vendar ta učinek ni tako izrazit, da bi računali na kakovostne spremembe stanja ljudi z resnimi živčnimi motnjami..

Upoštevajte, da skupaj s plodovi češenj v telo vstopi ena bistvenih aminokislin, triptofan, iz katere se sintetizirata hormona serotonin in melatonin. Slednji aktivno sodeluje pri uravnavanju cirkadianih ritmov in pozitivno vpliva na trajanje in kakovost spanja. Poskusi so pokazali, da dnevni vnos 240 ml češnjevega soka v petih dneh pomaga odpraviti težave s spanjem in pomaga zaspati ljudem z nespečnostjo [9].

Protivnetne in antioksidativne lastnosti flavonoidov, ki sestavljajo jagodičevje, omogočajo hitro okrevanje mišic po aktivnem fizičnem naporu [10]. Češnjev sok pomaga lajšati bolečino in manjša vnetja mišic in bo koristen z redno vadbo.

Uporaba češenj v medicini

Danes se plodovi češenj v običajni medicini ne uporabljajo aktivno, čeprav prednosti in škodljivosti tega sadja preučujejo številni znanstveniki. Toda v farmakologiji že uporabljajo češnjev gumi (lepljiva masa, ki štrli iz drevesnega debla na mestih poškodb lubja). Zaradi svojih lastnosti običajno postane adjuvans cepiva - snov, namenjena krepitvi imunskega odziva telesa na injicirani antigen.

Poleg tega se uporablja v sistemih za dajanje zdravil - za prevoz zdravila neposredno do želenega organa ali celic. Včasih gumi opravlja tudi povsem tehnično funkcijo emulgatorja in preprečuje mešanje različnih sestavin zdravil. Nazadnje, "češnjevo lepilo", ki ima ovojne lastnosti, se včasih uporablja pri izdelavi zdravil za zdravljenje bolezni prebavil..

Omeniti velja tudi, da v zadnjem času postajajo priljubljeni zeliščni diuretiki. V nasprotju s kemičnimi zdravili pomagajo znebiti odvečne tekočine z manj izgube koristnih elementov. Med njimi je decokcija češnjevih pecljev. Na voljo je v obliki biološko aktivnih prehranskih dopolnil in ima blag učinek na telo. Farmacevtska podjetja, ki razvijajo ta zdravila, trdijo, da zaradi prisotnosti kalija in flavonoidov v češnjah dodatek pomaga v boju proti vnetjem sečil..

Končno, glede na to, da imajo češnje močan prijeten vonj, se naravna aroma pogosto uporablja za izboljšanje okusa in vonja zdravil (bonboni, tablete, mešanice, sirupi, praški itd.)

Češnje v ljudski medicini

Ker so češnje zelo pogost in cenovno ugoden izdelek z veliko koristnimi snovmi, se pogosto uporabljajo v receptih tradicionalne medicine. Iz sadja in drugih delov rastline (dlesni, listov, pecljev, vejic) se pripravljajo poparki, odvari, napitki, delajo obkladki in kopeli. Vendar se s samozdravljenjem ne smete odnašati, če imate zdravstvene težave, pa se vsekakor posvetujte z zdravnikom. Po odobritvi zdravnika so češnje lahko dober dodatek k zdravljenju, ne pa tudi nadomestek zanj..

Sveže jagode same po sebi veljajo za blago odvajalo. Pomagajo rešiti problem zaprtja, ki se pojavi pri nizki gibljivosti osebe. Tudi češnje so učinkovit pomočnik v boju proti zadahu. Pojasniti je treba, da sadje ne bo rešilo zdravstvenih težav, ki imajo za posledico slab zadah. Toda v primerih, ko ste pojedli izdelek, ki pri prebavi sprosti žveplove spojine (na primer česen), bodo češnje pomagale nevtralizirati "okus".

Obstaja veliko priljubljenih receptov za boj proti hipertenziji. Torej, po enem izmed njih je treba v mešalniku zmleti ali skozi mlin za meso dati 200 g svežih češenj brez koščic, 2 stroka česna in 1 žlico medu. Takšno mešanico morate vzeti eno žlico na dan pred zajtrkom..

Kar zadeva svež češnjev sok, ga ljudski zdravilci priporočajo za zdravljenje epilepsije in nekaterih duševnih bolezni. Pijača ima zaradi bakra, ki ga vsebuje, sedativni učinek. Pozitivno vpliva tudi na prebavni sistem in izboljša apetit. Poleg tega se domneva, da se sok lahko bori proti povzročiteljem dizenterije in bo učinkovit pri vročini in bronhitisu (kot izkašljevanje). Na koncu kombinacija sokov češenj in lubenic preprečuje ledvične kamne. Običajno popijte en kozarec po vsakem obroku..

Češnjev gumi ali preprosto lepilo za les dobro zavije, zato je priporočljivo za zdravljenje vnetja sluznice črevesja in želodca. Tradicionalni zdravilci trdijo, da njegova redna uporaba zmanjšuje in normalizira kislost v želodcu, s čimer pomaga znebiti zgage in napadov bolečine v desni strani. Poleg tega dlesen spodbuja hitro celjenje neprekinjenih žuljev. Po topli kopeli sperite noge s hladno vodo, nanesite sveže "lepilo" na boleče mesto in pritrdite z obližem.

Na koncu velja, da so češnjevi listi dobro sredstvo za preprečevanje krvavitve iz nosu in pospeševanje celjenja ran. Tradicionalni zdravilci priporočajo potapljanje bombažnih blazinic ali prelivov v kašo iz nasekljanih svežih listov.

Odkoti

Pri prehladu, ki ga spremlja vneto grlo, ljudski zdravilci svetujejo, da 500 g svežih češenj damo v 500 ml suhega rdečega vina in vremo 10 minut. Na koncu dodajte nekaj sladkorja. Morate vzeti pijačo pol kozarca 3-4 krat čez dan. Tudi češnje lahko uporabljamo kot antipiretik za prehlad pri otrocih. Vzemite 100 g suhega sadja, nalijte jih 500 ml vode in pustite na majhnem ognju, dokler ne izpari približno tretjina prostornine tekočine. Pri zaužitju mora biti pijača topla.

Poleg samih jagod se za pripravo decokcij pogosto uporabljajo tudi listi. Na primer, pri boleznih jeter je priporočljivo vzeti 10 g zdrobljenih listov, dodati 1 kozarec mleka in kuhati na majhnem ognju 30 minut. Nato juho filtrirajte in jemljite 100 ml trikrat na dan. Upoštevajte, da je treba pred kuhanjem liste temeljito sprati..

Vejice češenj v ljudski medicini veljajo za zelo koristne. Prav tako jih je treba temeljito oprati, napolniti z vročo vodo, zavreti in kuhati 5 minut. Nastalo tekočino je treba filtrirati skozi gazo in pustiti, da se ohladi. Takšen odvar se običajno pije ob prebavni motnji in kolikah, kozarec 3-4 krat na dan. Lahko mu dodate tudi malo mleka in si z njim vsako jutro in zvečer obrišete noge. Po mnenju tradicionalnih zdravnikov bo tak postopek pomagal razbremeniti utrujenost in naredil kožo nog mehko..

Češnjevi peclji so še ena pogosto uporabljena sestavina v ljudski medicini. Ponujajo za zdravljenje vnetih sklepov (artritis, protin, revma), pa tudi za uporabo pri urolitiazi in edemih kot diuretik. Praviloma juho pripravimo s hitrostjo 40 g stebel na 1 liter vode. Oprane češnjeve "repove" prelijemo z vodo in 10 minut kuhamo na majhnem ognju. Nato juho filtriramo in ohladimo. Vzemite pol kozarca 3-krat na dan pred obroki. Tudi to zdravilo lahko ponoči drgne sklepe..

Infuzije

Infuzije sadja, listov, pecljev in češnjevih vejic priporočajo za uporabo pri kolikah, prebavnih motnjah, visokih temperaturah, bronhitisu in srčnih boleznih. V primeru težav s prebavili običajno vzamejo približno 10 listov, jih operejo in prelijejo s 500 ml vrele vode. Tekočine se lahko kuhajo pod pokrovom približno 30 minut. Precedite skozi gazo in ohladite, pijte pol kozarca poparkov 4-krat na dan.

Da bi znižali temperaturo, se predlaga, da 300 g svežih jagod brez semen prelijemo z vrelo vodo, pustimo, da se 30 minut kuha pod pokrovom, in v toplem pijemo antipiretično zdravilo. Pri kroničnem bronhitisu 1 čajno žličko zdrobljenih pecljev prelijemo z enim kozarcem vrele vode in pustimo, da malo zavre. Morate piti 3-4 krat na dan. Vzamete lahko tudi približno 10 češnjevih vejic, dolgih do 10 cm, zalijete z 1 litrom vode, vrete 5 minut in pustite, da se kuha približno pol ure. Pijte večkrat na dan in dodajte med.

Če želite pripraviti poparek za bolečine v srcu, vzemite posušene češnje, jim dodajte posušen glog ali šipke, prelijte z vrelo vodo in pustite, da se pod pokrovom infuzira 40 minut. Vzemite pol kozarca trikrat na dan pred obroki.

Češnje v orientalski medicini

Že v starih časih so češnje na vzhodu uporabljali ne le kot prehranski izdelek, temveč tudi kot zdravilo. Na primer, verjeli so, da znižuje krvni tlak, zdravi slabost, pomirja vrenje žolča in krepi jetra in želodec. Zdrobljene kosti so skupaj s stenjem vstavili v odprtino penisa za zdravljenje sečil. In menihi so s češnjami drobili kamenje v mehurju. Češnjev sok, pomešan z vinom, je veljal za dober zaviralec kašlja..

Češnja je bila uporabljena tudi kot kozmetični izdelek. Na primer, verjeli so, da nanašanje trpkega češnjevega soka na obraz pomaga pri beljenju kože in glajenju gub. Poleg tega so jagode uporabljali za zdravljenje različnih ženskih težav, izboljšanje laktacije in ob močnih menstruacijah..

V kitajski tradicionalni medicini ta jagoda še vedno velja za sredstvo za ohranjanje notranje energije "qi". Poleg tega se uporablja zunaj za zdravljenje kožnih bolezni in ran. Uporablja se tudi pri revmatičnih vnetjih..

Da bi očistili telo, ogreli želodec in ustavili krvavitev, kitajski tradicionalni zdravilci uporabljajo liste, vejice in celo korenine rastline. Vendar svarijo pred pretiranim uživanjem tega sadja, saj lahko privede do neravnovesja energij jin in jang v telesu..

Češnje v znanstvenih raziskavah

Že dolgo je bilo opaženo, da zaradi svoje kemične sestave (bogat in raznolik nabor vitaminov in velika količina elementov v sledovih) plodovi češenj in drugi deli te rastline blagodejno vplivajo na različne človeške sisteme in organe. Vendar si raziskovalci prizadevajo pridobiti podrobnejše informacije o lastnostih tega jagodičja in njegovi sposobnosti za boj proti nekaterim boleznim..

Tako so ameriški znanstveniki potrdili domnevo, da češnjev sok izboljšuje kakovost in trajanje spanja. Po njihovih izkušnjah se lahko ljudje z nespečnostjo te težave rešijo tako, da nekaj ur pred spanjem sprejmejo navado, da pijejo 2 kozarca svežega češnjevega soka. Po njihovem mnenju se trajanje spanja v povprečju poveča za 90 minut. Mehanizem delovanja je razložen s prisotnostjo kemičnih spojin proantocianidinov v češnjah, ki upočasnijo razgradnjo triptofana, ki pa sodeluje pri sintezi melatonina, hormona spanja [11]..

Ugotovljeno je bilo tudi, da češnjev sok vpliva na krvni tlak. V eni študiji na to temo sta se dve uri po prejemu 300 ml sadne pijače pri osebah s težnjo po hipertenziji kazalci sistoličnega (zgornjega) in diastoličnega (spodnjega) krvnega tlaka opazno zmanjšali. Po 6 urah se je stanje popolnoma normaliziralo [12].

Znanstveniki še posebej poudarjajo dejstvo, da je za doseganje želenega učinka treba dosledno upoštevati odmerek in čas. Torej, če so udeleženci eksperimenta vzeli enakih 300 ml soka, vendar v delih po 100 ml tri ure, potem ni prišlo do pomembnih sprememb v krvnem tlaku. Tako lahko sklepamo, da se potrebni procesi v telesu zaženejo šele po hkratni asimilaciji določenega odmerka soka [12].

Če ne govorimo o lokalnem načinu obvladovanja pritiskov, temveč o zdravljenju hipertenzije, je raziskovalcem v drugem poskusu uspelo doseči dolgoročno normalizacijo krvnega tlaka preizkušancev po 12-tedenskem dnevnem uživanju 480 ml češnjevega soka. Poleg tega so imeli znižanje ravni holesterola [15].

Nedavne študije ruskih znanstvenikov so pokazale še eno možno uporabo češnjevega gumija. Poleg tega, da se uporablja kot adjuvans in emulgator cepiva, se lahko uporablja tudi kot samostojno zdravilo za celjenje ran. Ugotovljeno je bilo torej, da zahvaljujoč polimeru galaktoze in arabinoze v svoji sestavi češnjevo "lepilo" zagotavlja antibakterijski učinek. Po izvedbi poskusa na miših so znanstveniki ugotovili, da je gumi v prahu najučinkovitejši v začetni fazi procesa rane. Odstrani mikrobe iz celic, ne draži sosednjih tkiv in pospeši proces celjenja [13].

Glede na rezultate svežih raziskav znanstvenikov iz ZDA so sami češnjevi plodovi sami z veliko antioksidanti, kar omogoča boj proti oksidativnemu stresu in zmanjšuje tveganje za uničenje zdravih celic v telesu. Prav tako pomaga uravnavati raven trigliceridov (snovi, ki se kopičijo v celicah maščobnega tkiva) v krvi. Znano je, da so ti lipidi energijski vir telesa, vendar nenadzorovano uživanje mastne hrane, zlasti hitre hrane, vodi do njihovega prekomernega kopičenja v ožilju in posledično do razvoja ateroskleroze in drugih bolezni srca in ožilja [14].

Raziskave so pokazale, da uživanje češenj v kombinaciji s 30-minutno telesno aktivnostjo tik pred uživanjem mastne hrane zmanjša tveganje za prekomerno kopičenje trigliceridov zaradi povečane antioksidativne aktivnosti telesa [14].

Poleg tega koristi češenj za zdravje pritegnejo pozornost znanstvenikov, ki iščejo alternative za preprečevanje poškodb kosti pri revmatoidnem artritisu. Obstoječa zdravila imajo resne neželene učinke in jih ni mogoče dosledno uporabljati. Študije na miših so pokazale, da so pripravki iz češenj lahko koristni kot preventivni ukrep za kronično revmatoidno vnetje [16]..

Končno je več nedavnih študij pokazalo koristi češenj za športnike. Protivnetne in antioksidativne lastnosti športnikom omogočajo daljši in močnejši trening ter pospešijo postopek okrevanja. V enem eksperimentu so profesionalni tekači vsak teden pred in nekaj dni po maratonu zaužili 710 ml češnjevega soka. Opazili so, da so imeli manj bolečin v mišicah in je bilo njihovo okrevanje hitrejše kot pri skupini tekačev, ki so prejemali placebo [17].

Češnje za hujšanje

Češnje veljajo za hrano za hujšanje. To delno drži, saj sveže sadje vsebuje malo kalorij - le 50 kcal na 100 g. Čeprav se morate zavedati, da samo uživanje češenj ne bo prineslo čarobnih rezultatov. Da bi dosegli učinek, je treba v prehrano vnesti tudi druga koristna živila in se ukvarjati s športom..

Češnje pa so lahko dobra pomoč v boju proti debelosti, saj niso le malo kalorične, temveč tudi bogate s prehranskimi vlakninami. Upočasnijo prebavo in človeka dlje nasitijo. Tako so jagode lahko dobra alternativa prigrizku, ki je sestavljen iz sendvičev ali sladkarij..

Poleg tega je za češnje značilen nizek glikemični indeks in ne povzročajo močnega zvišanja ravni sladkorja v telesu. Mimogrede, po študiji ameriških znanstvenikov leta 2014 diete, ki vključujejo živila z nizkim glikemičnim indeksom, vodijo k večji izgubi teže kot diete, ki vključujejo živila z nizko vsebnostjo maščob [19].

Mimogrede, nutricionisti še posebej priporočajo uživanje češenj, če pogosto jeste hitro hrano ali katero drugo mastno hrano. Jagode pomagajo zmanjšati stopnjo kopičenja maščob, zlasti trigliceridov, zmanjšajo tveganje za razvoj bolezni srca in ožilja ter diabetesa tipa 2 [18].

Češnje v kuhanju

Češnje so pogosto in cenovno ugodno sadje, zato jih najdemo v skoraj vsaki kuhinji na svetu. To jagodičje je še posebej všeč v Ukrajini, kjer cmoki s češnjami veljajo za eno tradicionalnih nacionalnih jedi. Na splošno iz češenj pripravljajo jedi, marmelade, omake, dodajajo jih kot nadev pecivom in pite, polnijo jih z raco, iz njih se pripravljajo kompoti, želeji, smutiji, koktajli, likerji (portugalski ginjinha) in likerji. Zanimivo je, da se listi rastline kumaram dodajo, ko jih ohranimo, da jim dajo hrustljavost..

Na Japonskem so našli nenavadno uporabo češenj. Prvič, prodajajo čips z okusom tega jagodičja, drugič pa je priljubljen sladoled z izjemno kombinacijo paradižnika in češnje. Mimogrede, če govorimo o kombiniranju tega sadja z drugimi izdelki, potem so dobre jagode, maline, agrumi, banane, nektarine, čokolada, vanilija, cimet, lešniki in mandlji. Kar zadeva pijače, je češnja kombinirana s konjakom, vinom, vermutom. To jagodičje lahko dodate fermentiranim mlečnim izdelkom in sirom.

Tako je na primer zelo primerna v poletni skuti iz želeja, ki je enostavna za pripravo in ne zahteva pečenja. Za njegovo pripravo boste potrebovali:

  • 500 g češenj;
  • 500 g kisle smetane;
  • 500 g skute;
  • 500 g sladkorja;
  • 100 g masla;
  • 200 g navadnih piškotov;
  • 50 g želatine;
  • 1 paket češnjevega želeja.

Piškote, zdrobljene v drobtine, je treba zmešati s stopljenim maslom in ga, tako da tvori skorjo, položiti na dno kalupa. Potem morate premagati skuto, kislo smetano in sladkor, dodati želatino in še enkrat premagati, dokler ne dobite homogene mase. Polovici češenj je treba odstraniti koščice, jih zmeljemo v pire in vlijemo v že pripravljeno kremo. Torto prelijemo z nastalo mešanico in damo v hladilnik, da se strdi. Preostale češnje položite na torto, vrh pa napolnite s kuhanim želejem. Torto spet pošljemo v hladilnik, dokler se ne strdi.

Mimogrede, lahko s češnjami hitro odstranite koščice s posebnimi stroji ali ročnim orodjem. Postopek bodo močno olajšali in pospešili. Če morate olupljene češnje prerezati na polovico za pripravo ali okrasitev jedi, potem se lahko zatečete k rešilnemu krampu, ki se uporablja za rezanje češnjevih paradižnikov. Res je, upoštevati je treba, da bo ta metoda delovala le, če imate dovolj velike in ne prezrele plodove. Torej, jagode so tesno položene na ravno ploščo ali desko, prekrite z nečim enakim ravno na vrhu in, držeč se na vrhu z roko, držijo med seboj z ostrim nožem in jih tako razrežejo na dve polovici.

Na koncu je treba še poudariti, da so češnje v prvih desetih vrstah sadja in zelenjave, ki so najbolj dovzetne za onesnaženje s pesticidi. Za čiščenje sadja je priporočljivo zmešati 1 žlico limoninega soka, 1 žlico kisa in 1 kozarec vode. Češnje naj ležijo v tej raztopini 10 minut, nato pa jih speremo s tekočo vodo..

V kateri samo pijače ne dodajajo češenj. To vključuje vroč udarec, kuhano vino, čaj in hladilne napitke, sokove, kompote in različne alkoholne koktajle. Po našem mnenju si zasluži posebno pozornost recept za zimski čaj iz jagodičja. Za njegovo pripravo morate zamesiti pest odmrznjenih češenj z meto in medom, dodati 500 ml hibiskusa in limone. Med poletnimi pijačami izstopa osvežujoč smuti. Za njegovo pripravo morate v mešalniku zmeljemo kozarec metinih listov, 200 g jagod, 200 g češenj, 2 banani in dodamo 1 kozarec vode.

Češnje v kozmetologiji

Ne tako dolgo nazaj so kitajski znanstveniki izvedli eksperiment, ki je dokazal učinkovitost izvlečka cvetnih listov češnje v boju proti vnetjem kože različnih etiologij. Verjetno tudi videz ustrezne kozmetike ni daleč. Kar zadeva obstoječo kozmetiko, bodite pozorni na naravno češnjevo olje..

Iz zdrobljenih surovin se pridobiva s hladnim stiskanjem. Ogrevanje, rafiniranje ali katero koli drugo dodatno čiščenje olju odvzame neumiljive frakcije - biološko aktivne snovi, ki spodbujajo regeneracijo kože. Zato morate pri nakupu izdelka natančno prebrati nalepke in paziti na način ekstrakcije.

Olje temelji na oleinski, stearinski, linolenski in palmitinski kislini, pa tudi na antioksidantih, tokoferolih, vitaminih E in A. Zaradi prisotnosti redke eleostearinske kisline ta izdelek velja za enega najboljših naravnih branilcev pred ultravijoličnimi žarki. Uporabljamo ga lahko ne samo na obrazu, temveč tudi za nego kože celotnega telesa, pa tudi na ustnicah in okoli oči. Je lahke teksture in se hitro vpije..

Z ustvarjanjem nevidne zaščitne plasti na koži jo olje ne samo ščiti pred soncem, temveč tudi preprečuje izhlapevanje vlage in izravnava hidrolipidno ravnovesje. Izdelek ima tudi rahel hranilni učinek, spodbuja sintezo kolagena in ohranja strukturo kože. Če ga uporabljamo sistemsko, ga lahko celo uvrstimo med kozmetiko proti staranju..

Obstaja tudi veliko priljubljenih receptov za kozmetiko na osnovi češenj. Večinoma gre za maske za obraz. Med najbolj priljubljenimi so:

  • češnjev med (5 zrelih jagod + 1 čajna žlička tekočega medu) - za suho kožo;
  • češnja in jajce (5 zrelih jagod + 1 rumenjak) - za mastno kožo;
  • češnjeva kisla smetana (5 zrelih jagod + 1 čajna žlička kisle smetane) - za normalen tip kože.

Nevarne lastnosti češenj in kontraindikacije

Češnje vsebujejo veliko koristnih elementov in na splošno blagodejno vplivajo na telo. Vendar je hkrati to sadje bogato z organskimi kislinami, zato ga je treba uživati ​​previdno in ne v prevelikih delih (največ kozarec naenkrat). V tem primeru koristi in škoda loči samo odmerek. Prav tako je bolje popolnoma opustiti uporabo češenj, kadar:

  • nagnjenost k alergijam ali seneni nahod (sezonska alergijska reakcija na cvetni prah);
  • poslabšanje razjed na želodcu;
  • gastritis z visoko kislostjo;
  • cistitis;
  • kronične pljučne bolezni.

Poleg tega ni priporočljivo jesti češenj na tešče, saj lahko to draži sluznico želodca. Po zaužitju jagodičja in svežega češnjevega soka si tudi sperite usta, saj lahko uničijo zobno sklenino. Na koncu bodite previdni pri češnjevih koščicah, ki pri zaužitju sproščajo cianovodikovo kislino in imajo lahko toksičen učinek na telo. Res je, če ste pomotoma pogoltnili eno jedrce, ne skrbite, smrtni odmerek je približno 50 semen.

Kljub nekaterim kontraindikacijam, če češnje uporabljate zmerno, telesu prinesejo neprecenljive koristi: zaženejo procese regeneracije, krepijo živčni in kardiovaskularni sistem, znižujejo raven holesterola in preprečujejo številne bolezni.

Na tej ilustraciji smo zbrali najpomembnejše točke o koristih in možnih nevarnostih češenj in vam bomo zelo hvaležni, če boste sliko delili v družabnih omrežjih s povezavo do naše strani:

Kako izbrati in shraniti češnje

Sveže češnje bi morale biti čvrste, vendar ne čvrste - ob rahlem pritisku bi moral obstajati občutek, da lahko jagodičje poči. Plodovi morajo biti nujno s peclji, sicer zaradi solzanja kože začnejo izgubljati sok in hitro propadajo. Nasičenost barve plodov ne kaže vedno na njihovo zrelost, lahko pa kaže na pripadnost eni ali drugi sorti (nekatere češnje, tudi ko so zrele, ostanejo škrlatne, ne da bi pri tem pridobile bordo odtenek). Češnje so običajno v hladilniku. Nezreli plodovi lahko trajajo do deset dni, zreli pa približno pet.

Če govorimo o obiranju češenj za zimo, potem tradicionalno iz njih delajo marmelade in marmelade. Vendar toplotna obdelava jagodam odvzame večino vitaminov, nespremenjeni sladkor pa znatno doda kalorije. Poleg tega, če češnje konzervirate s semeni, jih morate pojesti v enem letu, sicer začne nastajati strupena cianovodikova kislina. Toda češnje ob sušenju ohranijo vse svoje koristne lastnosti. Tak izdelek lahko shranite v hladilniku in to je eden najboljših načinov zimske priprave..

Tudi jagode lahko zamrznemo. Čeprav se bo količina vitaminov, zlasti vitamina C, nekoliko zmanjšala, bodo češnje v hladni sezoni še vedno koristne. Sadje je priporočljivo zamrzniti takoj po trgatvi. Če kupujete jagode v supermarketih, je priporočljivo, da je v embalaži čim manj kosov ledu, sadje pa brez gnitja. Mimogrede, šok z zamrzovanjem postaja vse bolj priljubljen v zadnjem času, ko izdelek spravimo v vakuumsko embalažo in izpostavimo tako nizkim temperaturam, da namesto običajnih 2-3 ur zamrzne v 30 minutah in izgubi manj hranilnih snovi..

Zanimiva dejstva

Češnje rastejo skoraj na vseh koncih sveta in ne pritegnejo le priložnosti za obiranje okusnih in zdravih plodov, temveč tudi priložnost, da v času cvetenja uživajo v izjemni lepoti rastlin. Na primer v azijskih državah poleg navadnih češenj obstaja tudi veliko število okrasnih rastlin, imenovanih sakura. Konec marca - v začetku aprila mesta spremenijo v belo in roza cvetoč sijaj, ki privabi milijone turistov, da občudujejo.

Mimogrede, na Japonskem obstaja celo poseben izraz "o-hanami", ki označuje tradicijo občudovanja cvetov češenj. V zadnjem času se v drugih državah sveta pojavlja vse več okrasnih češenj. Na primer, v Kopenhagnu, Pragi in New Yorku so že veliki parki, skoraj v celoti zasajeni s temi drevesi..

Češnja je k nam prišla iz Bizanca v XI stoletju. In že v XII stoletju. Jurij Dolgoruki je postavil prve vrtove v moskovski regiji. V XVIII-XIX stoletjih. v Ruskem cesarstvu so se začeli pojavljati prvi industrijski vrtovi.

Mimogrede, na začetku dvajsetega stoletja. Predstava A.P. Čehova "Češnjev sadovnjak", v katerem ima češnja drevo oblikovalno vlogo. Poleg tega je slavni pisatelj za otroke J. Rodari v "Pustolovščinah Cipollina" upodobil dve grofici v obliki češenj, ki jima je dal ustrezna imena - Grofica Češnja, in njunega mladega nečaka grofa Cherry.

Leta 2007 so v Rusiji v vasi Bolshiye Bakaldy odprli muzej, posvečen češnjam. Tukaj od 17. stoletja. te jagode gojijo in predelujejo. In v mestu Glubokoe v Belorusiji od leta 2013 poteka festival, posvečen temu sadju. Na istem mestu so postavili spomenik češnji in postavili velik vrt s 1414 drevesi (leto ustanovitve mesta). Festival češnjevega cvetja vsako leto aprila poteka v Južni Koreji. Kar zadeva spomenike, jih najdemo ne samo v Belorusiji, temveč tudi v Rusiji (Vladimir) in celo v ZDA (Minneapolis).

Zanimivo je, da imata v angleščini češnja in češnja isto ime "češnja". Za pojasnitev običajno uporabljajo besede, ki opisujejo okus sadja: "kislo" (kislo - nanaša se na češnje) in "sladko" (sladko - nanaša se na češnje).

  1. Ameriška nacionalna baza hranil, vir
  2. Ameriška nacionalna baza hranil, vir
  3. Ameriška nacionalna baza hranil, vir
  4. Ameriška nacionalna baza hranil, vir
  5. Ameriška nacionalna baza hranil, vir
  6. Garrido M., Espino J., Toribio-Delgado A.F., Cubero J., Maynar-Marino J.I., Barriga C., Paredes S.D., Rodriguez A.B. Izdelek na osnovi češnje iz doline Jerte kot zaloga triptofana. 2012, str. 9-14.
  7. Maškovski M.D. Zdravila. - 15. izd. - M.: Novaya Volna, 2005. - S.629-630. - 1200 s.
  8. Gil-Cardoso K., Gines I., Pinent M., Ardevol A., Arola L. Kronično dopolnjevanje s prehranskimi proantocianidini ščiti pred prehranjevalnimi spremembami črevesja pri debelih podganah // Molecular Nutrition & Food Research. - 2017.
  9. Howatson G., Bell P. G., Tallent J., Middleton B., McHugh M. P., Ellis J. Učinek trpkega češnjevega soka (Prunus cerasus) na raven melatonina in izboljšano kakovost spanja, - december, 51 (8), 2012.
  10. De Lima L., de Oliveira Assumpcao C., Prestes J., Denadai B. Uživanje češenj kot strategija za ublažitev mišične poškodbe in vnetja pri ljudeh. Nutr. Hosp. 2015.
  11. Pijte to, spite še 90 minut na noč, vir
  12. Kent K., Charlton K. E., Jenner A., ​​Roodenrys S. Akutno znižanje krvnega tlaka po uživanju s češnjami bogatega z antocianini soka je lahko odvisno od intervala odmerka: Pilotna navzkrižna študija. Int. J. Food Sci. Nutr. 2016.
  13. Netylko G.I., Rumakin V.P., Bozhkova S.A., Polyakova E.M. Vrednotenje vpliva ceravulnega gumija na postopek celjenja ran v eksperimentu in vivo // International Journal of Applied and Fundamental Research. - 2016. - številka 7-2. - S. 226-229.
  14. K.R. Polley, N.J. Oswell, R.B. Pegg, J.A. Cooper. Uživanje trpke češnje s predhodno vadbo ali brez nje poveča antioksidativno sposobnost in zmanjša raven trigliceridov po obroku z visoko vsebnostjo maščob. Uporabna fiziologija, prehrana in presnova, 27. marec 2019.
  15. Chai S.C., Davis K., Zhang Z., Zha L., Kirschner K.F. Učinki trpkega češnjevega soka na biomarkerje vnetja in oksidativnega stresa pri starejših odraslih. Hranila 11 (2), 22. januarja 2019.
  16. Moon N., Effiong L., Song L., Gardner T.R., Soung D.Y. Trpka češnja preprečuje izgubo kosti z inhibicijo RANKL pri miših s prekomerno ekspresijo TNF. Hranila 11 (1), 29. december 2018.
  17. Kuehl K.S., Perrier E.T., Elliot D.L., Chesnutt J.C. Učinkovitost trpkega češnjevega soka pri zmanjševanju bolečin v mišicah med tekom: randomizirano nadzorovano preskušanje. Časopis Mednarodnega združenja za športno prehrano, maj 2010.
  18. Češnje: šest skritih koristi te superhrane za zdravje, https://clearmedicine.com/suoerfoods-cherries/
  19. Kako skrčiti pas s češnjami, vir

Brez našega predhodnega pisnega soglasja je prepovedana uporaba kakršnih koli materialov..

Uprava ni odgovorna za noben poskus uporabe katerega koli recepta, nasveta ali diete in tudi ne jamči, da vam bodo navedeni podatki pomagali ali škodovali osebno. Bodite previdni in se vedno posvetujte z ustreznim zdravnikom!